Ako na výber zamestnania? Nech vám poradí Mesiac!

Nájdite si vysnívané zamestnanie vďaka postaveniu Luny v ten správny čas. Mesiac má veľký význam nielen na našu krásu či zdravie. Obvykle sa mu mimoriadne dobre darí ovplyvňovať naše životy aj na poli lásky a kariéry. Ak túžite po zmene, môžete vyskúšať aj takýto netypický spôsob jej hľadania.

Kedy je ideálny čas hľadať novú prácu? Jednoznačne vtedy, keď sa Luna nachádza v nove, teda na nebi sa Mesiac ukrýva. Vhodných je aj pár nasledujúcich dní, keď Luna výrazne pribúda. Úspech vám môžu priniesť aj dni, kedy Mesiac prechádza práve vaším znamením, obvykle táto fáza trvá cca 3 dni v mesiaci. Ak sa v tom strácate, zakúpte si lunárny kalendár. Vďaka podrobným informáciám budete vždy vedieť, ktorý deň je na čo vhodný. Trebárs aj čo sa kariéry týka. 

Odporúčame: Letný horoskop - čo prinesie august

sekretárka

Zdroj: Shutterstock®

Mesiac v ohnivých znameniach

Patrí sem Baran, Lev a Strelec. Oheň v týchto znameniach podporuje vo veľkom aktivitu. Je to výborné obdobie pre prácu súvisiacu s pohybom, napríklad aj pre rozbehnutie vašej športovej kariéry. V tieto dni sa uplatnia aj učitelia, asistenti, vodiči, kuriéri aj poštári. Dariť by sa malo taktiež inžinierom či mechanikom. Luna v Levovi a Strelcovi podporí taktiež zamestnania súvisiace s luxusom, krásou či módou. Ak túžite op kariérnom raste, vhodná debata o vašom ďalšom postupe je práve v týchto dňoch. Ľahšie sa získavajú vedúce pozície, darí sa aj pracovníkom na burze, v cestovnom ruchu aj v súdnictve.

cukrárka

Zdroj: Shutterstock®

Mesiac v zemských znameniach

Keď Luna prechádza Býkom, Pannou alebo Kozorožcom, zamerať sa môžete na vyjednávanie lepších platových podmienok či iných pracovných povinností. Tieto znamenia sa spájajú s peniazmi, v prípade Býka aj s umením. Vhodný je tak čas na hľadanie si práce v oblasti bankovníctva, ale aj kultúry. Pozície ekonómky, účtovníčky, pokladníčky, redaktorky, hudobníčky, herečky aj výtvarníčky sú v tieto dni pre vás sťaby otvorené. Prácu si ľahšie nájdu aj skladateľky, realitné maklérky, cukrárky či interiérové dizajnérky. Zemské znamenia sú obdarené trpezlivosťou, pragmatickým myslením, vzťahom k číslam a taktiež perfekcionizmom. Dariť sa bude aj pri pokuse získať manažérske posty.

Odporúčame: Diéta počas splnu

umelkyňa

Zdroj: Shutterstock®

Mesiac vo vzdušných znameniach

Blíženci, Váhy aj Vodnári sa vyznačujú spoločenskou povahou a komunikatívnosťou. Ísť na pohovoroch v dňoch, kedy Mesiac prechádza jedným z týchto troch znamení, je najlepšie možné rozhodnutie. Obzvlášť, ak sa uchádzate o pozície súvisiace napríklad s prácou v mediálnom biznise či na učiteľských postoch. Tieto sčítané znamenia podporujú aj pozície ako telefónne operátorky, recepčné, ilustrátorky kníh, chiromantičky, rosničky, či dokonca zabávačky, svadobné organizátorky, grafičky alebo modelky. Ak má byť súčasťou vašej práce aj cestovanie, je to bonus navyše!

Odporúčame:  Bylinky prospešné zdraviu

učiteľka

Zdroj: Shutterstock®

Mesiac vo vodných znameniach

Romantické a miestami až zasnené znamenia Raka, Rýb a Škorpióna. Všetkých však spája obrovská zodpovednosť aj sklony k perfekcionizmu. Zároveň bývajú tieto znamenia veľmi starostlivé, niet tak divu, že keď nimi Luna prechádza, zvýšené šance na prijatie majú najmä uchádzači v zdravotníctve. Podobne je na tom aj opatrovateľská služba, práca psychológov alebo aj učiteliek v materských školách. Analytické myslenie Škorpiónov pomáha uplatniť sa aj v oblasti práva, laboratórií, politike, vede aj na polícii.

Odporúčame: Chutný mäsový obed – vyskúšala si už tieto zapekané zemiaky?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE