Egyptský horoskop Toth

Ak poznáte hanblivých ľudí, alebo sami medzi nich patríte, nedáte dopustiť na poriadok a o svojich citoch neradi rozprávate, možno ste sa práve vy narodili v egyptskom znamení Toth. Aké vlastnosti vám ešte tento boh múdrosti nadelil? Môže ísť o dar reči, vynaliezavosť, a dokonca aj o jasnozrivé myslenie...

Skúste osobám narodeným v egyptskom znamení Toth zadať nejakú úlohu, a potom si preverte ako ju splnili. Na 99,9% objavíte ich perfekcionistické sklony, minimálne obrovskú snahu pokúsiť sa o to. Títo ľudia zmýšľajú prakticky, veľmi dobre tak vedia, že skôr, či neskôr ich snaha vykonávať svoju prácu najlepšie ako len vedia bude odmenená. A ak náhodou nie, dajú vám už len  jednu šancu napraviť to.

Odporúčame prečítať: Mýty o vegetariánstve

Egyptské znamenie Toth

 

Dátum narodenia: 15.8 - 16.9

 

Kto bol Toth?

Egyptský horoskop - znamenie Toth

Zdroj: Shutterstock®

Toth, alebo Thoth bol známy svojou múdrosťou, chytrým uvažovaním, aj vysokou inteligenciou. Aj preto ho starovekí Egypťania uctievali ako boha múdrosti, či spravodlivosti. Prischli mu ale aj iné prívlastky. Jeho meno spájali taktiež s liečiteľstvom, lekárstvom, mágiou, či . písmom. Toth podľa niektorých vymyslel reč, existujú aj názory, ktoré ho považujú za samotného stvoriteľa sveta. Nemusíte sa vyznať v hieroglyfoch,  Totha ale napriek tomu spoznáte veľmi ľahko. Je to ten, ktorého maľby zobrazujú s vtáčou hlavou. Pod svoje ochranné krídla si brával všetkých znalcov písania, čarov, aj liečiteľských techník. Toth vďaka svojej bystrosti dokázal veľmi ľahko odhaliť podvodníkov, zlodejov, klamárov, aj intrigánov. Podobné vlastnosti "zdedili" aj ľudia narodení v jeho znamení.

Egyptský horoskop - znamenie Toth

Zdroj: Shutterstock®

Charakteristické črty

 

Bývajú veľmi sčítaní, vyznačujú sa tiež dobrou pamäťou a vysokou inteligenciou, vďaka ktorej veľmi ľahko dokážu v praxi uplatňovať nadobudnuté poznatky. Majú sklony k perfekcionizmu a sebazdokonaľovaniu. Zodpovedný prístup ku všetkému si cenia nielen na sebe, ale aj na ostatných. Naopak nezodpovednosťou, či ľahkovážnosťou priam opovrhujú. Keďže sa po celý svoj život snažia o to, aby boli doslova perfektní, veľmi ťažko sa im počúva kritika na ich adresu. Obzvlášť ak sa týka tých oblastí, ktoré podľa svojho uváženia už majú dávno 100% zvládnuté. Nemajú radi chaos, vo všetkom od vecí, cez city potrebujú maž jeden stály rád, ktorého sa držia po celý svoj život. Zmätok ich vyvádza z miery, narúša im sústredenosť a podkopáva sebavedomie. V živote ich vpred vedie zvedavosť, ako aj túžba všetko vedieť, všetko spoznať a všade byť.

Egyptský horoskop - znamenie Toth

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy

 

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Aj týmto heslom sa ľudia v znamení Toth snažia vo svojom živote riadiť. Po partnerskej stráne v nich získate vernú a stabilnú polovičky. V oblasti priateľstva zas spriaznenú dušu na celý život. Ale pozor, akonáhle ich raz zradíte, nadobro stratíte ich dôveru. Toth veľmi ťažko odpúšťa neveru, klamstvá, aj krivdy, ktoré sú na ňom spáchané. Patria k obetavým osobám, súcitným, ktorí sú vždy ochotní pomôcť. Ale len za cenu toho, že ich nebudete zneužívať. Na oplátku od vás nečakajú nič, snáď len úprimné ďakujem. V láske potrebujú toho druhého najprv dôkladne spoznať. Nikdy veci nešijú horúcou ihlou, bránia sa spontánnosti a impulzívnym rozchodom, ale tiež vášňam. K láske pristupujú tak trochu po racionálnej stránke. Neznamená to však, že necítia, len si potrebujú byť 100% istí, že urobia dobrú voľbu.

Egyptské znamenie Toth

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Exotická dovolenka - Ko phi phi

Zdravie a krása

 

Ich sklony k dokonalosti sa prejavujú aj v ich životnom štýle, ktorý sa neraz uberá to najzdravšou možnou cestou. Starajú sa o seba do takej miery, do akej im dovoľujú financie. Ak si však nemôžu dovoliť drahé welnness, či biopotraviny, hľadajú iné alternatívy. Cvičia jogu, pravidelne športujú, čo do nich vštiepia rodičia pravidelne dodržiavajú po celý život. Nevynechajú ani jednu preventívnu prehliadku, svoju pleť sa snažia nezaťažovať zbytočnou chémiou a radšej volia prírodné cesty skrášlenia. Osoby v tomto znamení sa tak vyznačujú štíhlymi postavami a silnou imunitou. Čo im môže narobiť problémy je stres, ktorý pocítia vtedy, ak sa im prestane dariť, prípadne keď si na seba naložia viac, než dokážu stihnúť.

Egyptské znamenie Toth

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Magické zlato

Práca a relax

 

Najlepšie si oddýchnu v spoločnosti svojich milovaných, z času na čas však vyhľadávajú aj samotu. Vtedy sa radi uchýlia do svojho obľúbeného kútika a študujú všetko, či im v danej chvíli napadne. Toth taktiež rád využíva možnosti sebazdokonaľovania v podobe rôznych kurzov, či výcvikov. Ich život je tak plný novostí a bádania. V práci patria k najzodpovednejším pracovníkom, či si veľmi skoro všimnú aj ich nadriadení. Neraz už v mladšom veku zastávajú preto vyššie funkcie. Na týchto ľudí sa dá totiž 100% spoľahnúť, bez reptania budú ťahať nadčasy a keď je treba radi vypomôžu. Sú skvelými učiteľmi, uplatnia sa aj v oblasti práva, obchodu, či medicíny.

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE