Ako funguje biolampa? Vyskúšajte liečivé účinky svetla

Účinky svetla sú mnohým z nás známe. Môžete si to vyskúšať aj teraz priamo na sebe. Ak vám dlhá zima a skoré stmievanie nerobilo dvakrát dobre, jarné a letné slnečné lúče ste pravdepodobne vítali s nadšením. Svetlo je pre nás akýmsi životodarným zdrojom, slnečné lúče sú zdrojom vitamínu D, ale okrem toho nám dodáva aj pozitívnu náladu a dokáže nám vyčariť úsmev na tvári. Na podobnom princípe je založená aj biolampa. Okrem toho však siahajú jej účinky viac do oblastí zdravia. Biolampu totiž môžeme využívať pri liečení viacerých ochorení. Na ktoré funguje najlepšie?

 

Odporúčame prečítať: TOP 10 overených trikov do vašej domácnosti

Ako funguje biolampa?

Zdroj: Shutterstock®

Svetlo vyžarované z biolampy sa odporúča hlavne pri kožných problémoch. Poradiť si však dokáže pri pravidelnej liečbe s kdečím: pomôže pri alergiách, posilní imunitný systém, dokáže vyliečiť akné, hemeroidy, opar, pomôcť pri ekzéme, dokonca je účinná v boji s celulitídou, so striami, s vráskami. Svetlo z biolampy dokonca odporúčajú aj v prípadoch, keď vás trápi vypadávanie vlasov, lupienka, opuchy, aj popáleniny.

 

Využiť ju môžete aj pri rôznych bolestiach, napríklad pri migréne, pri menštruačných potiažiach, pri bolesti zubov, krku, ďalej pri zápaloch ďasien, mandlí, zápalov po ranách, či pri zápale stredného ucha.

 

Žiarenie z biolampy je teda vhodné takmer na akékoľvek ochorenie. Na liečbu zvonka, ale aj zvnútra. K biolampe ale budete potrebovať ešte farebné filtre, ktoré si nastavíte presne podľa toho, aké problémy vás trápia. Vďaka nim môžete využiť účinky tzv. farebnej terapie.

 

Odporúčame:  Vyhrajte 3x MAYBELLINE New York The NUDES

Ako funguje biolampa?

Zdroj: Shutterstock®

Na zápal – je najvhodnejší modrý filter. Okrem stiahnutia zápalu z tela pomôže pri strese, pri zlom spánku, ale tiež pri znížení tlaku, či rýchleho pulzu. Pôsobí chladivo a zároveň dezinfekčne.

 

Sexuálne problémy – zvoľte ružový filter. Jeho svetlo navracia túžbu, upravuje problémy s erekciou a priaznivo pôsobí v boji proti frigidite.

 

Tráviace problémy – vylieči žltý filter, ktorý dodá telu apetít, upraví trávenie aj vylučovanie. Zároveň priaznivo pôsobí na stres, bojuje proti vredom.

 

Depresia a psychické problémy – zvoľte na to oranžovú farbu. Tá pôsobí blahodárne na našu psychiku, proti malátnosti.

 

Na hojenie rán – použite červený filter, urýchľuje hojenie rán, dodáva silu, posilňuje tiež imunitu.

 

UNIVERZÁLNY FILTER – zelený. Najlepšie je použiť ho pri boji so zápalmi, pomáha ale aj pri nachladení, kašli, aj pri bolestiach kĺbov, či kostí. 

 

Odporúčame prečítať: Pomôžte si k spánku prírodou

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

02.07.2015 22:06

Vyzerá to , že to pomôže na vela bolavých miet....

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE