TEST: Rimmel London - 60 Seconds Super Shine by RITA ORA

Čoraz viac a viac sa na nás z oblohy usmievajú slnečné lúče a ja sa znovu prebúdzam a cítim sa ako taká kvetinka, ktorá má chuť rozkvitnúť v plnej kráse. 

 

Zo svojho šatníka vyberám pestrejšie oblečenie, ľahšie a vzdušnejšie materiály,..

 

Podobne je to aj s mojimi nechtami, ktorým doprajem taktiež viacej lesku a krásy.

 

Volím pestrejšie farby, no v jemných pastelových tónoch, ktoré sú totálnym hitom tejto jari.

rimmel rita ora lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi dobre to vedia aj v kozmetickom priemysle a Rimmel nie je výnimkou. Podobne ako minulý rok, aj tento rok spojila táto známa londýnska značka svoje sily s populárnou speváčkou Ritou Orou a namiešali pre nás zmes farebného pastelového kokteilu v podobe 10 krásnych lakoch na nechty! 

rimmel rita ora lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Minulý rok sa na nás z vrchnáčika laku usmievala pop artová podobizeň známej speváčky vo verzii poštovej známky, tento rok je prevedenie trošku menej originálne. Na vrchnáčiku nájdeme jarné kvietky. Podpis speváčky však nechýba! Farebné prevedenie sa podobne ako vlani aj tento rok mení podľa odtieňu laku, ktorý sa vo flaštičke ukrýva.

rimmel rita ora lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Čím sú laky iné ako predchádzajúce rýchloschnúce verzie? 

 

Obsahujú nové zloženie s farebnou technológiou 3v1, podkladovú vrstvu, ktorá je bohatá na pigmenty a zároveň lesklý vrchný lak v jednom! Precízny maxi štetček dokonale kĺže po nechtoch a zanecháva bezchybný profesionálny výsledok.

 

Dostupné odtiene:

270 Sweet Retreat

300 Glaston-Berry

322 Neon Fest

400 Tangerine Tent

408 Peachella

413 Oragina

498 Rain Rain Go Away

558 Go Wild-er-ness

878 Roll In The Grass
880 Port-a-loo-blue

rimmel rita ora lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Lak na nechty skvele zapadol do Rimmel rodinky. Priznám sa, že  60 Seconds laky na nechty sú moje obľúbené a veľmi rada po nich pri rôznych príležitostiach siaham. Je to taká overená klasika, pri ktorej viem, že ma svojimi vlastnosťami nesklame. Mám naponáhlo a potrebujem dodať svojim nechtom a rukám punc v podobe laku na nechty, siahnem po rýchloschnúcom laku, o ktorom viem, že rýchlo naozaj rýchlo uschne a nehrozí mi žiadna katastrofa.

rimmel rita ora lak na nechty

Zdroj: Shutterstock®

Pri takýchto jemnejších a pastelových odtieňoch je trošku nevýhodou, že je nutné naniesť 2 - 3 vrstvy, pri sýtejších odtieňoch stačí jedna vrstva a pigmentácia na nechtoch je dokonalá, žiadne nerovné šmuhovaté vrstvy, ale dokonalá metalíza na nechtoch! Pri sýtejšom odtieni však pozor a zvoľ radšej aj podlak, aby si predišla sfarbeniu nechtov dožlta. 

Laky 60 Seconds sú naozaj rýchloschnúce, môžeš takmer hneď naniesť druhú vrstvu, odlakovávanie je bezproblémové a rýchle. Výdrž laku ja cca tie 4 dni, pri jemnejšom odtieni, respektíve pri 3 vrstvách, ktoré som si dopriala z odtieňu 408 Peachella bola výdrž cca 2-3 dni, čo je vcelku slušné.

7 komentárov
Katarína Kačuriková

Katarína Kačuriková

21.04.2015 19:51

Ja mám odtieň 558 Go Wild-er-ness - čo je veľmi jemná fialová farba. Musím uznať, že čo sa týka výdrže tak tento lak predčil moje očakávania- na nechtoch mi vydržal krásnych 7 dní (dĺžka výdrže laku záleží od kvality nechtov). Avšak čo sa týka schnutia, tak z toho som bola sklamaná, pretože po 2 hodinách som ešte nemala lak poriadne vyschnutý :/

Vaše meno:

Simona Derzsiová

Simona Derzsiová

01.05.2015 01:01

krásna elegantná farba :)

Vaše meno:

Juliana Lukačovičová

Juliana Lukačovičová

02.05.2015 12:01

tento lačik mám a je to jedna s mojich obľúbených farbičiek teraz na jar :)

Vaše meno:

Marcela Šagátová

Marcela Šagátová

14.05.2015 19:55

Krásna farba laku, ako stvorená teraz na jar.. A ešte keď je na flakóne meno Rita Ora, tak to je pre mňa ako znamenie :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

16.05.2015 09:55

Nepoznám túto značku no lak je jemný jarný

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 21:59

Už som videla viacero recenzií, a vždy ma uchvátil ten odtieň. :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:29

pekný priam telový lak.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE