Keltský horoskop – znamenie Javor

Ľudí narodených v tomto keltskom znamení môžete spoznať aj vďaka obrovskej dávke fantázie. Sú taktiež veľmi inteligentní aj šarmantní. Majú radi hravosť, tak v práci, ako aj v bežnom živote a vo vzťahoch. Práve v tých im to však nanešťastie veľmi nevychádza. Dôvodom je ich silné puto k svojej slobode, ktorej sa veľmi neradi vzdávajú.

Ich polovička len veľmi ťažko znáša prelietavý spôsob života, ktorý má veľmi blízko k bohémstvu. Problémom však je, že tieto osoby len veľmi ťažko prehliadnete, ich úmysly ostávajú skryté pred každým, pred kým ich ukryť chcú. Aj kvôli tomu je veľmi ťažké ich pochopiť.

Pozri aj: Trendy účesy pre mužov: Čo sa nosí tento rok?

Javor charakteristika

Zdroj: Shutterstock®

Keltské znamenie Javor

Dátum narodenia: 11. 4. – 20. 4., 12. 10. – 21. 10.

Charakteristické črty: Ak máte vo svojom okolí človeka narodeného v keltskom znamení Javor, potrvá veľmi dlhú dobu, kým mu porozumiete. Javor sa vyznačuje častokrát nevyspytateľným správaním, neraz si dokonca nasadí masku cynika. Obľubuje ironické správanie, navonok môže pôsobiť aj arogantne. Vo vnútri je dobrým človekom, avšak do života potrebuje svoj ochranný štít, a zvolí väčšinou jeho negatívnejšiu podobu. Môžu za to neblahé skúsenosti s viacerými ľuďmi, ktoré sa mu primotajú pod nohy už od útleho detstva.

Javor nikdy nezabúda, obzvlášť na krivdy spáchané na ňom. Má silne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť, dupľom ak sa týka jeho, alebo zopár jeho vyvolených – milovaných. Inak patrí k obrovským zvedavcom, ukrýva v sebe aj citlivú a zraniteľnú dušu. Vo svojej podstate túži po bezpečí a ochrane, avšak častokrát sa vyberie na dobrodružné cestičky, z ktorých je len veľmi ťažký návrat.

keltské znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy:

Na ľudí vo svojom okolí máva Javor silný vplyv. Má totiž v sebe isté neodolateľné kúzlo, ktorému podľahnete ani nebudete vedieť ako. Javor patrí k spoločenským bytostiam, rád sa predvádza, púta pozornosť. Imponuje mu ak sa oňho druhí zaujímajú. Keďže sa správa neprehliadnuteľne, nie je vôbec ťažké nevšimnúť si ho. V kolektíve zaujíma rolu vodca, prípadne o ňu aspoň zubami, nechtami bojuje. V takýchto súbojoch mu nie sú cudzie ani intrigy, či klamstvá. Javor síce s druhými manipuluje veľmi rád, manipuláciu so svojou osobou však vyslovene neznáša.

Máva len zopár skutočných priateľov, ktorí poznajú jeho dobré aj zlé stránky. Tých si prísne stráži, a s pribúdajúcim vekom si k sebe nezvykne pripúšťať už nikoho ďalšieho. V láske to kvôli svojej komplikovanej povahe nemá vôbec jednoduché. Akonáhle ucíti, že ho jeho polovička tlačí do niečoho, čo nechce robí razantné rozhodnutia. Ich partner / partnerka musia byť výnimočnými taktikmi, aby jeho búrlivú povahu ustáli.

Odporúčame: Domáce rezance s makom: Rokmi overená klasika

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Podobne ako samotný strom javor, mávajú aj ľudia narodení v jeho znamení pevnú imunitu. Máločo ich zlomí, chrípky a nachladenia vedia doslova prechodiť, a to bez nejakých problémov do budúcna. Predsa len by si však mali dávať na stres, aj tráviace problémy. Aj keď sa to nezdá, Javora často niečo trápi, zožiera sa tým vo vnútri a spôsobuje si tak dlhodobé nahromadenie negatívnej energie.

Podobne by mal vážiť aj slová, ktoré vypúšťa von, neraz sa mu stane, že všetko zlé, čo želal svojmu nepriateľovi, sa mu vráti aj s úrokmi. Keďže sú títo ľudia milovníkmi originality, spoznať to aj na ich štýle obliekania a úpravy. Obľubujú luxusné a jedinečné kúsky, ak sú dostatočne šikovní, ale neváhajú si ich vyrobiť ani sami.

Odporúčame: Snár: Čo interpretujú sny o svadbe a sobáši?

Javor

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax:

Keďže sa ťažko prispôsobujú pravidlám, kým dosiahnu vedúcu pozíciu na pracovisku, patria medzi čierne ovce, respektíve rebelov. Kompenzujú to však svojou šikovnosťou, bystrým myslením a vedomosťami, ktorými neraz prevyšujú všetkých naokolo. aj v zamestnaní sa časom objavuje túžba po slobode, preto si vyberajú skôr cestu podnikania, alebo voľných remesiel. V mladosti veľa cestujú, čo je pre nich skvelým oddychom. Uprednostňujú však cesty na vlastnú päsť, kde nesmie chýbať riziko, adrenalín a množstvo prekvapujúcich zážitkov. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE