Horoskop na rok 2015 – znamenie Panna

Vaša planéta Merkúr vám v roku 2015 zvýrazní niektoré typické vlastnosti. Obzvlášť vaša kritická a praktická stránka vypláva ešte viac na povrch. V budúcom roku sa snažte opakovať si, že všetko zlé je na niečo dobré. Najmä druhá polovica roka bude pre vás komplikovanejšia z viacerých pohľadov. Prvých šesť mesiacov nového roka sa preto snažte využiť čo najlepšie ako budete vedieť. Nezaspite na vavrínoch, využite každú jednu príležitosť, ktorá sa vám naskytne, či už na privyrobenie si, alebo zoznámenie. Odkladajte si peniaze a snažte sa nemíňať.

 

Ak vám rok 2014 nepriniesol do života veľa šťastia, 2015-tka už bude o čosi príjemnejšia. Pokiaľ však máte stále nejaké nevyjasnené situácie, v budúcom roku sa im už nevyhnete.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Panna rok 2015?

 

Úvod roka začnete optimisticky. Konečne sa rozhodnete dať si do nového roka také predsavzatia, ktoré reálne aj dokážete naplniť. Prvé mesiace roku 2015 sa snažte využiť na zmenu svojho životného štýlu. Začnite zdravšie žiť, zmeňte svoj jedálniček, snažte sa vynechávať sladkosti, nezdravé cukry, používajte tiež menej tukov. Zbavte sa konečne cigariet a hýbte sa. Venujte sa tiež viac svojim blízkym. Ak ste niekoho v poslednej dobe zanedbávali, napravte to, obnovte prerušené kontakty. Rovnako v práci máte možnosť v prvých mesiacoch nového roka posilniť svoju pozíciu. Počas jari sa snažte nazbierať dostatok energie na zvyšné obdobie. V druhej polovici budú totiž mnohé z vás vystavované nečakaným situáciám. Zvládnete ich s rozvahou a pokojnou mysľou.

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Panna

Horoskop na rok 2015 – znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Panna v roku 2015

 

K problémom pristupujete realisticky, občas však nezaškodí pridať medzi ne aj nejaké tie vášne. Vaša polovička z vás môže mať pocit, že ste priveľmi chladné, snažte sa svoju lásku prejaviť aj činmi. V roku 2015 by ste mali byť viac tolerantné, s partnerom hľadajte kompromisy, pri závažných otázkach typu svadba / dieťa sa ale neponáhľajte. Všetko chce svoj čas a zbytočným nátlakom by ste svoju situáciu ešte viac skomplikovali. Vo februári by ste si mali s partnerom zájsť aspoň na spoločný predĺžený víkend. Nové zážitky vám prinesú do vzťahu vlnu harmónie. Slobodným dámam bude hľadanie nového vzťahu trvať dlhšie než by samé chceli. Na pocity zamilovanosti si budete musieť počkať až do augusta, potom to však bude rozhodne stáť za to. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Panne?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Panny v roku 2015

 

Úvod roka by ste mali venovať preventívnym prehliadkam. Nepodceňujte ich význam. Aj keď sa možno cítite dobre, mali by ste po dlhšom čase opäť absolvovať všetky základné vyšetrenia. Len tak, pre váš lepší pocit. Niektoré z vás môže potrápiť trávenie, žalúdok, pankreas... Bude to chcieť zdravšie stravovanie. Nechajte si odborníkmi poradiť diéty šité na vašu mieru. Začnite sa tiež viac hýbať. Ak si nechcete platiť hodiny s osobným trénerom, lekcie tanca, či hodiny aerobiku využite všetky športové aktivity zdarma. Začnite behať, skáčte cez švihadlo, cvičte doma. Možností je neúrekom. Svoju líniu by ste si mali strážiť najmä s príchodom leta. Všetky zmrzliny a lahodné koktaily vám raz dva pridajú na váhe. 

Horoskop na rok 2015 – znamenie Panna

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Panny v roku 2015

 

Prvý šesť mesiacov nového roka si užívajte avšak s mierou. Snažte sa odkladať si peniaze bokom a využívate tiež akékoľvek pracovné príležitosti. V druhej polovici roka sa totiž väčšine z vás môže skomplikovať situácia ohľadne kariéry, alebo samotných peniazov. Neberte si radšej na seba žiadne úvery, budete sa pravdepodobne musieť uskromniť. Neistota ohľadne zamestnania našťastie nebude trvať dlho a dokonca sa z nej aj môžete poučiť. Zistíte, že zmeny ktoré nastanú vám v konečnom dôsledku zmenia život k lepšiemu, aj keď sa vám to najprv takto javiť nebude. Ku koncu roka sa vám vaša spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci vyplatia – tešte sa na odmeny v podobe peňazí, ale tiež kariérneho postupu. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE