Májový horoskop lásky: Čo čaká práve tvoje znamenie?

Mesiac máj je bezpochyby jedným z najkrajších mesiacov v roku. Vďaka jari je príroda krásne rozkvitnutá a s príchodom teplých dní sa napĺňajú aj naše srdcia hrejivým teplom, krásou a láskou. Nie nadarmo sa preto máj považuje za mesiac lásky. Aby sme ulahodili všetkým romantičkám, vášnivkám, single aj zadaným, pripravili sme pre vás májový horoskop lásky pre všetky znamenia

Pozri aj: Univerzálne cesto na pizzu i žemle: Len zo 4 surovín!

čas lásky

Zdroj: Shutterstock®

A čo si máj pripravil pre vaše znamenie?

Baran: Pre Baranov je v oblasti lásky priaznivý nielen máj, ale celý rok 2013. Užite si každú chvíľku so svojím milovaným. Ak toho pravého ešte len hľadáte, práve uprostred mája naňho môžete nečakane naďabiť.

Býk: Po smutnom apríli to chce trochu rozveselenia v podobe milých májových zážitkov. Nebráňte sa spoločnosti, priateľom ani novým zoznámeniam. Single dámam pomôžu zalepiť zlomené srdiečko a zadaným zas urobiť si v srdci poriadok.

Blíženci: Počas májových dní môžete očakávať radostnú udalosť, ktorá váš vzťah posilní. Nezadané môžu nájsť spriaznenú dušu v niekom, kto v ich živote už dávno je, no na úplne inom poste.

horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Rak: Téma lásky bude pre Rakov dominantnou témou číslo jeden. Dostanete šancu napraviť svoje chyby z minulosti a získať odpustenie. Ak ste nezadaní, nechoďte po svete zasnene, ale s očami dokorán, aby ste nepremeškali šancu stretnúť toho pravého.

Lev: Aj pre vaše znamenie si máj pripravil nejedno stretnutie s osobou, ktorá môže váš život zmeniť od základov. Máte tendencie vyhľadávať krátke romániky, buďte ale pripravené niesť ich následky.

horoskop pre zamilovaných

Zdroj: Shutterstock®

Panna: Citové májové turbulencie môžu vaším vzťahom otriasť až priveľmi. Ak netúžite po rozchode, alebo cítite, že ešte nie ste pripravené, radšej sa vyhýbajte hádkam a konfliktom. Lepšie na tom budú single dámy, ktoré potešia drobné flirty v práci, škole či len tak na ulici.

Váhy: Príležitostí k zoznámeniu máte celú fúru, otázne je, ako s nimi naložíte. Nestráňte sa ľudí a nebráňte sa novej láske. Tá vám môže zmeniť život už jedine k lepšiemu.

Pozri aj: Ako vybrať obojok a vôdzku pre psa? TOP rady pre začínajúcich psičkárov

májový horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión: Buďte svojej rodine a obzvlášť partnerovi oporou. Vášmu vzťahu sa teraz vyhýbajú vážnejšie krízy, preto si pokojne naplánujte romantiku a užite jeden druhého. Väčšina single z tohto znamenia by si hľadanie toho pravého mala ale radšej nechať až na zimné obdobie.

Strelec: Ak ste nezadané, šťastie sa na vás usmeje práve v tomto jarnom období. Tie z vás, ktoré sú v dlhodobých vzťahoch a čas už preveril silu ich lásky, si máj budú dokonale užívať bez akýchkoľvek negatívnych turbulencií.

Kozorožec: Celý máj bude pre vás prebiehať pomerne v pokojnej atmosfére. Narušiť ju môže akurát spln, kedy na povrch môžu vyplávať isté udalosti, o ktorých budete nerady hovoriť, či počuť. Aj z tejto krízy však poľahky nájdete cestu von.

zamilovaní

Zdroj: Shutterstock®

Vodnár: Ak ste zamilované až po uši, jediný problém, ktorý vás môže v týchto dňoch potrápiť, bude váš ex. Snažte sa vyhýbať, ignorovať a odmietať akékoľvek stretnutia, ktoré by teraz mohli narušiť vašu konečne nadobudnutú rovnováhu.

Ryby: Všetky single dámy z toho znamenia strávia rok plný hľadania pravej lásky. Intenzívne hľadanie sa vám ale vyplatí, preto rozhodne neseďte doma! Zadaným sa na poli lásky v týchto dňoch mimoriadne zadarí, najmä ak plánujete svadbu či bábätko.

Odporúčame: Recept na zdravé raňajkové muffiny 3x inak: Naslano aj nasladko!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE