7 letných tipov pre vzdušné znamenia – Váhy, Vodnár a Blíženci

Aj táto trojica znamení je známa niektorými všeobecnými charakteristikami, ktoré na ne viac menej zákonite platia. Vzdušné znamenia sú známe svojím spontánnym správaním, ale tiež svojou mnohotvárnosťou. Aby si v lete nepokazili šance, ktoré im hviezdy budú ponúkať, stačí dodržať pár univerzálnych tipov, špeciálne vytvorených pre znamenia, ktorých živlom je vzduch.

 

Odporúčame prečítať: Prvá pomoc pred dovolenkou - ako sa zbaviť celulitídy

 

Tvorte – popuste uzdu svojej fantázii a dajte priestor svojej kreativite. Už za bežných okolností dokážete vytvoriť nádherné veci, dupľom v lete, kedy nachádzate množstvo inšpirácii, od prechádzok v rozpálenom meste cez výlety do prírody, vôňu mora a dotyk horúceho piesku... Zbierajte v prírode kamienky, mušle, kvety... Chyťte do rúk štetec a dajte starým veciam už vás doma nový imidž.

7 letných tipov pre vzdušné znamenia – Váhy, Vodnár a Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Cestujte – dupľom ak vám minule leto dovolenka nevyšla, to tohtoročné využite už naozaj k tomu, aby ste si poriadne oddýchli. Pri jej výbere sa pokojne riaďte svojou spontánnosťou a využite trebárs ponuky last, či ultra last minute ponukou. Nielenže ušetríte, ale podarí sa vám aj dostať na miesta, o ktorých ste pred pár mesiacmi len snívali.

 

Dýchajte – zhlboka a to doslova a do písmena. Skúste tentokrát predýchať všetky nepríjemné situácie, ktoré sa vám počas leta vynoria. Riešte ich s chladnou hlavou a nie impulzívne. Nerobte unáhlené rozhodnutia a naučte sa aj čaru pokory. Okrem toho dýchajte aj zo zdravotného hľadiska, najmä ak ste v zime boli aj viackrát choré. Vyskúšajte dychové cvičenia, napríklad jogu, správne dýchať sa naučte aj pri plávaní. Svoje pľúca aj priedušky potešte tiež morským vzduchom, či návštevou hôr.

 

Pozor na slnko – občas máte v lete tendencie to s opaľovaním prehnať. Vyvarujte sa tejto vaše klasickej chybe a neberte na ľahkú váhu silu letného slnka. Pred lúčmi chráňte svoju pokožku kvalitnými opaľovacími krémami a svoje oči kvalitnými slnečnými okuliarmi. Nezabúdajte tiež na starostlivosť po opaľovaní, veľa sa hydratujte, platí to nielen pre pleť, ale aj pre oči – ktorým okrem očných kvapiek, pomôžu aj chladené zábaly.

 

Odporúčame prečítať: Letná manikúra - inšpirujte sa a zažiarte farbami

7 letných tipov pre vzdušné znamenia – Váhy, Vodnár a Blíženci

Zdroj: Shutterstock®

Hýbte sa – aj vám leto krajšie zbehne, keď si doplníte energiu a hormóny šťastia prostredníctvom športu. Ak máte problémy s vlastnou lenivosťou, pokúste sa ju prekonať trebárs striktným harmonogramom. Tak ako musíte ísť na pracovnú schôdzku, tak povinne dodržiavajte aspoň dvakrát do týždňa vydelený čas na šport. Poteší sa nielen vaša osobná váha, ale zaručene aj šatník.

 

Čítajte – ruku na srdce, kedy ste naposledy trávili čas dychtivým čítaním? A teraz nemáme teraz na mysli bulvárne weby, či reklamné letáky so zľavami, ale knihu, v ktorej je viac textu, ako obrázkov. Ak už vaša duša baží po takomto pôžitku, leto je na to ideálny čas. Noste knihu so sebou v kabelke a čítajte. V autobuse, vo vlaku, v lietadle, na balkóne, či v posteli. Čítajte a fantazírujte.    

 

Urobte niečo bláznivé – tak ako kedysi. Nazbierajte odvahu a oslovte sympaťáka na pláži. Alebo si zakúpte len balónom, skočte bungee jumping, nechajte si urobiť henu, alebo sa z dovolenky vráťte rovno s vytúženou tetovačkou. Urobte niečo, vďaka čomu opäť nadobudnete pocit, že žijete a nielen prežívate. Dupľom ak prvé mesiace nového roka neboli pre vás najpríjemnejšie...

 

Odporúčame prečítať: Polievky, vďaka ktorým ľahšie schudnete

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE