TEST: L´ORÉAL Professionnel Tecni.ART gél na vlasy

Tentokrát trošku prestriedam posledné recenzie týkajúce sa produktov na telo, či dekoratívne produkty, pretože si niečo napíšeme o L´ORÉAL Professionnel géle na vlasy pre elastický mokrý vzhľad vlasov.
 

Na úvod si však dovolím pripojiť zopár zaujímavých informácií :) Nezpochybniteľným štýlom tejto módnej sézony je mokrý vzhľad - provokatívny a ultra žiarivý LOOK. Táto nová rada sa inšpiruje explóziou mokrých vzhľado z prehliadkových mól a červených kobercov - vlasy ulízané dozadu, ako od bazénu, či baletky po tréningu!  Tvárou tejto novej stylingovej rady od Tecni. Art sa stala EVA GREEN.

gel

Zdroj: Shutterstock®

Zloženie prípravku je overené najvýznamnejšími vlasovými stylistami v rámci rovnováhy medzi zložkami dodávajúcimi lesk a polymérmi. Bez mastného či hrubého(drsného) efektu - ideálny pre layering(pri vrstvených účesoch).

loreal-gel

Zdroj: Shutterstock®

Flexibilný gél EXTREME SPLASH síce poskytuje silnú fixáciu, no vlasom ponecháva úplnu flexibilitu. Ako som si rozbaľovala balíček, v ktorom tento gél bol, hneď ho schmatol tatík, že to bude jeho, lebo sa mu práve míňa, takže ho používame obidvaja :)) I keď ja gély vôbec nezvyknem používať, tento je super, keďže rada nosím ulízaný konský chvost, a vždy mi niekde trčala nejaká tá "anténka", teraz mi ich gél pekne skrotí a je to TIP-TOP!

extreme-splash

Zdroj: Shutterstock®

Použitím možno dosiahnuť až dva efekty - pre uhladený glamour účes s extrémnym leskom, aplikujte gél do uterákom vysušených vlasov a vymodelujte účes pomocou fénu, alebo vlasy nechajte po vymodelovaní prirodzene uschnúť. A pre dokonalý mokrý efekt ako od bazénu, aplikujte gél do uterákom vysušených vlasov a nastylujte. 

tecni-art

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi oceňujem, že po aplikácii vlasy nijako nezaťaží, nepolepí a najmä nepôsobia umasteným dojmom. Taktiež vo vlasoch nezanecháva zvyšky a ľahučko sa vymýva. Rovnako je s ním spokojný aj tatík :)) Pekne jemne vonia, dokonca vôňu cítiť aj po dlhšom čase ako len po nanesení...

loreal-professionnel

Zdroj: Shutterstock®

Ja som v tomto smere úplne neskúsená a toto je v podstate prvý gél, ktorý som vyskúšala, no čo sa značky L´OREAL týka, aktuálne máme v kúpeľni ešte nejaký krémový - ten však nie je z tejto Professionnel rady, no čo som vyzvedala od môjho ochotného testera, vraj sa mu tento svojou konzistenciou páči viac :)) A čo Vy dámy, zvyknete používať na vlasy aj gél?

3 komentárov
Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

01.05.2015 01:13

nie, gél na vlasy vôbec nepoužívam :) mám doma lak na vlasy aj penové tužidlo, ale aj tie používam len zriedkavo

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

14.05.2015 17:31

Gel na vlasy nepužívam iba lak a penové tužidlo

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:30

ešte som o takomto produkte nepočula.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE