Keltský horoskop – znamenie Vŕba

Istotne poznáte slovné spojenia o bútľavých vŕbach. Nevznikli len tak náhodou. Ľudia narodení v keltskom znamení Vŕby sú skutočne veľmi empatickými spoločníkmi, ktorí si vás radi vypočujú a zároveň radi poradia. Sú dobrými psychológmi aj bez vysokoškolského titulu. Opačne to ale neplatí. Tieto osoby mávajú komplikované povahy, ťažko dôverujú druhým a ešte ťažšie sa im rozpráva o svojich pocitoch. Pozrite sa, čo všetko ešte predpovedá keltský horoskop tomuto znameniu. 

Keltské znamenie Vŕba

Dátum narodenia: 3. 3. – 12. 3., 4. 9. – 13. 9.

Charakteristické črty: Ak na vás osoby narodené v tomto znamení pôsobia trošku tajuplne až ezotericky, nemýlite sa. Títo ľudia majú veľký zmysel pre nadprirodzeno, častokrát sa zaoberajú mágiou, či liečiteľstvom. Majú silne vyvinutú intuíciu a neraz aj sklony k manipulácii druhých. Vo svojich životoch presne vedia, čo chcú, avšak veľakrát na seba kladú také náročné požiadavky, že ich je vskutku ťažké naplniť.

V takom prípade mávajú pravidelný vnútorný nepokoj, ktoré je zároveň ich hnacou silou. Ich životy sa vám môžu zdať veľmi komplikované, keď ich ale začnete žiť spolu s nimi, zistíte, že okrem prekážok sú aj plné dobrodružstva a veselých situácií. 

Pozri aj: Rozmarínový olej na vlasy: Ako ho používať, aby boli pevnejšie a rástli rýchlejšie?

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

V láske to mávajú podobne komplikované, ako aj v ostatných oblastiach života. Častokrát sa však do takejto komplikovanej situácie dostanú vlastným pričinením. Vŕby mnohí ľudia vyhľadávajú pre ich znalosť v ľudských dušiach. V tej svojej však, čo sa týka výberu svojho životného partnera mávajú zmätok. Hľadajú dokonalosť a spriaznenosť, neraz sa zamilujú tak, že si dotyčného človeka mystifikujú. Vytvoria si o ňom vlastné predstavy a spoločne si nažívajú vo vzdušnom zámku. Od reality to má však poriadne ďaleko. Medzi ľuďmi sú obľúbení, avšak neraz sa zo spoločnosti sami vyčleňujú. Urobia tak vtedy, keď majú pocit, že im nikto nerozumie.

Odporúčame: Rakovina močového mechúra – ktoré z prvotných prejavov neprehliadať?

kelstký horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Imunitný systém majú pomerne silný, čo im ale robí najväčšie problémy je ich večná nespokojnosť. Takto si sami navodzujú zväčša tráviace ťažkosti, čo sa im prejavuje na nezdravej pleti. Ľudia narodení v tomto znamení by mali pravidelne brávať vitamíny, najmä vitamín C a zinok. Keďže ich pleť máva sklony k podráždeniu mali by sa tiež vyhýbať agresívnym alergénom. V dospelom veku ich zvyknú trápiť alergické reakcie, od alergie na slnko, cez alergie na seno, prach, zvieraciu srsť, až po potravinovú alergiu.

Pozri aj: Kvalitný olivový olej – aké kritériá by mal spĺňať?

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Ich povahové vlastnosti im dávajú jasné predpoklady na profesie, v ktorých sa vyžaduje empatia. Sú skvelými psychológmi, terapeutmi, uplatnia sa ale aj na iných miestach, kde sa vyžaduje pravidelná komunikácia s ľuďmi. Radi pracujú samostatne, ich zvedavosť im občas vytvorí problémové situácie, v konečnom dôsledku sa však vždy vynikajúco uplatnia na mieste svojich snov. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

2 komentárov
QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 22:09

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 22:09

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE