Skúste nákupy podľa Luny. Čo poradí lunárny kalendár?

Lunárny kalendár vám napovie viac o tom, kedy je vhodný čas na návštevu kaderníctva, kedy sa zas objednať u svojej kozmetičky a kedy je ideálne obdobie na detoxikáciu organizmu. Postavenie Mesiaca v konkrétnom astrologickom znamení dokáže ovplyvniť aj návštevu zubára, dokonca aj butikov. Práve v predvianočnom období by sa vám tieto rady mohli celkom hodiť. Pozrite sa spolu s nami, kedy sa vám oplatí kupovať kozmetiku, kedy módne doplnky a kedy napríklad lieky či jedlo.

Mesiac prechádza pravidelne cca každé tri dni do iného astrologického znamenia. Či už sa nachádza v Baranovi, Panne alebo v Škorpiónovi, zakaždým nám vnáša do životov isté klady. Tie nákupného charakteru si práve teraz prezradíme.

Odporúčame prečítať: Veľký letný horoskop 2014 – časť I.

výhodné nákupy

Zdroj: Shutterstock®

Čo Luna radí?

Luna prechádzajúca znamením Rýb – zasnené znamenie, ktoré raz túži prespať polovicu života, inokedy má ambície vrcholového športovca či nádejného umelca. V dňoch, kedy Mesiac putuje týmto vodným znamením, môžete vyberať všetky veci, ktoré podporujú aj tie najtajnejšie sny vás alebo vašich blízkych. Či už pôjde o výtvarné pomôcky, ako vodové farby, štetce, akrylové a olejové farby, výkresy, farbičky alebo hudobné nástroje či športové potreby. Potešiť môžete aj lapačom zlých snov či nejakou magickou pomôckou, ktorá plní priania.

Luna prechádzajúca znamením Barana – sústreďte sa na nákup športových potrieb, športového oblečenia, horolezeckej aj pretekárskej výbavy, turistických batohov či lyží,alebo bicyklov. Mesiac v tomto ohnivom znamení vám veľmi rád posunie pod ruky aj zimné doplnky, ako čiapky, rukavice, šály a predmety vyrobené zo skla, dreva alebo kovu.

Luna prechádzajúca znamením Býka – toto zemské znamenie vplýva na pleť, preto niet divu, že v jeho dňoch sa môžete najviac sústrediť na kozmetiku, farby na vlasy, ale aj potreby do domácností. Gurmánsky Býk si rád potrpí aj na značkové oblečenie, posteľné prádlo, trblietavé šperky a pochutiny všetkého druhu.

Odporúčame prečítať: Veľký letný horoskop – časť II

nakupovanie

Zdroj: Shutterstock®

Luna prechádzajúca znamením Blížencov – spoločenské znamenie paradoxne nepoteší nič viac ako knihy či odborná učebnica, s ktorou sa môžu zatvoriť do svojej izby a nasávať informácie vždy, kedy sa len bude dať. Preto v týchto dňoch budete intuitívne vyberať tie najskvostnejšie encyklopédie a slovníky, kancelárske potreby, ako papier, perá, ceruzky, fixky, ale aj zápisníky či kalendáre. Nos na výhodnú kúpu budete mať aj pri výbere počítačov a PC príslušenstva, mobilov a celkovo elektroniky.

Luna prechádzajúca znamením Raka – milovníci čokolády, umenia, dobrej hudby a rodinnej atmosféry. V dňoch Raka sa vám budú výnimočne nakupovať všetky potreby s tým spojené. Dokonca si do nákupného košíka môžete pokojne vybrať aj potreby do kuchyne, vrátane kuchárskych kníh. Nevyjdú len tak nazmar a, verte-neverte, svoje využitie vo vašej domácnosti určite nájdu. V dňoch tohto vodného znamenia sa veľmi dobre nakupujú celkovo aj darčeky pre priateľov a rodinu. Inštinkt vám radí pri výbere osobných vecí do bytu, spoločenských hier, ale napríklad aj starožitných kúskov.

Luna prechádzajúca znamením Leva – majestátne Levy a Levice si na daroch potrpia. Také budú aj vaše nákupy v dňoch, kedy Luna putuje týmto ohnivým znamením. Ak chcete ušetriť, radšej nikam v tomto čase nechoďte. Ak si môžete dovoliť trošku sa rozhadzovať, tak vedzte, že vás to bude lákať k nákupom zlatých šperkov, luxusných kabeliek, značkových hodiniek, hodvábnych vecí, ale aj lukratívnych dovoleniek. Investujete pravdepodobne aj do kultúry a relaxu. Také divadelné abonentky či preukazy na masáže potešia rovnako vás, ako aj vašich milovaných.

Odporúčame prečítať: Diéta počas splnu

lunárny kalendár

Zdroj: Shutterstock®

Luna prechádzajúca znamením Panny – praktická a pragmatická Panna sa len málokedy nechá strhnúť emóciami. Väčšinou sa snaží riešiť všetko s prehľadom, logicky a racionálne. Podobne budú vyzerať aj darčeky nakúpené v týchto dňoch. Možno na prvý pohľad neohúria, každopádne však prinesú úžitok. Ide o lieky, vitamíny, náradie, športové náčinie, pernamentky na fitness. V podstate čokoľvek, čo súvisí so zdravím a praktickými činnosťami doma, v práci, dokonca aj v spálni.

Luna prechádzajúca znamením Váh – esteticky založené Váhy podporujú vyhľadávanie obchodov a butikov s dekoratívnymi predmetmi. Drobnosti do domácnosti, ktoré síce nemajú žiaden úžitok, za to potešia nejedno oko. Ak zavítate do kníhkupectva, pravdepodobne odtiaľ vyjdete s romantickou knihou v ruke. Podobne tak dopadnete aj v obchode s hudbou, dokonca aj módou. Jemnosť a slávnostný štýl budú hrať v týchto dňoch pri nákupoch prím.

Luna prechádzajúca znamením Škorpióna – vášnivosť a erotika vás budú potajme sprevádzať nákupnými centrami. Sústrediť sa budete na sexi spodnú bielizeň, čipkované prádlo, ale aj tajomné odevy. Pokiaľ vaše kroky budú smerovať do obchodov s knihami, nevyhnete sa literatúre faktu, odborných psychologických kníh, sociológii, ekonómie, ezoteriky aj sexu. Pri výbere huby zas siahnete na ťažšie a menej známe žánre, od jazzu až po nejakú tú alternatívu.

Odporúčame prečítať:  Bylinky prospešné zdraviu

kedy ísť nakupovať

Zdroj: Shutterstock®

Luna prechádzajúca znamením Strelca – dobrodružné znamenie značí dobrodružné dni, a to aj vtedy, ak ich plánujete stráviť na nákupoch. Sústrediť sa budete na výber dovolenky, mapy a všetkého, čo by sa mohlo zísť pri výletoch hocikam. Podobne to bude aj pri výbere filmov. Prevládať budú dokumenty a filmy s cestovateľskou tématikou. Aby sme však nekrivdili usmievavým Strelcom, určite vám do oka v tieto dni padnú aj knihy a filmy ľahšieho zábavného žánru. Je taktiež vhodný čas na výber jazykových kurzov alebo aj autoškoly.

Luna prechádzajúca znamením Kozorožca – rozvážny a priateľský Kozorožec podporuje kúpu darčekov pre svojich rodičov aj starých rodičov, ale tiež pre dobrých priateľov, dokonca aj kolegov. Presne viete, po akej drobnosti sa obzerať, oči sa vám budú sústrediť na akciové ceny a pragmatické darčeky, ako sú napríklad aj kalendáre či diáre.

Luna prechádzajúca znamením Vodnára – veselé a zábavné vzdušné znamenie podporuje kúpu spoločenských hier, ale taktiež elektronickej zábavy. Herné konzoly, PC hry a potom všetko príslušenstvo, čo k nim potrebujete, vrátane káblov a USB kľúčov. Priateľom radi zakúpite aj predmety do domáceho baru, deťom neváhate vybrať vysnený záujmový krúžok.

Odporúčame prečítať: Mesiac vám môže pomôcť aj s prácou

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE