Ulov si zážitok nielen z letnej dovolenky

Dovolenkový raj? Prečo si z neho trocha neuchmatnúť? Okrem mušlí a piesku v plavkách sa už dnes priprav a pobaľ si spoločníkov, ktorí ti pomôžu uloviť zážitky a priniesť si ich so sebou. Nezabudni hodiť do tašky spoľahlivý tablet ASUS MeMo Pad 7 alebo najnovší špičkový mobil ASUS ZenFone 2.

 

Mať svoj svet v ruke, to je najdôležitejšia požiadavka na dnešný smartfón.

 

 

Chceš byť v kontakte, vedieť, čo sa deje, odfotiť a nakrútiť si tie najkrajšie veci okolo seba a podeliť sa s nimi. A to všetko bez toho, aby si bola otrokom zariadenia, ale aby ty si bola pánom.

 

Odporúčame: V roku 2015 - luxusne a štýlovo

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

S telefónom nemáš bojovať, telefón ti má slúžiť. Ako najnovší a štýlový ASUS ZenFone 2: jednoduchý na ovládanie, s rýchlym prístupom k aplikáciám, skvelou jasnou Full HD obrazovkou a prekvapujúcou baterkou, ktorá statočne vydrží. Telefón sa ovláda intuitívne, takže k tomu, čo chceš, sa dostaneš rýchlo a spoľahlivo. Navyše, ZenFone 2, novú vlajková loď medzi telefónmi ASUS, si môžeš vybrať v jednej z piatich rôznych farieb. 

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

O rýchlosť sa stará štvorjadrový procesor s 2GB RAM alebo 4GB RAM.  Interná pamäť ponúka na výber 32 GB alebo až 64 GB kapacitu, takže si na svojej dokonalej dovolenke môžeš nakrúcať videá a fotiť sa od rána do večera. ASUS ZenFone2 nepatrí medzi smartfónových drobčekov, s 5,5 palcovým displejom si na ňom môžeš spokojne vychutnať aj napínavý film, keď sa budeš vznášať nad oblakmi všedných dní. Ale neboj sa, 170 gramov si v ruke ledva všimneš.

 

A výsledok? Keď budeš na skvelej obrazovke ukazovať svoje fotky z exotickej dovolenky, môže sa ti stať, že kamarátky budú viac než obrázky obdivovať tvoj mobil.

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

Ak si rada čítaš, pozeráš filmy, četuješ či hráš hry, neváhaj a siahni po tablete ASUS MeMo Pad 7. Fakt dlhá výdrž baterky, nízka hmotnosť a dokonalý obraz robia z tohto tabletu skvelého spoločníka. Navyše jeho schopnosť držať sa wi-fi je príjemná, takže v kontakte môžeš byť všade tam, kde je vo vzduchu možnosť pripojiť sa.

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

ASUS MeMo Pad 7 si môžeš vybrať v jednej zo štyroch luxusných farbieb. Kvalitná predná aj zadná kamera ti umožní robiť bláznivé fotky či videá. Stačí ich hneď zavesiť na svoj účet na sociálnej sieti. 32 GB pamäť s možnosťou pripojenia SD karty až do 64 GB ti poskytne úložný priestor, že tam schováš niekoľko desiatok tisíc fotiek. 

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

ASUS ZenFone 2

Zdroj: Shutterstock®

Tento tablet so 7 palcovým displejom je ideálnym kamarátom na cesty, s ktorým sa nebudeš nudiť ani pri čakaní na letisku a ani pri love tých skutočne najlepších zážitkov. Tak čo, už sa balíš?

 

 

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.09.2015 14:05

zážitky z dovolenky si treba zaznamenať aj na takýto super tablet.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 09:37

super pomocnik

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

03.01.2021 11:44

V dnešnej dobe už je také obrovské množstvo smartfónov a tabletov, už len si vybrať ten správny :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE