Ako si vybrať správny talizmany pre vašu domácnosť

Mnohé z nás si zvykli nosievať niečo pri sebe pre šťastie. Dokonca mnohé z nás si dávajú čosi pre šťastie, alebo na ochranu aj do auta. Niekto v snahe zbohatnúť nosí v peňaženke napríklad štvorlístok, iný je zas poverčivý a vyhýba sa trebárs čiernym mačkám. Človek bude vždy minimálne v kútiku duše túžiť po akejsi nadprirodzenej ochrane a dopriať si to môže trebárs v podobe talizmanov. A tie môžeme umiestniť dokonca aj u seba doma.

 

Každý z nich má iný účel, niektoré nám odplašia nočné mory, iný sľubujú harmóniu, lásku, zdravie aj bohatstvo, minimálne nám však spestria interiér. Ak nad čímsi podobným uvažujete, predstavíme vám obľúbené talizmany, ktoré bežne dostanete aj na domácom trhu.

 

Odporúčame prečítať: Čo o vás hovoria materské znamienka?

Talizmany pre vašu domácnosť

Zdroj: Shutterstock®

Magnetky – okrem fotiek, kresbičiek, či magnetiek s názvom a obrázkom vašej poslednej dovolenkovej destinácie, si na svoju chladničku môžete dať aj magnetku talizman. Feng shui sa rozrástlo aj do tejto sféry a tak keď budete hľadať, určite nájdete napríklad motívy jing jang (pre harmóniu v byte, majú tiež vyvážiť mužskú a ženskú energiu a eliminovať partnerské hádky), FU – prinášajúci šťastie, či naopak obrazec, ktorý má nešťastie odvrátiť.

 

Do spálne sa hodia lapače snov, o ktorých sme si už písali. Uložené nad posteľou, nám majú zabezpečiť príjemné sny, navodiť spánok a odohnať od nás nočné mory.

 

Odporúčame prečítať: Magické nástrahy v prírode

Talizmany pre vašu domácnosť

Zdroj: Shutterstock®

Do ostatných izieb sa hodí lapač slnka, alebo aj zvonkohra. Okrem pocitov harmónie má taká zvonkohra napríklad rozprúdiť pozitívnu energiu v domácnosti, pomáha tiež zlepšiť jej prúdenie, ale aj posunúť ju do tých miestností, kde chýba. Lapač slnka si zaveste na okno. Okrem krásnych svetelných efektov vám do života prinesie radosť aj lásku, pomôže ju tiež udržať, osamelým zas prilákať, ako aj povzbudiť, či splniť sny.

 

Feng shui zrkadielko Ba gua – podľa toho aký tvar si zvolíte, posilníte pozitívnu energiu v byte, ale tiež správnym umiestnením napríklad zabránite vstupu tej negatívnej. Pozitívnu chi energiu môžete zrkadielkom tiež zväčšiť, vhodné je ho umiestniť napríklad ku vchodovým dverám, ale aj do kancelárie. 

 

Odporúčame prečítať: Mesačná mágia - ako na nás vplýva Mesiac?

Talizmany pre vašu domácnosť

Zdroj: Shutterstock®

Orgonity – ošetrujú domácnosti od negatívnych a škodlivých energií, ktoré vyžarujú najmä elektrospotrebiče. Orgonity nájdete v mini podobe, orgonitový gombík je napríklad vhodný na váš mobil, väčšie kamienky stačí uložiť napríklad k TV, k počítaču, alebo k rádiu. Existujú aj orgonity v podobe osobných harmonizérov, ktoré ochraňujú pred elektromagnetickým smogom. Nosiť ich môžete aj pri sebe, trebárs vo vrecku, či v kabelke.

 

Máte doma nejaký talizman pre šťastie?

 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE