V čom sú ženy v znamení Raka najlepšie?

Každý kto aspoň trochu sleduje horoskopy a znamenia vie, že po 20.júni nastupuje „vláda“ znamenia Raka. Ženy, ale i muži, ktorí sú v tomto vodnom znamení narodení, sú pod vplyvom Luny, ktorá vplýva najmä na ľudské emócie. Z toho pramení aj fakt, že Raci sú veľmi citliví a na pocitoch si tiež veľmi zakladajú. Emócie patria k ich hlavným prejavom v bežnom živote a pokiaľ v ich vzťahu nedosahujú potrebnú intenzitu, pre Raka stráca svoje čaro. Ženy Račice si však zďaleka nepredstavujte ako uplakané a senzitívne bytosti. Pozrite sa s nami v čom sú najlepšie.

 

MAJÚ ODVAHY ZA NIEKOĽKO LEVOV

 

I keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, citlivé Račice sú zároveň mimoriadne odvážne. Spoznáte ich síce ako plaché a hanblivé osoby, keď si vás pripustia k sebe bližšie, zistíte, že sú silnejšie než ktokoľvek koho poznáte. Raci majú množstvo energie a obrovskú vnútornú silu. Pokiaľ sa ocitnú v ohrození, alebo niekto z ich milovaných, sú ochotné prevrátiť aj celý svet naruby, len aby dosiahli spravodlivosť.

 

Odporúčame: Muž v znamení Raka – 5 vlastností, ktoré na ňom ženy milujú

V čom sú ženy v znamení Raka najlepšie?

Zdroj: Shutterstock®

PATRÍ IM TITUL RODINNÉ KRÁĽOVNÉ

Ženy v znamení Raka patria k tým, ktoré zvládajú prácu a starostlivosť o domácnosť a rodinu ľavou zadnou. Vďaka ich povahe sa pri tom cítia ako „ryby vo vode“. Sú tak trochu aj perfekcionistky, ktoré sa radi pochvália slušne vychovaným dieťaťom, novým geniálnym receptom, či dokonalou feng shui atmosférou. Čo im však v dobrom môžeme závidieť je fakt, že za každých okolností dokážu udržať teplo rodinného krbu. A nemyslíme to doslova.

 

Odporúčame prečítať: Liečivé minerály pomôžu odstrániť bolesť

 

 

MAJÚ VYCIBRENÝ ŠIESTY ZMYSEL

Sú tak skvelými bútľavými vŕbami, najlepšími priateľkami a hodnotnými radcami. Ak si v niečom neviete dať rady a žena v znamení Raka patrí k vašim blízkym priateľkám, neváhajte a oslovte ju. Paradoxne niektoré Račice svoj talent intuície vedia dokonale využiť u druhých, avšak aplikácia na seba im sem tam robí problém. Nemali by sa však vzdávať a ideálne na sebe pracovať. Skôr, či neskôr tajomstvá šiesteho zmyslu pochopia. Keďže sa narodili pod vplyvom Mesiaca, najlepšie sa im budú niektoré situácie predvídať prostredníctvom snov, najmä v čase splnu a novu.

V čom sú ženy v znamení Raka najlepšie?

Zdroj: Shutterstock®

ŽENY V ZNAMENÍ RAKA VÁS MNOHÉMU NAUČIA

Do vienka dostali tiež jedinečné pedagogické vlastnosti. Vďaka trpezlivosti a empatii majú perfektné predpoklady stať sa obľúbeným pedagógom. Ak ich učiteľská dráha neláka, nevadí. Tieto svoje vlastnosti vedia výhodne využiť aj v bežnom živote. Vďaka nim sa ľahšie dostávajú na vedúce pozície a získavajú si obdiv i rešpekt okolia. 

 

Odporúčame prečítať: Liečivé minerály ako pomoc pri ženských problémoch

1 komentár
Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

21.06.2017 07:47

Dcéra je v znamení raka a presne tieto vlastnosti ju vystihujú...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE