Čísla a ich vplyv na naše bývanie

Numerológia vám pravdepodobne neznáma nie je. Minimálne z počutie mnohé z nás vedia, že sa zaoberá číslami a ich vplyvom na všetko možné. Jednoduché numerologické výpočty si môžete uplatniť do každodenného života, dokonca aj do bývania. Mnohí z nás majú svoje šťastné čísla, každý si vie vyrátať svoje osobné číslo podľa dátumu narodenia, či určiť si charakteristiku nejaké dôležitého termínu. Podobne si jednoduchou matematikou viete vypočítať aj vlastnosti vášho bývania. Stačí sa pozrieť na číslo domu, či paneláku, alebo bytu, v ktorom bývate.

 

Pokiaľ ide o viac ciferné číslo, napríklad 323 iba ich zrátajte: 3+2+3 rovná sa 8. Podobne ak je to desiatka, spočítate 1+0 a dostanete jednotku.

 

Odporúčame prečítať: Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? - časť I.

 

Odporúčame prečítať: Aká planéta nad vami drží ochrannú ruku? - časť II.

 

Tí, ktorí veria v numerológiu sú presvedčení o tom, že číslo domu vydáva akúsi vibráciu, ktorá (každá inak) ovplyvňuje svojimi vlastnosťami život obyvateľov toho domu. A takto nejako by podľa nich mali vplývať jednotlivé čísla:

Čísla a ich vplyv na naše bývanie

Zdroj: Shutterstock®

1 – toto číslo podporuje ego a preto niet divu, že členovia z tejto domácnosti majú potrebu dávať do popredia svoje záležitosti, veľmi ťažko preto dochádza k zhodám a ešte ťažšie ku kompromisom.

 

2 – dvojka je číslo nabité emóciami. Pozor len na takzvaný emocionálny kolotoč. Domáci by sa mali snažiť dávať na povrch pozitívne city a tie negatívne čo najviac eliminovať. Z času na čas sa ale poriadnej búrke nevyhnú.

 

3 – toto číslo naznačuje, že kto tento dom navštívi, bude sa tu cítiť mimoriadne príjemne. Trojka je o priateľstve, pohostinnosti, aj otvorenosti. Pripravte sa na pravidelný spoločenský ruch a skôr liberálnejšie, než konzervatívne postoje.

 

4 – dom s týmto označením bude síce na jednej strane plný pravidiel, na strane druhej však aj plný rodinnej harmónie. Občas budete mať pocit nudy, ale to len kvôli tomu, že vďaka tolerantnosti druhých tu všetko klape ako má.

 

5 – päťka je známa svojou túžbu po nezávislosti, súboj rôznych pováh tak zaručene prinesie nejedno napätie. Ľudia žijúci pod týmto číslom sú spontánni, vyznávači slobody, ale aj bojovníci za vlastnú pravdu a neraz aj s bohémskymi sklonmi. Pri päťke svieti výkričník – pozor na neveru.

 

Odporúčame prečítať: Bývate často unavená? Dôvod vás možno prekvapí

 

 

Čísla a ich vplyv na naše bývanie

Zdroj: Shutterstock®

6 – šestka by mala zabezpečiť všetku lásku a pohodu pre typickú rodinku. V takomto dome nie je priestor pre egomaniacke boje, ani pre utrhnutie z reťazí. Pod týmto číslom sa ľudia ľúbia, veria si a pomáhajú. Pozor však, aby ste zvyknutí žiť v harmónii vedeli zvládať aj nepriaznivé situácie.

 

7 – sedmička je číslo opradené mágiou, ale aj charizmou. Buď tu nájdete osobu, okolo ktorej sa zoskupujú ostatní a je akýmsi nepísaným vodcom, alebo každý z členov takejto domácnosti bude k pohode a poriadku prispievať vlastnou troškou svojho ja. Problém môže vzniknúť vtedy, ak začne dochádzať k tajomstvám a intrigám a bude chýbať autorita, ktorá by to zastavila. Potom sa pripravte na neriadený chaos.

 

8 – toto číslo je hlavne o peniazoch. Bývanie s vibráciou čísla osem bude možno neraz vyžadovať opravy a kadejaké investície, avšak nelámte si s tým hlavu. V tejto domácnosti sa vždy nájde nejaký šikovný kutil. Koniec koncov spoznáte to už na exteriéri, ako aj na interiéri.

 

9 – deviatka nie je stvorená pre dlhodobé zväzky. Domácnosti s týmto označením sú dejiskom častých zmien, ale aj skorých odchodov detí z domu. Číslo 9 vás naučí poučiť sa z každého nezdaru a zároveň vám umožní spoznať svet. 

 

Odporúčame prečítať: Zúžitkujte staré predmety

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Mária Maxianová

Mária Maxianová

23.08.2015 17:38

zaujímavé a myslím, že v mojom prípade aj pravdivé

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE