Móda podľa znamení. Čo sa hodí znameniam VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR, RYBY?

Každá z nás má iný štýl obliekania, iný vkus, iný šatník...

 

Hľadať za tým môžeme kdejaké faktory, jedným z nich je dozaista aj astrologické znamenie. Teda ak v ne veríte.

 

Ak ich aj pokladáte skôr za srandu, pozrite sa spolu s nami, čo o vašom módnom vkuse hovoria hviezdy. Čo vám odporúčajú nosiť pravidelne, a ktorý kúsok odevu by vám najradšej vyhovorili?

 

Odporúčame prečítať: Móda podľa znamení. Čo sa hodí znameniam BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV, PANNA?

Móda podľa znamení. Čo sa hodí znameniam VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR, RYBY?

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY

 

Toto vzdušné znamenie sa vyznačuje umeleckými sklonmi, čo zbadáte aj na štýle ich obliekania. Najmä ženy si občas ulietavajú na bohémskych kúskoch, obľubujú originálne a jedinečné doplnky, ich šperky bývajú malým umeleckým dielom. Z farieb majú Váhy rady všetky romantické odtiene. V ich šatníku nájdete množstvo sukní, šiat, aj vysokých topánok. Všetky zvýrazňujú ich štíhlu vysokú postavu. Ak aj trpia nadváhou,vedia tomu správne prispôsobiť výber šiat, aby kilá navyše šikovne zamaskovali.

 

 

ŠKORPIÓN

 

Ženy Škorpiónky sú vášnivé a eroticky zamerané znamenia. Aj keď neoplývajú bábikovskou krásou, vedia svoj sexapeal správne podčiarknuť. Niekedy vás prekvapia odhalenými nohami, inokedy hlbokým výstrihom. Mávajú však aj obdobia, kedy siahajú výhradne po ležérnom oblečení a neutrálnom makeupe a spoliehajú sa iba na svoju charizmu. A čuduj sa svete, ženám narodeným v tomto znamení to naozaj funguje.

 

Odporúčame prečítať: Aké sú liečebné účinky konkrétnych stromov?

Móda podľa znamení. Čo sa hodí znameniam VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR, RYBY?

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC

 

Na svoje dobrodružné cesty sa ženy z tohto ohnivého znamenia vyberajú vždy s taškou, v ktorej nájdu všetko potrebné. Od plaviek, cez tenisky až po lodičky a malé čierne. Tieto dámy sú skutočné Dámy schopné obliecť sa na akúkoľvek príležitosť. Rady zdôrazňujú svoje prednosti a najčastejšie ich podľa hviezd nájdete v sukniach a vo vysokých opätkoch. Farby, ktoré sa im hodia sú z morského prostredia. K modrej, tyrkysovej, bielej a zelenej by mali pridať aj fialovú.

 

 

KOZOROŽEC

 

Ženy narodené v tomto znamení majú rady pohodlnú a praktickú módu. Vysoké topánky si obujú len výnimočne, v spoločenských šatách však vždy všetkých ohúria. Najmä ak zvolia zlatú, alebo červenú farbu. Na bežný deň obľubujú tenisky, balerínky, rifle, či voľné nohavice. Za to si potrpia na luxusnejších kabelkách a hodinkách, ktoré vždy mávajú vo viacerých kusoch. Podobne tak im nesmie chýbať ani viacero slnečných okuliarí.

 

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Býk nemal dopustiť

Móda podľa znamení. Čo sa hodí znameniam VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR, RYBY?

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

 

Vodnári sú hravé a veselé znamenia. V móde obľubujú pastelové farby, vzory a nebránia sa ani infantilnejším obrázkom. Tie nech sú pokojne aj na ich kabelkách, či pohodlných lodičkách. Ešte viac si potrpia na originálnych šperkoch, do ktorých sa neboja investovať aj viac peňazí. Mnohé z nich sú aj umelecky nadané a tak si kreatívny doplnok vyrobia pokojne aj samé.

 

 

RYBY

 

Talentované sú aj vodné Ryby, ktoré taktiež neváhajú využiť svoj voľný čas na tvorivé dielne. Ryby majú rady nenápadné na prvý pohľad, na všetky ďalšie však ohurujúce šperky. Potrpia si na to, aby ich oblečenie vyjadrovalo ich náladu. Ak majú melancholické stavy zahalia sa do tmavých farieb, ak chcú niekoho očariť, najlepšou voľbou sú pre nich trblietky. Neboja sa ani nových výziev a rady držia krok s módou. Aj preto v ich šatníku nájdete vždy nejaké trendové kúsky.

 

 

Odporúčame prečítať: Ako si očistiť a posilniť pľúca?

 

 

 

ČO NESMIE CHÝBAŤ VO VAŠOM ŠATNÍKU?

 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.04.2016 07:50

rada by som si kupila nejaku peknu kozenu nadcasovu nakabelku

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

25.04.2016 07:51

na ryby to platí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE