Horoskop na rok 2016 – znamenie LEV

Váš rok 2016 bude tak trochu turbulentný. Našťastie ste pripravené aj na radikálnejšie zmeny vo svojich životoch, dokonca sa na ne niekde v podvedomí aj tešíte. Aj keď veľmi dobre viete, že vám možno prevrátia váš doterajší svet naruby, niekde na konci príbehu budete šťastné a spokojné. Aj preto prijmite všetko, čo vám rok 2016 prinesie, zhlboka sa nadýchnite a pustite sa do prekonávania prekážok s cieľom splniť si svoje sny. 

 

Odporúčame prečítať: Symboly, ktoré nám pritiahnu do života lásku

Horoskop na rok 2016 – znamenie LEV

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: NAUČTE SA BYŤ SKROMNÉ

 

Možno sa vám to nezdá, že práve v čase, kedy sa budete musieť pasovať s rôznymi prekážkami a nepríjemnosťami, by ste mali dať svoje ego bokom. Pravda je však taká, že v roku 2016 sa vám viac zíde skromnosť, pokora ako pýcha, či arogancia. Vďaka svojmu „novému“ vyžarovaniu začnete priťahovať osoby, ktoré vám budú skôr, či neskôr nápomocné. Naučte sa prosiť o pomoc a nehanbite sa ju aj prijať. 

 

Odporúčame prečítať: Strom života vám zabezpečí dlhovekosť

Horoskop na rok 2016 – znamenie LEV

Zdroj: Shutterstock®

LEV V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

 

Už prvé mesiace nového roka prinesú do vašich vzťahov viacero komplikácií. Z niektorých sa vytráca dôvera a nahrádza ju žiarlivosť, či majetnícke sklony. Inde zas vyprchala chémia a novej situácii sa neviete prispôsobiť. Ak vám na vašej polovičke záleží, pripravte sa na to, že na vzťahu budete musieť intenzívne pracovať. V opačnom prípade, budete už začiatkom jari single. Ak naopak nepatríte k zadaným, na svojho „princa“ si budete musieť ešte nejakú dobu počkať. Leto prinesie viacero flirtov, snažte sa v nich rozpoznať toho, kto to s vami myslí vážne. 

 

Odporúčame prečítať: Podporte svoju plodnosť magickými trikmi

Horoskop na rok 2016 – znamenie LEV

Zdroj: Shutterstock®

LEV V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

 

Stres z práce si prinášate domov, a tak sa nedivte, keď vám v roku 2016 začne kariéra výrazne ovplyvňovať osobný život. Prvé mesiace vás potrápi aj konflikt s kolegom, alebo kolegyňou, ktorá má rovnaké záujmy a snahy ako aj vy. Cíti sa byť vami ohrozená, zachovajte však rozvahu a nenechajte sa vyprovokovať. Na jar a v lete budú vaši nadriadení vidieť vaše kvality a post, ktorý ste si vysnili budete mať na dosah. Pokiaľ sa ale rozhodnete zmeniť prácu, najlepší čas bude jeseň / zima 2016. V tomto období sa vám oplatí aj investovať do väčšej kúpy, napríklad, bytu, či auta.

 

Odporúčame prečítať: Aktivity vhodné pre obdobie splnu

 

LEV V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

 

Rok 2015 vás prekvapil svojou silou, a neraz to schytalo aj vaše zdravie. Pokiaľ vás vlani trápili dlhotrvajúce problémy, a len tak tak sa vám z nich koncom roka podarilo vystrábiť, v novom roku sa môžete tešiť na pevnejšiu imunitu. Len dodržiavajte zdravý životný štýl, ktorý ste si v boji s chorobami naordinovali. A hlavne majte sa rady. Mnohé zdravotné problémy totiž vo vašom prípade pramenia práve z vašej nespokojnosti a neistoty. Leto bude ideálne na absolútny relax, môžete si dopriať aj pasívny niekoľko týždňový oddych. Hlavne spomaľte tempo, aby ste nabrali nové sily na jeseň a zimu. Budete ich potrebovať! 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

01.01.2016 08:10

musim precitat mojmu levovi

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.01.2016 12:02

tak uvidíme čo nám tento rok prinesie... dúfam že len to dobré :-)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

01.01.2016 17:49

Som lev no uvidíme

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

02.01.2016 14:35

veru skromnosti a pokory nikdy nie je dosť

Vaše meno:

Peter Maňák

Peter Maňák

03.01.2016 01:34

Tak sa nechajme prekvapiť, ako to dopadne :)

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

07.01.2016 09:13

Niečo pre môjho levíka :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE