Cyklický horoskop – Doba dlhých dní (21.6.-21.7.)

V cyklickom horoskope patrí obdobie od konca júna do konca júla letnému znameniu Dobe dlhých dní. Ľudia narodení v tomto čase sú romantickí, nežní a oslniví. Leto im dodáva dostatok energie na riešenie čohokoľvek, neraz pôsobia bezstarostne, majú veľkú dávku fantázie a množstvo snov. Doba dlhých znamení predurčuje krásne chvíle, ktoré však nebývajú len plné slnka, ale z času na čas sa objaví aj búrka. Osoby, ktoré sú narodené v tomto znamení spoznáte aj vďaka ich silnej emocionálnej stránke. Občas sa s nimi budete cítiť ako na kolotoči, na druhej strane sa však nikdy nudiť nebudete.

 

Doba dlhých dní je prvým letným znamením v cyklickom horoskope. V tomto znamení sa z toho najznámejšieho horoskopu nájdu najmä Raci. Aj táto charakteristika súvisí so sentimentálnou a citlivou stránkou ľudí, ktorí sa narodili v tomto čase. Slova sa tu chytá aj voda, ktorá v nich jemnocit, ale tiež všetky ďalšie emócie len umocňuje.

 

 

Dátum narodenia:  21.6.-21.7.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba dlhých dní (21.6.-21.7.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti osoby narodené v tomto znamení sú obvykle nežné, milé, tolerantné, zodpovedné a naozaj starostlivé. Dokážu sa trápiť nielen nad problémami svojimi a svojich blízkych, ale aj dotýkajú sa ich aj osudy ľudí, ktorých ani nepoznajú. Túžia po harmóniu, majú veľké sny, neraz nanešťastie aj veľké oči. Mnohí z nich oplývajú nejedným umeleckým nadaním, ktoré ich v prípade, že prekonajú lenivosť, dokáže aj celkom pekne uživiť. Majú bohatú fantáziu, predstavivosť a sú mimoriadne kreatívni.

 

Negatívne vlastnosti ich pozitívne vlastnosti však raz dva dokážu zaniknúť, keď sa na povrch prederie ich náladovosť. Muži aj ženy bývajú taktiež veľmi precitlivení, neznesú kritiku a dotknúť sa ich dokáže ešte aj vtip. Nevedia zniesť ani odmietnutie a z pádov sa veľmi ťažko spamätávajú. Neraz dokonca podľahnú sebaľútosti, ktorá ich okoliu dokáže pekne liezť na nervy. V rámci náladovosti vedia byť osoby v tomto znamení veľmi výbušní, ich hnev môže pripomínať naozaj divoký príval vody. 

 

Odporúčame prečítať:  Kuchárka pre alergikov (recenzia)

Cyklický horoskop – Doba dlhých dní (21.6.-21.7.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky sú rodinne založení, no ich romantický duch ich z času na čas privedie do vôd trojuholníkových vzťahov. Tieto osoby veľmi ľahko dokážu podľahnúť zvodom, snáď najjednoduchšie zo všetkých znamení sa vedia zamilovať behom krátkej chvíli. K svojej polovičke sú pozorní, tolerantní, ale vedia byť aj poriadne žiarliví. Keď raz milujú tak naozaj silne a intenzívne. Najideálnejším partnerom je pre nich silná osoba, v ktorej môžu nájsť oporu, najmä počas svojich ťažkých chvíľ.  

 

 

Odporúčame prečítať:  TOP CVIKY - Vypracujte si ruky a ramená!

 

Oblasť krásy a zdraviakeďže takmer všetko silne prežívajú, zvyknú ich trápiť najmä žalúdočné problémy. Mali by sa vyhýbať sladkostiam, v ktorých si nachádzajú útechu za čiernejšie dni. Dobre im nerobí ani alkohol, či ťažké jedlá, ich žalúdok býva veľmi citliví. Trápia sa tiež s problematickou pokožkou. Starostlivosti o ňu by mali venovať viac času než ostatní.

 

 

Oblasť kariéry – ak v sebe objavia umelca, určite by mali ísť týmto smerom. Uplatnia sa ale aj na pozíciách, ktoré si vyžadujú komunikáciu s druhými. Spoločnosť totiž toto znamenie potrebuje viac než čokoľvek iné. Neobľubuje samotu, a aj keď vie pracovať samostatne, radšej uprednostňuje kolektívne rozhodnutia. V práci je inak zodpovedný, až perfekcionistický. Potrpí si na maličkostiach, čo niektorí ocenia, iní považujú za otravné. 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Patrícia Debnárová

Patrícia Debnárová

30.04.2015 22:16

Tak toto na mňa sedí úplne do písmena! :D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE