Cyklický horoskop – Doba rastu (20.4.-20.5.)

Ľudia, ktorí sa narodili v tomto čase sú už definitívne poznačení príchodom jarného obdobia. Pojem životná sila je s nimi absolútne prepojený, dodávajú im dostatok energie, optimizmu aj sily prekonávať akékoľvek prekážky. Snáď najviac zo všetkých znamení cyklického horoskopu, práve tieto osoby poháňa ctižiadostivosť. Možno to nie je vždy výhodou, pretože práve kvôli tomu ako tvrdohlavo si kráčajú za svojím cieľom, ich okolie občas odsudzuje. Ľudia narodení v Dobe rastu majú vo svojich životných cieľoch úplne jasno. Chcú byť šťastní, zdraví, zamilovaní a hlavne bohatí.    

 

Keďže jar sa vyznačuje aj silou Slnka, aj nad týmto cyklickým znamením drží hlavnú ruku práve Slnko. Podobne ako pri znamení Doba prebúdzania, aj týmto osobám dodáva sebavedomie a silnú vieru vo vlastné schopnosti.

 

 

Dátum narodenia: 20.4.-20.5.

 

Z klasického delenia horoskopov, ktoré poznáme, patria pod Dobu rastu Býci. Tak ako rastie počas apríla a mája príroda a všetko navôkol, tak aj im príroda dodala do vienka dostatok talentov a schopností. Tie keď budú rozvíjať od útleho veku, v dospelosti sa z nich stávajú všestranní a multifunkční ľudia.  

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba rastu (20.4.-20.5.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti sú kreatívni, pracovití, svedomití, zodpovední... Za svojich milovaných by dali ruku do ohňa, ak ich však niekto zradí, neváhajú sa odstrihnúť. Tieto osoby patria k veľmi samostatným a zároveň slobodným bytostiam. Sú pokojní a trpezliví, málokedy ich čosi rozzúri natoľko, že vybuchnú. Nesprávajú sa impulzívne, ani spontánne. Na druhej strane, ak ich už niekto vytočí, pripraviť by sa mal na poriadny výbuch emócií.

 

Negatívne vlastnosti práve takýto nekontrolovaný výbuch sa radí medzi ich hlavné negatívne črty. Rozzúrení ľudia z tohto znamenia sú niekedy nevyspytateľní. Na druhej strane ich hnev netrvá dlho, keď sa upokoja a nechajú si veci prejsť hlavou, dokážu sa ospravedlniť aj priznať si chybu. Tieto osoby ďalej neznášajú kritiku, klamstvo a intrigy. Sami sa občas správajú manipulatívne, sú majetnícki aj žiarliví.  

 

Odporúčame prečítať:  Fascinjúce svadobné šaty od Gali Karten

Cyklický horoskop – Doba rastu (20.4.-20.5.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky – ak stretnú toho pravého/pravú zamilujú sa nadovšetko. V láske sa dokážu svojej polovičke rozdať. Nemajú radi hádky, určite sa nebudú rozčuľovať nad malichernosťami. Všetko po čom túžia je pohodový harmonický vzťah, a veľa preto aj robia. Rovnaký dôraz ako dôvere a vernosti, prikladajú tiež sexu. Erotika je pre nich veľmi dôležitá, milujú dotyky, bozky, objatia. V mene lásky sú ochotní aj odpúšťať, vďaka intuícii ale raz dva dokážu odhaliť ak ich partner/partnerka zradila, či keď v ňom city ochladnú. Vtedy urobia nekompromisný rez, raz a navždy.

 

Odporúčame prečítať: Zdravé recepty - Omeleta s mätou a karí

 

 

Oblasť krásy a zdravia radi si užívajú život, no mali by si dávať pozor. Práve kvôli tomu, že si s obľubou vychutnávajú jedlo, pitie, zábavu... viac by mali dbať o svoje zdravie, chodiť na pravidelné zdravotné prehliadky, vyhýbať sa alkoholu (alebo mu aspoň príliš neholdovať). Ohrozené bývajú najmä ich obličky – tu je potrebné, aby ich nezaťažovali a zároveň, aby dodržiavali pravidelný pitný režim. S nadváhou, aj obezitou by sa mali popasovať tak, že na svoj jedálniček by mali zaradiť veľa zeleniny a začať sa hýbať.  

 

Oblasť kariéry títo ľudia sú predurčení k úspechu. Je to aj kvôli tomu, že ich to jednoducho od detstva k peniazom priťahuje. Sú materiálne založení a už v mladosti skôr než ich rovesníci začínajú rozmýšľať nad tým, ako sa v živote zabezpečiť. Keď už si začínajú vyberať svoj profesijný smer, neraz skončia v oblasti bankovníctva, ťahá ich to taktiež k reklame a tam, kde sa robia veľké peniaze. Mnohí z nich sa časom dajú na vlastnú podnikateľskú dráhu, vďaka ich družnej spoločenskej povahe majú veľa kontaktov a tak ľahšie preplávajú vodami podnikania, práce, a kariéry. 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE