Termálne kúpele St. Martins: Prečo vyskúšať wellness s raňajkami?

Na jednom z najkrajších miest v Rakúsku, priamo na okraji Národného parku Neusiedlersee – Seewinkel, uprostred regiónu, vyhláseného za dedičstvo UNESCO, sa nachádza výnimočné miesto. Termálne kúpele St. Martins Therme & Lodge sú vzdialené od Bratislavy len 50 minút. Zvedavý, podnetný, prirodzený – St. Martins Therme & Lodge je wellness a dobrodružstvo v jednom.

Spája náročné prostredie ubytovania kategórie 4*- superior a termálnych kúpeľov, s originálnosťou prírody. Jedinečnosť polohy, vlastné jazero na kúpanie, príjemne teplá termálna voda, jedinečný svet prírody a kultúry, špičková tradícia vína a gastronómie, to všetko je súčasťou wellnessovej ponuky extra triedy a zážitkového priestoru na ploche 40 kilometrov štvorcových. Príďte a zažite relax v termálnej vode, úžasný wellnessový a saunový svet a ešte oveľa viac!

Odporúčame: Kúpele St. Martins Therme & Lodge: Detský vodný svet na dosah

kúpele Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Raňajky vrátane vstupenky do termálneho rezortu St. Martins

Naštartujte váš relaxačný deň v St. Martins výdatnými raňajkami priamo v reštaurácii termálnych kúpeľov a to pohodlne v župane ako doma. Každý deň od 9:00 do 10:30 na vás čaká naša raňajková ponuka:

 • horúci nápoj podľa výberu (káva, čaj, kakao alebo iné)
 • ovocné šťavy
 • chlieb, pečivo, rožky, croissanty, koláče
 • nárezy zo salámy, šunky a syra
 • výber čerstvej zeleniny & čerstvých syrov
 • maslo, morčacia a teľacia nátierka
 • varené vajíčko & praženica
 • údená ryba
 • marmeláda, med & nutella
 • prírodný a ovocný jogurt s müsli alebo ovsenými vločkami
 • čerstvé nakrájané ovocie

Cena celodennej vstupenky do termálneho sveta vrátane raňajok je 36,90 eur pre dospelého, 25,50 eur pre mládež (7 - 14 rokov) a 21,- eur pre deti (3 - 7 rokov).

Po okolí celého Neziderského jazera sa nachádza množstvo pôžitkov vo forme kultúrnych a voľnočasových aktivít, kulinárskych zážitkov a ubytovacích možností, ktoré je potrebné objavovať. Preto sa pod iniciatívou "Star Club" spojili tí najlepší vybraní z regiónu, aby vám pod heslom "Odporúčame iba tých najlepších" ponúkli špičkové služby a premenili váš pobyt na nezabudnuteľný zážitok.

Pozri aj: Športové aktivity v termálnych kúpeľoch St. Martins Therme & Lodge

termálne kúpele Rakúsko

Zdroj: Shutterstock®

Masáž alebo kozmetické ošetrenie vrátane vstupenky do termálneho rezortu St. Martins

Celodenná vstupenka vrátane klasickej masáže (30 min.)

 • Základom týchto procedúr je lymfodrenáž, reflexná masáž chodidiel, masáž časti tela, masáž väzivového tkaniva a samozrejme klasická masáž. Doprajte si oddych v St. Martins!

Cena je 66,- eur na osobu (bez sauny).

Celodenná vstupenka vrátane kozmetického ošetrenia (30 min.)

 • Je to klasické tvárové ošetrenie, pozostávajúce z očistenia tváre, pílingu, masáže, masky a nanesenia záverečného hydratačného krému. Doprajte si čas len pre vás v St. Martins!

Cena je 66,- eur na osobu (bez sauny).

Objavte početné možnosti, ako urobiť dobre sebe a svojmu partnerovi! Spolu s kozmetickými značkami BABOR a VINOBLE (z výťažkov z hrozna) vás chceme uniesť do sveta kozmetických ošetrení „Treatments by St. Martins“.

Otváracie hodiny: pondelok až nedeľa od 9:30 do 19:30. Rezervácia je potrebná na e-mailovom kontakte: treatment.by@stmartins.at alebo tel. čísle: +43 2172 20500 - 781

Viac informácií nájdete na www.stmartins.at/sk/.

6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

17.10.2018 19:01

užila by som si to

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

06.11.2018 19:19

vyzera tam pekne

Vaše meno:

Ján Komada

Ján Komada

21.11.2018 09:33

ešte som tam nebol no určite je to tam pekné

Vaše meno:

Ján Frno

Ján Frno

21.12.2018 07:25

hneď by som tam vyrazil...

Vaše meno:

Karolína Novotná

Karolína Novotná

12.02.2020 13:22

Zaujímavý tip na wellness. Určite tam s manželom tiež vyrazíme. My jazdíme na tieto pobyty pomerne často. Je to totiž skoro jediný čas, kedy sa donútime k poriadnemu odpočinku. Na túto zimu máme naplánovaný už len kúpele piešťany , na ktoré som narazila na , tak bysme mohli ešte zavítať do Rakúska.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

15.02.2021 09:52

Wellness v takom luxusnom štýle by sa mi veľmi páčil :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE