Horoskop na mesiac máj (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

A máme tu mesiac, ktorý nesie ten najkrajší prívlastok zo všetkých, máj mesiac lásky.

 

Bude podľa Luny naozaj tento mesiac plný lásky? Môžeme sa tešiť na harmóniu vo vzťahu, či novú iskru?

 

Aj na to sme sa zamerali pri pohľade do lunárneho kalendára. Pozrite si, čo si pre vás Mesiac nachystal na tohtoročný máj.

 

Odporúčame prečítať: Aké sú liečebné účinky konkrétnych stromov?

Horoskop na mesiac máj (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

 

Máj sa už vo svojom druhom dni prehupne do vášho znamenia, pričom má Luna ubúdajúcu tendenciu. 2. a 3. mája pocítite príval chýbajúcej energie, zároveň väčšinu z vás pochytí aj romantická nálada. Uľaviť jej môžete aj na nákupoch, v butikoch sa sústreďte na volániky, čipky, pastelové farby, jednoducho všetko, po čom vaša duša zapiští. Májový nov bude ako stvorený na odstránenie tých vecí, ktoré vám v živote vadia. Ujasniť si môžete aj otázky v oblasti lásky. Pokiaľ vám už samota lezie na nervy, od prvej mesačnej štvrte (13.5.) sa začnite viac dívať vôkol seba. Život vám do cesty pozýva okúzľujúceho muža, ktorý pokojne môže byť tým pravým.

 

Odporúčame prečítať: Terapia farbou - sila zelenej

 

 

BARAN

 

Jarné počasie je pre vás ako stvorené. Ste plné energie, dynamické a v hlave máte množstvo plánov. Máj bude pre vás obdobím, kedy ich môžete konečne naplniť. Pokiaľ vás doteraz trápili zdravotné problémy, konečne sa väčšiny z nich zbavíte. Vďaka vašej tvrdohlavosti aj odhodlaniu si zlepšíte zdravotný stav, možno aj na prekvapenie lekárov. Mesiac bude vaším znamením prechádzať 4. a 5.mája, avšak nielen on vám dodá potrebný oheň a odvahu. Pripravte sa, že aj v tomto mesiaci naďabíte na určité prekážky, ešte stále však nevešajte hlavu. Májový spln v znamení Škorpióna vám bude plniť priania. 

Horoskop na mesiac máj (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

 

Ak sa pre vás rok 2016 nezačal najlepšie, máj prinesie dobrú správu v podobe zmeny. Všetko, čo vás doteraz trápilo, budete môcť v tomto mesiaci, konečne vypustiť z hlavy. Veci sa postupne začínajú samé dávať do poriadku, všetko, čo musíte urobiť, je začať veriť v lepšie zajtrajšky. Májový nov (6.5.) prechádza vaším znamením, očistite si nielen telo, ale aj psychiku. Ak ste v sebe dusili žiaľ, vyplačte sa do vankúša, alebo spriaznenej duši na pleci. Ak takúto dušu ešte len hľadáte, pomôže vám v tom májový spln vo vášnivom Škorpiónovi – 21.mája. Koncom mesiaca sa vám bude dariť v práci, obzvlášť pokiaľ sa budete musieť spoľahnúť na vašu kreativitu.

 

Odporúčame prečítať: Ako si vyložiť rôzne sny o láske?

 

 

BLÍŽENCI

 

Máj je mesiacom zemského Býka, ale jeho posledné dni patria aj vášmu znameniu. S nástupom prvej dekády Blížencov, sa vám akoby mávnutím čarovného prútika zlepšila nálada. Mnohé z vás sa už teraz obzerajú po letnej dovolenke, prípadne celé netrpezlivé si už zájazd zakúpite. Ak potrebujete nutný oddych urobte si predĺžený víkend od 13.do 15.mája a zažijete mimoriadne dobrodružstvo. Ďalšie dni vám prinesú zväčša pozitívne správy, pozor len na prejedanie. Ktorá z vás je aktuálne vo viac než harmonickom vzťahu, prestane si kontrolovať svoj jedálniček, až sa môže stať, že ju leto nepríjemne prekvapí. Radšej si dajte poriadne do tela aktívnym pohybom.

Horoskop na mesiac máj (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

 

Prvé májové dni vám pod vplyvom vodných Rýb vnesú do života trochu romantiky. Čaká na vás flirt na pracovisku, v autobuse, obchode, či fitku. Zadané by si ale mali dať pozor, aby im istá osoba nepoplietla hlavu. Nenasadzujte si ružové okuliare, inak sa zamotáte do nepríjemného milostného trojuholníka. Naopak slobodné dámy si môžu pokojne kývnuť na pozvanie na večeru, opäť však pozor, aby ste si prípadného partnera nezmystifikovali. Luna vstupuje v máji do vášho znamenia 10. a 11.mája, zájdite i tieto dni na kávičku s priateľkou, nákupy, alebo kozmetiku. Drobná radosť vám môže prekvapivo príjemne zmeniť život.

 

 

LEV

 

Aj pre vaše znamenie bude tohtoročný mesiac lásky príjemný. Mnohé z vás dostanú hneď niekoľko pozitívnych správ, ktoré vás posunú bližšie k vašim cieľom. Dámy, ktoré sú aktuálne zamerané na svoju prácu čaká v najbližších dňoch pracovná cesta. Naopak ak ste v stave, že o práci a povinnostiach už nechcete ani len počuť, vyberte si pár dní voľna a vyberte sa niekam za dobrodružstvom. Luna odporúča stred mesiaca, kedy prechádza práve vaším znamením. Vezmite aj svoju polovičku a tešte sa na príjemné zmeny. Pocítite ich najmä počas májového splnu (21.5.), ktorý sa ponesie v znamení vášnivého Škorpióna. Pozor len na žiarlivostné scény, tentokrát sú neopodstatnené. 

 

Odporúčame prečítať:  20 najčastejších problémov vo vzťahoch

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.05.2016 07:08

bodaj by sa to splnilo

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

27.05.2016 12:43

výborný horoskop,možno mi to vyjde:-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE