Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Najcitlivejšie na dýchacie cesty, priedušky aj pľúca sú práve vzdušné znamenia. U ľudí narodených v znamení Vodnára, Blížencov, alebo Váh je preto obzvlášť dôležité, čo a ako dýchajú. Vzdušné znamenia by mali najviac využívať aromaterapiu, vyhýbať sa škodlivým chemickým látkam, ale tiež zadymeným miestnostiam.

 

Mimoriadne dôležité pre ich zdravé bytie sú aj dýchacie cvičenia, ktoré ak podceňujú, oslabia si dýchacie orgány. Pri nádche, či chrípke im pomáha práve inhalácia, no a čo sa vôní týka, aj oni veľmi dbajú na výber toho správneho parfému, vonnej sviečky, či éterických olejov.

 

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár

 

Osoby narodené v tomto znamení sú zväčša priateľské, usmievavé, veselé a hlavne spoločenské. Keďže nezvyknú chýbať takmer na žiadnej dôležitej akcii, dupľom si potrpia nielen na svojej vizáži, ale aj na tom, aký dojem zanechávajú u druhých prostredníctvom zmyslov, obzvlášť čuchu. Vodnár je vďaka svojej večne dobre naladenej povahe tým najväčším optimistom vo vašom okolí. Aj v dospelom veku je tak trochu hravý a nezbedný a takéto by mali byť aj vône. Vodnár si potrpí na značke (aj keď vám to nikdy neprizná), má rád zaujímavé flakóny, jednoducho celý parfém musí byť výnimočný. Ak v ňom zacíti trochu pižma, cédrového dreva, jazmínu, alebo orchidey, o to lepšie. Svieže, hravé, no predsa len s viditeľnou štipkou ženskosti. 

 

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Zdroj: Shutterstock®

Blíženci

 

Kreatívnu dušu, veľkú fantáziu a tvorivého ducha majú aj Blíženci. Zároveň sú to praktické bytosti, ktoré majú v obľube skôr ležérnu módu. Snažia sa nájsť vždy kompromis medzi pohodlím a eleganciou. V parfémoch uprednostňujú športové svieže vône, ktoré dlho vydržia, nedráždia nosy a rozhodne nie sú prisladké. Blíženec siahne aj po orientálnej vôni, avšak mala by z nej vyžarovať mladosť a láska k životu. Okrem toho obľubuje tiež zelené vône, páči sa mu aj aloe vera, pri chorobách, či psychickom vyťažení nájde uspokojene v zelenom čaji, aj vôni ihličia. 

 

Odporúčame prečítať:  Domáce recepty – zbavte sa celulitídy

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Zdroj: Shutterstock®

Váhy

 

O Váhach sa hovorí, že sú váhavé a nie omylom. Nerozhodnosť patrí k ich hlavným črtám, avšak paradoxne, alebo možno práve preto sa Váhy snažia väčšinu svojho života o dokonalú harmóniu. Napriek tomu, že ich to ťahá raz jedným a inokedy druhým smerom, niekedy dokonca naraz v tú istú chvíľu, sú presvedčené o tom, že vedia dosiahnuť maximálnu spokojnosť. A podobné správanie môžete vidieť aj pri výbere obľúbenej vône. Tá by mala obsahovať stopy romantiky, ktorým sa najviac približujú kvetinové tóny. Pri aromaterapii pomôže Váham škorica na udržanie pozornosti, eukalyptus pri oslabenej imunite a vôňa medu pre lepší spánok. 

 

Odporúčame prečítať: Čo sa s vami udeje, keď prestanete fajčiť? 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

10.10.2018 22:25

Dcéra je blíženec a sedí to na ňu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE