TEST: tianDe šampón a balzam na vlasy Zlatý zázvor

Aj vy si ráno umyjete vlasy, štýlovo si ich upravíte aby ste počas celého dňa vyzerali božsky? Stáva sa vám, že rýchly pohľad do zrkadla po niekoľkých hodinách rozpráva iný príbeh? Tak vitajte v klube žien s rýchlo sa mastiacimi vlasmi.

 

Príčinou tohto „nedostatku“ sú mazové žľazy, ktoré udržiavajú vlasy vyživené, no niekedy sú až príliš akčné a produkujú nadmerné množstvo oleja. Môže to byť z dôvodu hormonálnych výkyvov alebo za týmto faktom stojí genetika. 

 

Mastné vlasy nie sú vôbec zábavou. Vedela by som vám o tom rozprávať hodiny. Je naozaj frustrujúce, ak si umyjete vlasy a po niekoľkých hodinách opäť vyzerajú akoby ste si ich vôbec neumývali. Ale viete čo? Ja poznám tajné zbrane!

 

Zaujme ťa: TEST: Telové mlieko s morskými riasami značky tianDe

Šampón na vlasy Zlatý zázvor

Zdroj: Shutterstock®

Šampón na vlasy Zlatý zázvor

Rieši príčiny týchto problémov. Je účinný pri potlačení nadmernej aktivity mazových žliaz. Odstraňuje príčiny vzniku lupín, extrakt zázvoru aktivuje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke, urýchľuje rast vlasov. Neobsahuje sulfáty!

 

Patrím k tým, ktorým musí všetko peniť. A čím bohatšia pena, tým lepšie. Tento šampón pri umývaní vlasov pení tak akurát. Ale, čím viac ho aplikujete, tým bohatšia pena sa vám na vlasoch vytvorí. Šampón má prírodnú jemne zázvorovú vôňu. Presne takto voňajú vlasy aj po jeho použití. 

Balzam na vlasy Zlatý zázvor

Zdroj: Shutterstock®

Balzam na vlasy Zlatý zázvor

Rieši vnútorné príčiny problémov! Zlepšuje krvný obeh a výživu vlasovej pokožky, odstraňuje pôvodcov vzniku lupín. Podporuje a posilňuje rast vlasov, zlepšuje ich štruktúru, vlasy zanecháva hebké, hodvábne a pružné.

 

Tento balzam na vlasy má rovnakú vôňu ako šampón. Ja pri ňom oceňujem jeho spôsob využitia. Môžete ho použiť ako klasický kondicionér na vlasy – aplikujete ho do vlasov a necháte 2 až 3 minútky pôsobiť (mne tento spôsob vyhovuje najviac). Použiť ho tiež môžete aj ako masku na vlasy – v tomto prípade ho musíte nechať pôsobiť cca 20 minút. 

 

Testovali sme: tianDe Prírodný antiperspirant a Deodorant s rozprašovačom

tianDe Zlatý zázvor

Zdroj: Shutterstock®

Moja starostlivosť o vlasy nebola nikdy veľmi prepracovaná. Stačil mi šampón na ich umytie a bolo to. Možno aj preto sa mi moje vlasy rýchlo mastili. Avšak postupne som začala objavovať čaro ďalších produktov ako sú kondicionéry, masky, olejčeky atď.

 

Moje vlasy produkujú príliš veľa oleja, vďaka čomu som si ich musela umývať každý deň. No povedzte, chcelo by sa vám každý deň umývať si vlasy? V prvom rade je to zaťažujúce, a navyše, vlasy by sa nemali tak často umývať! Preto som rada za suché šampóny, ktoré sú pre mňa vždy záchranou.

tianDe šampón a balzam na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Zlatý zázvor šampón a balzam na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Odkedy však používam túto skvelú dvojku – šampón a balzam na vlasy Zlatý zázvor, moja týždenná rutina sa zmenila.  Poďme však po poriadku. Po prvom použití tohto dua, som myslela, že ich už viac nepoužijem. Obsahujú zázvor, ktorý je dosť pikantný, preto má pokožka hlavy neskutočne pálila. Pálenie po niekoľkých minútach, našťastie, ustalo. No viete, čo ma presvedčilo ich používať ja naďalej? Už po prvom použití sa moje vlasy prestali tak rýchlo mastiť. V súčasnosti si vlasy umývam každý 3. deň – a to je naozaj veľký rozdiel! Preto môžem s čistým svedomím vyhlásiť, že tieto šampóny sú na mastné vlasy najlepšie. 

 

Odporúčame: TEST: tianDe detoxikačná náplasť na nohy Master Herb

Zlatý zázvor pred a po použití

Zdroj: Shutterstock®

Ďalším účinkom tohto dua je boj proti lupinám. Vyskúšala som množstvo šampónov, ktoré boli určené na odstránenie lupín. No zo všetkých mi vyhovoval len jeden jediný – najznámejší šampón proti lupinám :). Avšak, ak by som to mala porovnať, tak tento šampón a balzam sú oveľa lepšie. Vôbec má nesvrbí pokožka hlavy a postupne sa mi prestali lupiny vytvárať. Navyše, vlasy sú hebké, jemné a viac uhladené.

 

Vrelo vám môžem tento šampón a balzam na vlasy odporúčiť. Ak som vás presvedčila o jeho účinkoch a radi by ste si ich otestovali sami, tak sa zapojte do našej súťaže na KAMzaKRÁSOU.sk o balíček produktov Zlatý Zázvor

 

Produkty od značky tianDe si môžete zakúpiť na www.tiandekozmetika.sk.

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

6 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

10.10.2017 01:40

Skúsim ho kúpiť dcére,verím že ju milo prekvapí...dosť na mňa zapôsobila snímka vlasov po umytí-naozaj výrazná zmena k lepšiemu..

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

19.10.2017 13:26

Tento šampon nepoznám

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.12.2017 21:05

musí byť taký svieži

Vaše meno:

Lenka Geršiová

Lenka Geršiová

12.03.2018 07:46

Vyzerá fajn, stojí sa za vyskúšanie :-)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

19.06.2018 20:29

Rada by som vyskúšala

Vaše meno:

Angela Gavlasová

Angela Gavlasová

11.09.2018 23:50

Musím vyskúšať.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE