Horoskop na rok 2016 – znamenie BLÍŽENCI

Pokiaľ bol pre vás rok 2015 búrlivejší, než ste si želali, nový rok vám prinesie vytúžený pokoj.

 

 

Najmä prvých šesť mesiacov sa bude niesť v pohodovej atmosfére, bez nejakých výraznejších životných situácií, ktoré by vám mali vyvolať vrásky na čele.

 

 

Viac než o peniazoch, bude pre vás rok 2016 o citoch a vzťahoch. Druhá polovica už prinesie v tomto smere zmeny, našťastie len také, ktoré ste si želali. 

 

Odporúčame prečítať: Stravovanie podľa ajurvédy – aký ste typ?

Horoskop na rok 2016 – znamenie BLÍŽENCI

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: BUDÚCNOSŤ

 

Zvyčajne sa snažíte nehľadieť do minulosti a žiť pre prítomnosť. V roku 2016, ktorý sa poniektorým z vás bude zdať nudný, si však uvedomíte, že je najvyšší čas myslieť tiež na svoju budúcnosť. Jej plánovaniu pokojne venujte už prvé januárové dni. Sadnite si za stôl, vytiahnite notes, pero a zapisujte. Aké máte plány? Čo chcete dosiahnuť? Svoje sny aj ciele si rozdeľte trebárs do niekoľkých kategórií, bodov, alebo dokonca mini kalendárika. No a ďalej už stačí sa len o ne pričiniť a postupne zaškrtávať...

Horoskop na rok 2016 – znamenie BLÍŽENCI

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

 

Keďže v práci vás minimálne prvé mesiace roka 2016 nič prevratné nečaká, je celkom logické, že svoju pozornosť budete viac sústrediť na srdcové záležitosti. O láske, flirtovaní, sexe, odmietaní, aj zamilovanosti bude najmä jar 2016. Slobodné Blíženkyne budú vyžarovať akési čarovné fluidum, vďaka ktorému sa im podarí privolať do svojej blízkosti viacerých potencionálnych partnerov. V lete budete skúšať a hľadať tie povestné iskričky, dlho ale nezadané neostanete. Zadané budú v tomto roku plánovať svadbu, nové bývanie, ale aj dieťa. 

 

Odporúčame prečítať: Symboly na privolanie peňazí

Horoskop na rok 2016 – znamenie BLÍŽENCI

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

 

Napriek tomu, že to na začiatku roka nebude s vami vyzerať celkom ružovo a prípadné vysnívané miesto bude v nedohľadne, všetko sa na dobré obráti. Stačí počúvať svoju intuíciu a nerobiť žiadne unáhlené rozhodnutia. Impulzívnemu správaniu by ste sa celkovo mali v roku 2016 radšej vyvarovať, inak si vyrobíte hneď niekoľko hádok. Opatrne aj s peniazmi, najmä v máji a júni. V tomto čase sa nepúšťajte do väčších investícií, ani si peniaze nepožičiavajte.

 

Odporúčame prečítať: Aktivity vhodné pre obdobie splnu

 

BLÍŽENCI V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

 

Prvá polovica roka 2016 bude mierumilovná, po lete ale aj pre vás začne hektickejšie obdobie. A to sa dotkne práve vášho zdravia. Imunitu vám výrazne oslabí stres, ale tiež nepokoj, či nezhody s ním spojené. Pokiaľ to nepodchytíte v začiatkoch, pripravte sa na to, že trebárs aj vianočné sviatky môžete stráviť pod perinou na antibiotikách. Opatrnejšie by ste mali byť aj v lete na dovolenke. Vaša túžba po dobrodružstve je síce veľká, avšak zbytočne neriskujte. Platí to aj o letných láskach.  

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

3 komentárov
Ľuba Reháková

Ľuba Reháková

01.01.2016 21:49

Napokon všetko bude lepšie ako sme dúfali. Viem. Verím, že rok 2016 bude jeden z najkrajších rokov :) ♥

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

01.01.2016 22:56

Tento rok bude celkovo veľmi ťažký, ale snáď bude všetko super :) :).. Držte palce ;)

Vaše meno:

Žofia Mažáriová

Žofia Mažáriová

22.01.2016 08:31

prečítať pre zábavu - Ok, ale to je tak všetko

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE