Neodoláte dobrému červenému či bielemu vínku, ktoré najradšej degustujete v kruhu tých najbližších? Radi sa zúčastňujete vínnych ciest a radi spoznávate nové, dosiaľ nepoznané chute?
Vínne cesty sa stali obľúbenou udalosťou jesenných dní, ktorá je spojená nielen so skvelou zábavou, ale aj dobrým jedlom či hudbou.
Spojte príjemné s užitočným a zúčastnite sa na uznávanej vinárskej udalosti roka Wine Snow a Halloween Minions Party.
Odporúčame prečítať: Ako si aktívne užiť dovolenku s rodinou?
Kedy a kde?
30.10.-1.11.2015 v Residence Hotel & Club Donovaly
Čo na vás čaká?
Donovalská vínna cesta sa stala udalosťou roka, ktorá si v tejto oblasti vyslúžila svoje čestné miesto. Návštevníkov môže udalosť zaujať možnosťou posedenia s priateľmi pri dobrom vínku z rôznych vinárstiev Slovenska a okolitých krajín, ale aj dobrým jedlom. Samozrejme, nebude chýbať ani dobrá hudba a ešte lepšia zábava.
Odporúčame prečítať: Ajurvéda – povzbudenie pre telo i myseľ
Residence Hotel & Club Donovaly myslí aj na tých najmenších, pre ktorých je pripravená detská párty s animáciami a bohatým halloweenskym programom. Okrem pravej halloweenskej atmosféry sa detskí návštevníci môžu tešiť aj na veselé žlté postavičky Minionov, ktorí na párty nesmú chýbať.
Príďte stráviť halloweensky víkend so svojou rodinou do Residence Hotel & Club Donovaly. Čaká na vás víkend plný vína, tekvíc, ubytovanie v štandardnej dvojlôžkovej izbe, raňajky formou bufetu, bohatá večera, vínna cesta, animácie pre deti, halloween Minions party v MOMO detskom kútiku a mnoho iného.
Odporúčame prečítať: Ako naplánovať deťom krásne letné prázdniny?
Viac na: www.residencehotel.eu
8 komentárov
Kristína Dická
10.01.2021 06:33Zaujímavý tip na jesenný pobyt :-)
Anna Kristova
03.12.2016 23:00super výlet
Oľga Trochanova
03.01.2016 14:44neni nad kvalitné víno
Zuzana Hanusková
02.01.2016 19:27super nápad hlavne pre páry :)
Jana Komadová
02.01.2016 18:30Kto má rád tento sviak ideálna dovolenka
Tibor Benkovics
09.12.2015 13:45super
Mária Maxianová
17.10.2015 17:49prečo haloween, máme svoje zvyky a sviatky
Martina Zahoranová
12.10.2015 20:37no veru by som išla :-)