TEST: Parasoftin – Exfoliačné ponožky od NaturProdukt.sk

Počuli ste už niekedy o exfoliačných ponožkách? Ak nie, dnes sa v tejto recenzii dozviete, čo to je, ako sa používajú a aké sú ich samotné výsledky.

 

Parasoftin – Exfoliačné ponožky sú novinkou na kozmetickom trhu a ponúkajú komfort a inovatívnu starostlivosť pre vaše unavené alebo zničené chodidlá. Poďme sa pozrieť, ako obstáli v samotnom testovaní.

Ponožky nájdete v peknom papierovom obale štvorcového tvaru. Na prednej strane obalu je logo značky, názov a hlavné body účinkov ponožiek. Na zadnej strane nájdete ingrediencie, popis a obrázkový návod použitia ponožiek. V balení sa nachádza jeden pár exfoliačných ponožiek a 2x20 ml tekutiny.

 

Zaujme ťa: Vyhrajte 3x Pharma Hyaluron Body Lotion (v hodnote 14,00 €)

testovanie exfoliačných ponožiek Parasoftin

Zdroj: Shutterstock®

OFICIÁLNY POPIS

Exfoliačné ponožky sú inovatívnym riešením, ktoré umožňuje intenzívnu a komfortnú starostlivosť o pokožku chodidiel. Účinné látky prípravku Parasoftin prenikajú do hornej vrstvy pokožky nôh, zjemňujú ju a odstraňujú pozostatky mozolov a to podľa rozsahu poškodenia kože. AHA/BHA kyseliny efektívne stimulujú regeneráciu kože nôh a obnovujú kožné procesy.

 

Obsiahnuté extrakty (medový extrakt a rastlinné výťažky kaktusu, hrušky, mučenky, citrónu, hroznového vína a ananásu), močovina a alantoin hydratujú suchú pokožku, regenerujú a obnovujú ju a zároveň majú vyhladzovací a zmäkčovací efekt. Starostlivo vybrané zložky zaisťujú intenzívnu hydratáciu nôh a poskytujú hladký, čistý a jemný vzhľad už po približne 7 dňoch po použití.

recenzia exfoliačných ponožiek Parasoftin

Zdroj: Shutterstock®

MOJA SKÚSENOSŤ

Táto novinka ma veľmi zaujala a bola som zvedavá na pocit a jej výsledok. Zloženie vyzerá naozaj obdivuhodne a kombinácia ingrediencií je zaujímavá. Hneď som sa pustila do testovania. Ponožky som si navliekla na umyté nohy, pričom je potrebné mať odlakované nechty a odstránené šperky a náramky z chodidiel a kotníkov. Ponožky sú tvorené z materiálu podobnému rukaviciam priloženým k farbám na vlasy. Ich veľkosť je univerzálna a ak sú vám veľké, v balení sú aj malé lepky, ktoré vám ponožky stiahnu. Tekutina, ktorá je potrebná na naliatie do ponožky, sa nachádza v obale so spomínaným objemom 20 ml a má veľmi peknú citrusovú vôňu.

 

Bude vás zaujímať: Kozmetické procedúry: Viete, ktoré sú ilegálne?

test Parasoftin exfoliačné ponožky

Zdroj: Shutterstock®

Tekutinu v jednom obale som vyliala do jednej ponožky a tekutinu v druhom do druhej ponožky. Potom som sa ju snažila rovnomerne rozmiestniť po celom chodidle a na to obula klasické ponožky pre lepšie pohodlie. Odporúčaná doba nosenia je 60-90 minút, ja som ich mala na nohách 80 minút. Počas tohto času som cítila mierny chlad na nohách a bol to taký zvláštny pocit mať nohy doslova vo vode.

 

Po odstránení ponožiek bola moja koža na chodidlách zmäknutá a jemná, a to hlavne v oblasti päty. Hydratáciu som cítila aj v priebehu ďalších dní a čakala som na spomínaný hladký, čistý a jemný vzhľad, ktorý sa mal dostaviť po 7 dňoch. Koža sa mi začala lúpať už po 4 dňoch a každým dňom čoraz viac. Na fotke môžete vidieť stav nôh po 7 dňoch od použitia exfoliačných ponožiek. Koža sa mi úplne zlúpala až na 8. deň a moje chodidlá boli jemné a vyzerali estetickejšie.

 

Bude vás zaujímať: 7 zázračných olejov pre naše telo - vyskúšajte ich aj vy!

testovanie Parasoftin exfoliačné ponožky

Zdroj: Shutterstock®

Exfoliačné ponožky Parasoftin sú veľmi šikovnou pomôckou, ktorá za relatívne rýchly čas dopraje vašim chodidlám zaujímavý zážitok a skutočné výsledky. Ak vás trápia mozole, suché chodidlá alebo jednoducho chcete vyskúšať niečo nové, tak vám tieto ponožky odporúčam.

 

Exfoliačné ponožky PARASOFTIN zakúpite tu:

www.naturprodukt.sk/parasoftin-exfoliacne-ponozky

 

 

Pozri aj: Lak na nechty: O týchto chybách pri jeho aplikácii ste nevedeli!

recenzia Parasoftin exfoliačné ponožky

Zdroj: Shutterstock®

FOTOGALÉRIA:

8 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.09.2017 08:29

raz za čas si aj ja urobím podobné "návleky" na nohy, keď mám pocit, že moje nôžky to potrebujú, aspoň na hodinku pri telke po kúpeli natriem nahrubo krém na ošetrené nohy a obalím mikroténovými sáčkami a šup pod deku...tiež to má celom dobrý efekt

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

03.09.2017 09:59

zaujímavá novinka, kde sa to dá kúpiť?

Vaše meno:

Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

03.09.2017 14:10

Táto novinka bude čoskoro dostupná na e-shope :)

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

03.09.2017 20:48

moj pristel je casnik takze je cely den na nohach... tuto novinku urcite oceni... ma velmi suche chodiidla a tvoria sa mu mozole.... snad uz coskoro budu dostupne aj na nasom trhu

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

04.09.2017 22:56

Toto je naozaj zaujímavá novinka pre mňa.

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

06.10.2017 17:25

Tieto exfoliačné ponožky sú fakt super novinka.

Vaše meno:

Andrea Kačmárová

Andrea Kačmárová

10.10.2017 19:31

Mám otázku, počas zlupovacej fázy po použití exfoliačných ponožiek je potrebné nohy krémovať alebo inak ošetrovať? Vopred ďakujem za odpoveď.
Andrea

Vaše meno:

Alexandra Semanová

Alexandra Semanová

27.10.2017 16:12

Konečne je tu super starostlivosť o chodidlá.

Vaše meno:

Michaela Paschová

Michaela Paschová

18.03.2018 11:24

Veľmi som bola rada,že sa na trhu objavilo niečo tak skvele popisované...no na mojich nohách to absolutne nefungovalo...vôbec žiadny výsledok ani náznak nejakého olupovania kože ani nič podobné.Postupovala som presne podľa návodu a 90 min.som to nechala pôsobiť.
Asi netreba všetkému veriť čo je kde veľmi dôveryhodne popísané...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE