Horoskop na rok 2015 – znamenie BARAN

 

To, že rok 2015 bude rokom plným zmien, sme vám už prezradili a týkať sa to bude aj ohnivého Barana. Toto znamenie síce máva celkovo život plný búrlivých zmien, rok 2015 bude v tomto smere o čosi pozitívnejší.

 

Aj zlé Baranove vlastnosti sa totiž už začiatkom roka premenia na vlastnosti dobré a týchto tvrdohlavých ľudí poženú tým správnym smerom.

 

Odporúčame prečítať: Magická škorica nielen na Vianoce

 

Aký bude mať Baran rok 2015?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Baran

Zdroj: Shutterstock®

Divoký a krásny. Už hneď v prvý deň nového roka pocíti Baran obrovskú dávku pozitívnej energie. Obvykle netrpezlivé znamenie bude mať v roku 2015 podivuhodnú dávku pokoja. Rok 2014 im totiž dokázal, že na dobré sa oplatí počkať. Ak ste si v tomto roku stanovili ciele a ešte ich nedosiahli, v roku 2015 ich budete mať na dosah ruky. Nedajte sa však opiť úspechom, nepodľahnite namyslenosti, ani panovačnej nálade. Zvádzať vás k tomu bude spoločenský, aj kariérny úspech. Ak sa pýtate, ktorá polovica roka bude tá šťastnejšia, tak pravdepodobne tá prvá.

 

Aj keď neznamená to, že v druhej polovici vás čakajú negatívne veci. To skôr situácie zo začiatku roka budú smerovať k tomu, že nadobudnete pocit, že ste dieťaťom Šťasteny. V tej druhej už bude realita bežnejšia a budete si sem tam musieť opäť privyknúť aj na prekážky. Vďaka svojej prirodzenej bojovnosti ich však poľahky zvládnete a o takomto čase presne o rok budete pevne veríme bilancovať rok 2015 s úsmevom na tvári.

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k tomu vášmu?

 

 

Láska a znamenie Barana v roku 2015

Horoskop na rok 2015 – znamenie Baran

Zdroj: Shutterstock®

Aj pre vaše znamenie bude v tomto roku platiť, že nedoriešené veci z minulého roka vás chtiac nechtiac doženú. A to platí tak pre čerstvo zamilované, ako aj pre tie z vás, ktoré sú už v dlhodobom vzťahu. Pokiaľ je ten váš vzťah vcelku komplikovaný (či už kvôli diaľke, alebo nejakým nedorozumeniam), do mája sa pravdepodobne veci vyriešia. Bude to ale chcieť poriadnu dávku úprimnosti. Slobodné dámy by si mali počkať na začiatok leta. Práve vtedy im do života môže vkročiť niekto, kto im svet doslova obráti naruby. Ak plánujete svadbu ideálnym časom je jeseň, kedy už bude situácia okolo vás dostatočne ujasnená.

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Baranovi?

 

 

Zdravie, krása a znamenie Barana v roku 2015

Horoskop na rok 2015 – znamenie Baran

Zdroj: Shutterstock®

Január, február aj marec 2015 vám vašu energiu môžu všetky ostatné znamenia len ticho závidieť. Paradoxne však na vás príchodom jari príde akési lenivé obdobie. Možno pôjde o jarnú únavu, možno len o pochmúrne myšlienky súvisiace s medziľudskými vzťahmi. Veľa športujte, nič tým nepokazíte, práve naopak. Vďaka pravidelnému pohybu jednoduchšie porazíte smútok, aj náznaky depresie. V lete si namiesto mora doprajte oddych v horách. Obzvlášť ak vás poslednú dobu trápili problémy s prieduškami, lebo pľúcami.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Baran

 

 

Práca, peniaze a znamenie Barana v roku 2015

Horoskop na rok 2015 – znamenie Baran

Zdroj: Shutterstock®

Najmä v úvode roka sa vám budú úspechy v práci len tak sypať. S tým samozrejme bude súvisieť aj zlepšenie vaše finančnej situácie. Zarobené peniaze ale nemíňajte n všetko možné, čo vám napadne Snažte sa väčšiu časť peňazí odkladať, záver roka totiž k vám nemusí už byť taký štedrý. Ak si prácu len hľadáte, už vo februári sa môžete tešiť na zaujímavé pracovné ponuky. Počúvnite svoju intuíciu a dajte na jej rady. Na pracovný úspechy bude mimoriadne bohatý tiež august, počas jesene sa možno budete cítiť trochu vyčerpané. Chce to rozhodne dovolenku. Pokiaľ ste mali problém na pracovisku týkajúci sa vzťahov, v zimnom období pocítite zmeny k lepšiemu.

 

Odporúčame prečítať: Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

4 komentárov
Vierka Petrovičová

Vierka Petrovičová

02.01.2015 00:40

No celkom pozitívne spravy :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

12.01.2015 11:16

rada som si prečítala manžel,syn,vnúčik a teta ktorú opatrujem sú v tomto znamení

Vaše meno:

Beata Mintalova

Beata Mintalova

03.04.2015 08:49

ak prva polovica roku je moja šťastnejšia tak to som zvedava čo ma čaka ?? kedže už teraz mam za sebou 1 operaciu na 2 idem po Velkej noci, nemam pracu a ani zdravie

Vaše meno:

Ivana Trochanová

Ivana Trochanová

25.06.2015 09:21

pozitivne! :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE