Cyklický horoskop – Doba prvých mrazov (23.10.-22.11.)

Akonáhle sa už začína skutočne zozimnievať a na prírodu udrú prvé teploty pod nulou, v cyklickom horoskope prejde rad na znamenie Doba prvých mrazov. Ľudia narodení v tomto znamení sú známi svojou hĺbavosťou. Tak ako sa príroda v tomto čase začína pomaly, ale isto ukladať na zimný spánok, tak aj osoby, ktoré si vybrali tento čas za svoje narodenie, vedia byť trpezliví a v tichosti a nenápadne si plniť svoje sny.

 

Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že občas týmto osobám chýba životná energia, opak je pravdou. Sú mimoriadne húževnatí, vytrvalí a keď si to situácia vyžaduje, aj temperamentní. Neraz majú dokonca sklony k extrémnemu správaniu, z čoho následne vyplýva, že ich okolie považuje za náladových.

 

 

Dátum narodenia: 23.10.-22.11.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba prvých mrazov (23.10.-22.11.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti dokážu vás prekvapiť svojou obrovskou fantáziou, jemnocitom, empatiou, aj nejedným nadaním. Patria k veľmi inteligentným ľuďom, majú jasnú myseľ, racionálne uvažovanie, no nechýba im ani spomínané EQ. Sú tvoriví, milí, starostliví, chápaví, tolerantní... Ale, dokážu byť aj dôkladne sebeckí, pretože napriek tomu, že svojich blízkych nadovšetko milujú, v konečnom dôsledku sú predsa len sami pre seba TOP jednotkou.

 

Negatívne vlastnosti - Sú veľmi, ale naozaj veľmi zvedaví. Dokonca až tak, že sú schopní nedať vám dýchať, len aby ste im prezradili všetko, čo pred nimi ukrývate. Paradoxne, najväčšími tajnostkármi sú práve oni. Dokážu byť tiež nenávistní a v súvislosti s týmto aj intrigánski. Keď sa raz presvedčia o tom, že niekoho nemôžu ani len vystáť, postarajú sa o to, aby to tak cítili všetci navôkol. Keď na nich príde ich uštipačná nálada, vedia byť poriadne hádaví, zlí a nevrlí. V negatívnych okamihoch ich životov ich dokáže veľmi ľahko premôcť aj lenivosť.

 

Odporúčame prečítať: Podporte svoje trávenie týmito nápojmi. 

Cyklický horoskop – Doba prvých mrazov (23.10.-22.11.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky a vzťahov - Neradi odhaľujú svoje pocity, keď vám raz povedia, že vás ľúbia, malo by vám to stačiť a nečakajte vyznanie každý deň až do konca vašich životov. Tieto osoby majú svoje tajomstvá, dokonca si na nich viac než zakladajú. Do niektorých zákutí svojho JA vás nikdy nevpustia. Keď sa naučíte nebrať to osobne, môžete mať veľmi pekný vzťah plný lásky a smiechu. Ako partneri však vedia byť žiarliví aj majetnícki, na druhej strane oni sami nemajú vždy čistý štít. Na seba však používajú iný meter, ako na svoju polovičku. Ako rodičia sú veľmi láskaví, rozumní a so svojimi deťmi sa snažia mať hlavne kamarátsky vzťah. 

 

Odporúčame prečítať: Svadobná inšpirácia - Anglická záhrada

Cyklický horoskop – Doba prvých mrazov (23.10.-22.11.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia - O svoj vzhľad sa starajú viac, ako o svoje zdravie. Najmä v mladom veku práve zdravotnú stránku dosť zanedbávajú. Skúšajú cigarety, alkohol, neraz aj drogy. Zdravý životný štýl začnú objavovať až s pribúdajúcim vekom. Majú radi šport, od jogy cez plávanie až po drinu vo fitness centre. Pohyb im pomáha zbaviť sa stresu, odreagovať a, nabrať novú energiu a samozrejme udržať si štíhlu líniu. Neraz ich však trápi trávenie, keďže si nevedia odpustiť mnohé nezdravé dobrôtky. Potom zas majú sklony prejsť do extrému a žiť zdravo až priveľmi radikálne. Práve toto znamenie by nemalo zabúdať na pozitívne účinky zlatej strednej cesty.

 

 

Oblasť kariéry - Najlepšie bude keď sa im podarí nájsť také zamestnanie, v ktorom budú môcť uplatniť svoju vysokú inteligenciu, množstvo poznatkov, hlad po vedomostiach, zvedavosť, ale tiež kreativitu. Mnohí ľudia narodení v tomto znamení sa uplatnia v oblasti školstva, ale tiež medicíny, či práva. Neraz sú z nich aj veľmi schopní umelci. Majú mnoho ambícii, občas však dajú prednosť pohodlnosti. Ale nikdy nie vtedy, ak by mal byť ohrozený štandard, na ktorý si zvykli. V práci sú podobne ako aj v iných oblastiach života skôr dominantní, plnenie nezmyselných pravidiel im robí problémy. 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Cyklický horoskop - Doba padajúceho lístia (22.9.-22.10.)

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE