Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Keď je príroda už definitívne zahalená do zimy, môžeme s istotou povedať, že nastúpila tretia časť zimného obdobia. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto čase, podľa Cyklického horoskopu patria do znamenia - Doba dlhých nocí.

 

Viac to už byť ani príznačné nemôže. Slnko je naozaj v tomto čase málokedy k videniu, skoro sa stmieva a neskoro rozvidnieva. Vôbec nás preto nemôže prekvapiť, že tieto osoby sú dosť citlivé, vedia byť ale aj bojovné a majú skvelý zmysel pre humor. Málokedy ich môžete vidieť na dne, a ak sa im aj v živote prihodí čosi zlé, skôr než iné znamenia sa dokážu zdvihnúť, oprášiť a pokračovať s úsmevom ďalej.

 

Z klasických znamení, ktoré poznáme podľa Slnečného horoskopu do tohto obdobia spadajú Strelci. Aj títo vedia byť húževnatí, nástojčiví a mimoriadne cieľavedomí.

 

 

Dátum narodenia: 23.11.-21.12.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti - veľmi jednoducho dokážu prekonať akékoľvek prekážky. Pre toto znamenie neexistuje nič, čo by sa nedalo. Dokážu nájsť riešenie naozaj v každej situácii. Sú veľmi dobrosrdeční, radi sa usmievajú a svoj život si vychutnávajú naplno. Vyhľadávajú dobrodružstvá a každý nový zážitok ich robí šťastnými. Sú úprimní, chápaví a starostliví. Veľmi ľahko si ich spojíte aj o slovkom láskyplní, spoločenskí, aktívni aj otvorení. Keď ich raz spoznáte zo svojho života ich tak ľahko nepustíte. 

 

Negatívne vlastnosti - majú svojské myslenie, čo niekedy môže byť aj ich nevýhodou. A to najmä vo chvíľach, keď ich okolie jednoducho nedokáže pochopiť. Medzi ich silné stránky nepatrí ani dochvíľnosť, s presnosťou majú problém najmä v mladšom veku. Kým vládzu nechávajú sa unášať svojou túžbou po slobode. Dokážu byť netaktní a tiež nepríjemne kritickí, ale len vtedy, keď ich vytočíte svojou lenivosťou.

 

Odporúčame prečítať: Podporte svoje trávenie týmito nápojmi. 

Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky - Po svojom boku potrebujú rovnako ohnivú bytosť ako sú oni sami. Vo vzťahu nevydržia len tak nečinne sedieť na gauči a pozerať sa na telku, aj keď z času na čas ani takéto chvíle neodmietnu. V láske sú akční, temperamentní a vášniví. Milujú dobrodružstvá, adrenalín, romantiku, aj prekvapenia. Vedia byť ale aj hádaví a neraz si radi vybúria zlosť práve na svojej polovičke. V mladšom veku pozor na ich sklony k nevere. Tieto osoby si to síce ani neuvedomujú, no veľmi radi flirtujú a zvádzajú. 

 

Odporúčame prečítať: Grécke ostrovy - kam na dovolenku?

Cyklický horoskop - Doba dlhých nocí (23.11.-21.12.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia - Ich dokonalý cit k móde spoznáte len čo na ne hodíte očkom. V ich šatníku nájdete množstvo jedinečných kúskov, v obliekaní svoje štýly striedajú. Raz majú chuť na nóbl eleganciu, inokedy sú športovo naladení. Okrem módy sa vyžívajú aj vo wellness svete. Milujú masáže, sauny, čo je dobré, pretože to podporuje ich imunitu. Nemali by ale zanedbávať športovanie. Keďže sa niekedy až priam vyžívajú v dobrom jedle a pití, zvyknú ich trápiť problémy s nadváhou. A bez pohybu tieto znamenia nemajú šancu svoje nadbytočné kilá zhodiť.

 

Oblasť kariéry - Po stále lepšej a lepšej práci túžia zväčša len kvôli peniazom. Ich potrebu v živote vnímajú ako nutnosť a nerobia okolo toho žiadne haló. Nevidia nič zlé na tom, keď zabezpečia seba aj svojim najbližších. Vďaka ich pevnému odhodlaniu aj sebadisciplíne sú z nich skvelí podnikatelia. Musia ale svojej myšlienke bezvýhradne dôverovať. Ako zamestnanci sú spoľahliví a poslušní. Keď vyslovene nesiahate na ich slobodu, na pracovisku vám rebelovať nebudú. 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)

Cyklický horoskop - Doba prvých mrazov (23.10. - 22.11.)

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
barbara slezáková

barbara slezáková

22.05.2015 16:35

100% mi to sedí :P

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE