TEST: Bernard Cassiere Vanilla - Monoi telový píling a telové mlieko

Sychravé, mrazivé počasie, to nie je nič pre mňa. A to mám jeseň veľmi rada. Vyhovuje mi skôr jej krajšia časť v podobe babieho leta.

 

No jeseň je aj obdobím, kedy je potrebné dať si pokožku po letných dňoch do poriadku. Veľmi vhodným pomocníkom je píling, ktorý účinne odstráni odumretú pokožku, koža sa prekrví, bude jemnejšia a hladšia. Skvelou bodkou po pílingu je nanesenie telového krému, respektíve mlieka. Vhodné je predovšetkým mlieko s hutnejšou konzistenciou. Pokožka potrebuje dostatočnú dávku hydratácie.

 

Bernard Cassiere Vanilla - Monoi je kompozíciou esencií vhodnou do jesenného obdobia. S telovými produktmi v podobe pílingu a telového mlieka uniknete od bežnej rutiny a doprajete relax a očistu nielen svojmu telu, ale aj zmyslom. 

 

Testovali sme: Bernard Cassiere medová pleťová maska

Bernard Cassiele Polynezsky sen Vanilla - Monoi

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktov Bernard Cassiere Vanilla - Monoi vás na prvý pohľad zaujme. Veľmi sa mi páči  logo kolekcie Polynézsky sen. Nesie sa vo farebných tónoch modrej - farby mora a žltej na bielom pozadí -  Tahitská Gardénia v spojení s kokosovou palmou. Ornamenty si nedokážem spojiť s níčím iným než s tahitským tetovaním. Ak ste videli film 50x a stále po prvý raz, spomeňte si na pracovníka Nicka v bistre Hukilau, kam Lucy chodievala každé ráno na raňajky. Jeho tvár aj telo zdobili práve tetovania. 

 

Mám rada, keď aj obal napovedá tomu, čo v sebe ukrýva a čo predáva. Myslím si, že Bernard Cassiere perfektne vystihol nielen zložením, ale aj obalmi myšlenku polynézskeho sna. 

 

Testovali sme: Bernard Cassiere - čistiaca pena mäta a citrón

Bernard Cassiere telový píling Vanilla - Monoi

Zdroj: Shutterstock®

Telový píling Vanilla - Monoi

Dvojfázový telový píling s pieskom a morskou soľou. Použite raz alebo dvakrát do týždňa. Odstraňuje odumreté bunky, čím prispieva k zlepšeniu vzhľadu pokožky, po aplikácii zmyť v sprche. Koža je po použití veľmi jemná a hebká. Vhodný pre všetky typy pokožky.

 

Testovali sme aj: Bernard Cassiere - Bambusový krém na normálnu až suchú pleť

telový píling Vanilla - Monoi

Zdroj: Shutterstock®

Telový píling Vanilla - Monoi nádherne vonia, jeho vonné esencie cítim aj cez uzavretú nádobku, v ktorej sa píling nachádza. Základom pílingu je kryštalická látka v podobe morskej soli a piesku, ktorá je usadená na dne. Nad touto zložkou pílingu sa jemne nadnáša olejovitá časť. Píling pred použitím odporúčam premiešať a až potom aplikovať na pokožku. 

 

Počas pílingu som sa nechala uniesť nádhernou arómou vanilky, ktorá je však zjemnená esenciou oleja Monoi z extraktu kokosovej palmy a kvetov Gardénie. Vďaka obsahu Monoi v tomto pílingu bola moja pokožka nielen zbavená odumretých čiastočiek, ale aj skvelo hydratovaná, jemná a vláčna. 

 

Testovali sme: Bernard Cassiere - Medová pleťová maska a pleťový fluid

Bernard Cassiere telové mlieko Vanilla - Monoi

Zdroj: Shutterstock®

Telové mlieko Vanilla - Monoi

Ľahké perleťové telové mlieko s príjemnou topiacou sa textúrou. Pokožku obalí do jemnosti a vône raja. Jemné perly rozžiaria pokožku vášho tela. Obsahuje Monoi z Tahiti, extrakt z vanilkových strukov a kokosový olej pre svoje výživné a zjemňujúce vlastnosti.  Vhodný je pre všetky typy pokožky. Vyživuje, chráni a zjemňuje pokožku.

 

Testovali sme aj: BERNARD CASSIERE – Honey Cream – medový okysličujúci krém

telové mlieko Vanilla - Monoi

Zdroj: Shutterstock®

Telové mlieko je skvelou bodkou v starostlivosti o pokožku. Po osprchovaní zbytkov pílingu zo svojej kože som jemne zmyla aj olejovú vrstvu, ktorá sa vláčne starala o moju pokožku a mne chýbal ten vláčny kĺzavý pocit, keď som si jemne pohladila telo. Dávku hydratácie netreba podceňovať, obzvlášť po takom zásahu akým je píling. Hneď po ňom je potrebné pokožku trošku rozmaznať.

 

Bernard Cassiere telové mlieko z rady Vanilla - Monoi krásne dopĺňa skupinu produktov. Telové mlieko je konzistentne stredne hutné, no počas rozotierania trošku zhutnie. Je potrebné ho dôkladnejšie rozotrieť, aby sa pekne vsiaklo do pokožky. Pokožka je po aplikácii telového mlieka krásne hydratovaná, vláčna, hebká. Skrátka tip - top. Dokonalý pôžitok a pocit relaxu. 

 

Testovali sme aj: Bernard Cassiere - tónovací krém mäta a citrón

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

5 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

07.11.2017 15:08

Rada by som si privoňala :) okrem účinkov je u telového mlieka vôňa pre mňa podstatná...obal je zaujímavý, len ten typ vrchnáčika nemám rada,mliečko bude zrejme časom roztečené po celom vrchnáku

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 21:15

pekné balenie

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.12.2017 14:30

Zatiaľ som ju nemala a rada vyskúšam niečo nové

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

24.12.2017 11:35

pekné balenie aj vôňa

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

05.01.2018 08:08

Rada by som vyskúšala mám rada vôňu vanilky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE