Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Baran

Ľudia narodení v tomto znamení sú ohniví, divokí a temperamentní. Do istej miery za to môže planéta Mars, ktorá nad nimi drží ochrannú ruku. Spoznáte ich vďaka sebavedomému postaveniu a dominantnému správaniu. Na druhej strane muž Baran je skvelý gentleman, dokáže vás veľmi ľahko namotať a ešte viac očariť. Predsa len by ste sa mali mať tak trochu aj na pozore. Jeho prudká povaha totiž zďaleka nemusí vyhovieť všetkým dámam.

 

Muži narodení v tomto ohnivom znamení sú prirodzenými vodcami. Už od detstva sa snažia získať v kolektíve rolu akéhosi „alfa samca“. Svoju silu sa neraz snažia dokazovať aj v bitkách, alebo minimálne pracujú  na svojom tele. Vyrysované svaly k tomu pár trikov ako si poradiť „v boji“, pevné a mohutné telo a dokonalá ochranárska hruď. Aj takúto predstavu majú sami o sebe, a preto niet divu, že častokrát sa jej až tvrdohlavo snažia za každú cenu priblížiť. Dámy v núdzi to potom obvykle ale aj patrične ocenia.

 

Odporúčame prečítať: Vyveštite si svoju budúcnosť z kyvadla

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Baran

Zdroj: Shutterstock®

Vždy sršia dobrou energiou. Aj keď sa dokážu vytočiť, predsa len si vedia zachovať chladnú hlavu. V mladšom veku sa síce správajú občas prchko, avšak s pribúdajúcimi rokmi (a aj múdrosťou a životnými skúsenosťami) sú stále viac a viac rozvážnejší.  Musí sa stať niečo naozaj veľmi vážne, aby stratili nervy tak, že ich hrubý hlas bude počuť široko ďaleko.

 

Pripravte sa ale aj na ich tvrdohlavú stránku. Ísť hlavou proti múru je miestami akoby ich životným mottom. Vedia byť aj celkom dotieraví, ak si raz niečo zaumienia pokúsia sa preto urobiť čokoľvek. Vedia byť aj poriadne ostrí karieristi. Na druhej strane, si aspoň môžete byť isté, že muž Baran sa o vás postará, a to po každej stránke.

 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Baran

Zdroj: Shutterstock®

Ak by aj mal prísť o vysnenú prácu, nerobí mu problém robiť čokoľvek, neštíti sa ani nelákavých pracovných ponúk, pokiaľ ide o zabezpečenie svojej rodiny, nebude sa vám ani sťažovať.

 

Má tak trochu konzervatívne názory v duchu tradicionalizmu. On ako chlap má byť ten, na ktorého pleciach budú tie hlavné „problémy“, vďaka povahe gentlemana sa ale nemusíte báť, že by sa doma nepustil do domácich prác.  

 

Po akej žene túži? Nechce vedľa seba ženu, ktorá sa správa ako chlap. Nepotrebuje vulgárnu polovičku, ktorá sa mu bude snažiť vyrovnať. Úplne mu stačí vlastná divokosť, práve preto sa skôr obzerá po niekom, kto ho dokáže „uzemniť“, ale tiež ustáť a pochopiť. Na opačnom pohlaví oceňuje práve ženskosť, má rád dámy, jemnosť aj nežné správanie. Medzi top priority, ktoré ho na ženách dokážu upútať je aj inteligencia. Okrem pozerania sa totiž so svojou polovičkou chce aj kvalitne porozprávať. Sčítanosť, všeobecný prehľad a zmysel pre humor by nemal žene jeho snov určite chýbať. 

 

Odporúčame prečítať: Ako sa zbaviť urieknutia?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE