10 znakov ako rozoznať osoby v znamení ŠKORPIÓN

Bratranec Raka, vodné znamenie, bojovné, ak treba tak jedovaté, a pritom veľmi inteligentné. Aj takýto je Škorpión, ktorý vo zverokruhu patrí snáď k tým najkomplikovanejším a najnevyspytateľnejším povahám. Podobne ako škorpión zo zvieracej ríše, aj ten ľudský sa rád z času na čas ukryje do tmavého kúta a prežíva svoj vlastný svet.

 

 

Ak sa cíti ohrozený neváha zaútočiť, ak ho zradíte, zosnová dokonalý plán pomsty, ak mu preukážete lásku a vernosť, bude vás oddane milovať do konca života.

Odporúčame prečítať: Spoznajte zdravé rastlinné mlieka

Asertívny – a nemusí si ani obliecť červené farbu, ktorá sa vo svete psychológie považuje za tú najasertívnejšiu. Ak Škorpión chce niečo dosiahnuť ide si za tým tvrdohlavo a občas aj bezhlavo. Týka sa to tak vzťahov (zviesť svoj vytúžený objekt), ako aj práce (dosiahnuť vysnený kariérny post).

 

Bojovný – Škorpión sa tak ľahko nevzdá. Nech ho v živote postretne čokoľvek, dopraje si regeneráciu v podobe samoty, a potom sa opäť začne prebíjať cez prekážky, ktoré mu osud nadelil. 

bojovníčka

Zdroj: Shutterstock®

Citlivý - a to naozaj veľmi veľmi. Aj keď to navonok málokedy dá vedieť, najmä mužský zrodenec, obe pohlavia v tomto znamení vedia byť niekedy až precitlivelé. Ľahko sa ich dotkne najmä kritika druhých, ťažko tiež znášajú narušené medziľudské vzťahy, krivdy a nespravodlivé jednanie.

 

Hĺbavý – rád zachádza to detailov, všetko chce preskúmať až do hĺbky, je veľmi inteligentný, analytický zameraný, neraz sa správa ako vyštudovaný pedagóg, keď sa vám snaží čosi vysvetliť. Veľa číta, skúma, báda. Má vynikajúcu pamäť, takže všetky nadobudnuté poznatky vie dokonale využiť aj v praxi. 

 

Odporúčame prečítať: 10znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY

10 znakov ako rozoznať osoby v znamení Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Egyptský horoskop - charakteristika

Nezabúda – a neodpúšťa. Čím viac krívd máte uňho na rováši, tým je väčšia pravdepodobnosť, že v zozname čiernych bodíkov, ich máte najviac. S útokom si Škorpión pokojne vyčká na tu správnu situáciu. Keď nastane, darmo budete prosiť o odpustenie, vaše poníženie si slastne vychutná.

 

Sexuálny – žiadne iné znamenie nevyžaruje takú silnú sexualitu ako Škorpión. Vo svete erotiky býva majstrom, ženy presne vedia, ako si svojho partnera nalákať, a muži ako svoje polovičky uspokojiť. 

10 znakov ako rozoznať osoby v znamení Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Uštipačný – aj keď to nemyslí zle, uštipačnosť má jednoducho v povahe. Rád sa baví na účet druhého, o čosi menej už na ten svoj vlastný. Vyžíva sa v ironických poznámkach, ak vás chce uraziť, bez váhania na vás vytiahne to, s čím ste sa mu kedysi dávno v dobrej vôli zdôverili. Jeho sarkazmus je neraz pichľavý a boľavý.

 

Verný – oddaný a verný vám Škorpión bude do tej chvíle, kým bude všetko vo vašom vzťahu v poriadku. Akonáhle doň zavíta nervozita, nedôvera, hádky, či výčitky, Škorpión sa akosi pudovo začne obzerať po vhodnejšej partnerke / partnerovi. Ak je ale medzi vami skutočná číra láska, bez nevery bude váš vzťah po celý život.

 

Odporúčame prečítať: 10znakov ako rozoznať osoby v znamení PANNA

10 znakov ako rozoznať osoby v znamení Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: 12 znamení na cestách

Zvedavý – pred Škorpiónom len tak ľahko niečo neutajíte. Vpred ho ženie jeho vrodená zvedavosť, vďaka ktorej vás neraz vystaví priam policajnému výsluchu. Po vašich tajomstvách bude pátrať, až kým mu ich v slabej chvíli komplet nepredstavíte. Občas sa však môže stať, že potom už preňho budete viac, či menej nezaujímavá.

 

Žiarlivý – Škorpión má silné dominantné aj majetnícke sklony. Od samej lásky by vás niekedy najradšej kontroloval každú chvíľu, a keď mu dáte dôvod žiarliť, rád sa toho chytí a oheň je na streche. Túto svoju vlastnosť však dokáže rokmi skorigovať, a síce žiarliť neprestane, nebude vás obmedzovať. Aspoň nie veľmi.

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Martina Begalova

Martina Begalova

28.10.2014 09:47

moja skusenost... - zakerny, naoko priatelsky a potom zautoci na najslabsie miesto...

Vaše meno:

Lenka

Lenka

28.10.2014 22:49

Jedného škorpióna som dobre poznala a citlivý veru nebol ani trochu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE