Horoskop na mesiac jún (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Mesiac jún so sebou prináša už aj predzvesť leta.

 

Začína sa ubúdajúcim Mesiacom, pričom Luna v nedeľu 5.6. vstupuje do fázy novu. Tá môže znamenať pre všetky znamenia nové začiatky.

 

Okrem toho je nov ideálny k očiste tela, ale aj k vysloveniu našich snov, pretože nám vraj splní priania. Nazreli sme teda do lunárneho kalendára a ponúkame vám pohľad na tie dni, ktoré môžu byť pre vaše znamenie počas júna prelomové, či významné.

 

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac jún (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac jún (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA


Luna vstupuje do vášho znamenia 11.6. Je to čas, kedy už po fáze novu postupne ubúda a dodáva vám aj energiu a odvahu prekonávať prípadné životné prekážky. Uprostred mesiaca môžu niektoré z vás potrápiť problémy s láskou. Ak ste osamelé zájdite si do spoločnosti ľudí, ktorým dôverujete. Prípadné nezhody s partnerom si môžete vydiskutovať, ideálne však až po splne (21.6.), kedy Mesiac prechádza do praktického Kozorožca a umierni vaše rozbúrené emócie.

 

 

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Blíženec nemal dopustiťVÁHY


V tomto mesiaci neváhajte a konečne si naplánujte dovolenku, ktorú už mnohé z vás nutne potrebujú. Najlepšie urobíte ak s ňou ani nebudete dlho otálať a rozhodnete sa pre skorší dátum odchodu. Pár dní bez práce, pri mori, či v prírode, bez internetu a neustáleho zhonu vám pomôže myseľ prevetrať a nájsť aj stratený pokoj a harmóniu. Dobité energiou sa potom môžete vrhnúť do víru letných dní a plniť svoje priania aj za podpory Luny. Tá bude najmä na vaše znamenia najviac myslieť v dňoch od 13. do 19. júna.

Horoskop na mesiac jún (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN


Čaká vás obdobie plné zmien. Nemusíte sa však obávať, pôjde síce o životné kroky, avšak v pozitívnom slova zmysle. Zmeny, ktoré má pre vás Luna pripravené vás tiež posunú ďalej a dajú vášmu životu akýsi nový rozmer. Stačí si len veriť a nestrácať pevnú pôdu pod nohami. Ako v rozprávke sa budete cítiť už od júnového novu (5.6.), ktorý okrem detoxikácii organizmu môžete využiť aj na vyslovenie svojich tajných prianí. V tento deň sa vraj plnia túžby. Ďalšie júnové dni venujte sebe, rodine, priateľom, aj práci. Presne v tomto poradí. Od 16.6. vstupuje Mesiac na pár dní do vášho znamenia, využite svoju charizmu vo svoj prospech.

 

 

Odporúčame prečítať: Zlaté a strieborné šperky a ich mocSTRELEC


Možno máte pocit, že už idete z posledných síl, no ste silnejšie, než kedykoľvek predtým. Takýto paradox, ktorý na vás vaša aktuálna životná situácia uvalila, vám pomôže otvoriť oči a zorientovať sa vo všetkých problémových otázkach. Odpovede hľadajte v sebe. Pomôže vám k tomu príroda, cvičenie, zdravá strava a vyrovnaná myseľ. Tú si môžete začať posilňovať už počas júnového novu - v nedeľu 5.6. Do vášho znamenia potom Luna vstupuje 19.6., pričom hneď 20.júna je zároveň v splne. V tomto období dokážete aj nemožné.

Horoskop na mesiac jún (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC


Niektoré z vás trápili posledné týždne zdravotné problémy. S príchodom teplejších dní našťastie ubúdajú a vy sa môžete spoľahnúť na silu letného slniečka, ktoré vás dobije minimálne pozitívnou energiou. Využívajte svoj voľný čas na prechádzky v prírode, zájdite tiež k vode, či k moru. Luna sa vo vašom znamení ponesie 21. a 22.júna. V teito dni môžete s čistým svedomím odštartovať svoju tohtoročnú letnú dovolenku. Oddych totiž potrebujete už ako vzduch.

 

 

Odporúčame prečítať: Čítajte z tváre – čo o nás napovie mimika?VODNÁR

Vašu optimistickú náladu len tak niečo neskolí, a predsa môže byť júnový spln (20.6.) v znamení Strelca na vás príliš ohnivý. Vyhýbajte sa v tento deň temperamentným ľuďom, ale aj tým, s ktorými máte už dlhodobo nezhody. Uprostred mesiaca vám Váhy aj Škorpión prizvú do života zaujímavú osobu, ktorá vás môže posunúť pracovne, ale aj vzťahovo. Zadané dámy by si mali dávať pozor na okúzľujúce reči, aj oči. Podľahnúť charizme neznámeho sa vám nemusí vyplatiť.

2 komentárov
Libuše Šumná

Libuše Šumná

02.06.2016 14:49

líbí se mi, že 20. júna dokážu i nemožné, tak na to se těším

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.06.2016 17:53

...dam precitat dcere

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE