TEST: Dermacol Body Love Program - sprej a sérum proti celulitíde

Celulitída si nevyberá. Mám kamarátku - hotová modelka, vysoká, štíhla a jej stehná "zdobí" pomarančová koža. Vtedy si moje menej sebavedomé ja povedalo, že skrátka nie všetko, čo by sme si priali, nám matka príroda nadelila. Celulitída, neduh ženskej krásy, si skrátka nevyberá, na ktorú z nás sa nalepí.

 

Možnože ju zapríčiňuje nesprávny spôsob života, menej pohybu, sedavé zamestnanie, nezdravá konzumácia sladkostí, ktovie. Nebudem sa zamýšľať nad príčinami vzniku celulitídy, skôr sa zameriam na to, ako proti nej bojovať.

 

Dermacol Body Love Program sa zameral aj na túto potvoru, ktorá špatí naše stehná. Dokonca som bola prekvapená širokou škálou produktov zameraných na boj s celulitídou. Dnes sa bližšie pozrieme na Dermacol chladivý sprej a spevňujúce sérum proti celulitíde.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol – Body Love Program – telové produkty

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol - chladivý sprej proti celulitíde

Pomáha navrátiť a udržať zvodné krivky. Účinný komplex látok SYMFIT™ a kofeín aktivujú a urýchľujú odbúravanie tukov, redukujú veľkosť tukových buniek až o 35 % už za 10 dní *. Používaním pri redukčnej diéte sa podporí proces zoštíhlenia a obmedzí jo-jo efekt vzhľadu pomarančovej kože.

 

Pôsobenie aktívnych látok vyvoláva pocit chladu ako pri kryolipolýze, jednoduchá aplikácia pomocou rozprašovača, ľahká, okamžite absorbujúca textúra.

 

Testovali sme aj: TEST: DERMACOL Beach Style – Stylingový ochranný sprej na vlasy

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Chladivý sprej proti celulitíde má veľmi príjemnú vôňu, trošku mi prekáža vodová konzistencia, nakoľko som zvyknutá si produkt najskôr nanášať do dlaní, až potom na telo. Dobre, poučila som sa a chladivý sprej si striekam priamo na postihnuté miesta. Na celulitídu som sa zamerala priam mikroskopicky, vnímam ju vo väčších rozmeroch, než možno reálne je. 

 

Šport a obmedzenie cukru v prijímaní potravy mi síce pomohlo zmierniť jej vzhľad, ale nezbavila som sa celulitídy na 100 %. Chladivý sprej má účinky už takmer po pár dňoch, pokožka je na pohľad pevnejšia a celulitída menej viditeľná. Chladivý efekt som nepociťovala, snáď len v prvom momente, kedy som si strekla sprej na pokožku.

 

Použitie je veľmi jednoduché, krúživými pohybmi masírujem stehná, až kým sa vodička úplne nevsiakne do pokožky. Sprej sa spočiatku javí lepkavým dojmom, no počas masáže sa vstrebe a pokožka zostáva príjemne hladká a suchá.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol True Colour Lipliner

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Dermacol - spevňujúce sérum proti celulitíde

S vysoko účinným liporedukčným systémom Provislim™, kofeínom a rastlinnými extraktami je určené pre remodeláciu a spevnenie kontúr tela. Účinné látky aktívne pôsobia na tukové bunky, štartujú odbúravanie tukov, zabraňujú ich ďalšiemu ukladaniu a podporujú zoštíhľujúci účinok.

 

Telový gél aktivuje mikrocirkuláciu v pokožke a odvádza zadržiavanú vodu. Redukuje prejavy celulitídy, vypína pokožku a zvyšuje jej pružnosť a pevnosť.

 

Testovali sme aj: TEST: Dermacol Intensive Lifting Mask

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

Spevňujúce  sérum proti celulitíde ma oslovilo trošku menej, ale to neznamená, že by mi nevyhovovalo. Keď si porovnám sprej a sérum, častejšie siaham práve po spreji. 

 

Sérum má krásnu krémovú konzistenciu, veľmi príjemne vonia a skvelo sa rozotiera po pokožke. Priam sa kĺže pomedzi prsty a výborne sa mi ním masírujú stehná. Krásne napne pokožku aj na niekoľko hodín a čo je ešte lepšie, krémy vraj rozpúšťajú aj nahromadený podkožný tuk. 

 

Pokožka v oblasti stehien je skvelo hydratovaná, napnutá, pružnejšia. Avšak nezabúdajte, samotný krém vám nepomôže, dôležitý je nielen zdravší jedálny lístok, ale aj pohyb.

 

Testovali sme tiež: TEST: Dermacol - 16H Lip Colour

Dermacol Body Love Program

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Lucia Valková

Lucia Valková

24.06.2017 17:58

Presne tak,len natierať sa nestačí..

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

24.06.2017 19:31

Dermacol prípravky proti celulitíde som už skúšala a bola som spokojná. Chladivý sprej vyzerá byť dobrý pomocník, určite si ho kúpim a spolu s ním zabojujem o lepší vzhľad.. teraz ale zvádzam trochu náročnejší boj..

Vaše meno:

Zuzana Úradníková

Zuzana Úradníková

24.06.2017 20:42

Tak to by sa mi zišlo :)

Vaše meno:

Lucia Babjáková

Lucia Babjáková

25.06.2017 13:03

Dermacol je super značka a má kvalitné výrobky, takže ani toto nemôže byť zlé

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

25.06.2017 13:43

Značku Dermacol mám overenú a ani tie prípravky nevyzerajú zle, ale na celulitídu všetko zaberá iba dočasne :-(

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

27.08.2017 12:09

treba počas celého roka používať týchto pomocníkov

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE