Jesenný horoskop – časť I.

So začiatkom septembra aj novým školským rokom je asi väčšine z nás viac než jasné, že máme takpovediac po lete. Po horúcom slnku, letných dovolenkách, aj láskach, krátkych sukničkách, plavkách a spomalenejšom tempe, tak nastáva opäť obdobie, kedy sa vyzliekajú stromy, padajú gaštany, šuští lístie pod nohami... a všetko sa zahaľuje do červenej, žltej aj oranžovej. Čo nám prinesie tohtoročná jeseň po astrologickej stránke?

 

Odporúčame prečítať: Granátové jablko pre zdravie aj krásu

 

Vodnár

 

Tohtoročná jeseň vaše znamenie nijako špeciálne nezasiahne. Vplyv Mesiaca ani ďalších planét vás budú sebavedomo viesť životom. Možno spozorujete o čosi praktickejšiu náladu, inak septembrom, aj októbrom prebehnete pomerne hladko. Spln, aj nov síce vo vás môžu na okamih vyvolať mierne negatívne pocity, raz dva sa ich však zbavíte. Stačí pravidelne relaxovať a dopriať si tiež bohatú dávku vitamínov. Vďaka nim pripravíte nielen svoju psychiku, ale hlavne telo na zimu. Postarajte sa mimochodom aj o svoju pleť a vlasy, ktorým ste v lete dali dôkladne zabrať. A urobte si konečne revíziu v šatníku!

 

Odporúčame prečítať: Ako si správne vybrať z 9 typov make-upov

Jesenný horoskop – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Ryby 

 

Postavenie planét vo vás v septembri spustí príval pochybností, ktoré sa dotknú každej oblasti, nevynímajúc prácu a lásku. Pripravte sa tak na jeseň plnú otáznikov, ale aj odpovedí. Zbytočne tápať v otázkach a neriešiť ich, by vám život len skomplikovalo. Obklopte sa najbližšími ľuďmi a neodmietajte ich pomoc. Jesenná Luna bude testovať tiež vašu pripravenosť na život. Ak ste v dlhodobejšom vzťahu, môžete pocítiť paniku pri myšlienke záväzkov. V práci naopak budete musieť ísť na maximum, inak to pocítite na šéfovom správaní. Október už bude trochu zmierlivejší, avšak problémy v láske budú pokračovať. Do konca mesiaca by ste sa mali rozhodnúť, či chcete v tomto zväzku pokračovať, alebo pre vás viac nemá zmysel.

 

Odporúčame pozrieť videá: Ako si doma podstrihnúť vlasy?

                                         Ako si vyčariť perfektné obočie

                                         Cviky na perfektný zadoček a stehná

Baran  

 

Po aktívnej, ale mierne náročnej dovolenke, by sa vám v septembri zišiel oddych. Ak máte možnosť, urobte si minimálne predĺžený víkend, dopomôcť vám k tomu môžu aj voľné dni. Takýto relax by vám mal dať dostatok energie na nachádzajúcu jeseň aj zimu. Koniec septembra a celý október vám totiž budú pod nohy a ruky prichádzať samé pracovné povinnosti. A z týchto sa veru nebudete vedieť vyvliecť. Ak podľahnete stresu, vaše zdravie vám to dá jasne vedieť už v polovici októbra. Pripravte sa na podlomenú imunitu, zvýšenú teplotu, či tráviace ťažkosti. Zabrániť tomu môžete úpravou jedálnička, aj pravidelným pohybom. Po lete by ste si mali dať do poriadku aj pleť a vlasy, ktorým dalo zabrať slnko, chlór aj morský vzduch. Môže sa stať, že mnohé z vás budú musieť chtiac nechtiac kvôli práce zanedbávať lásku. Nezúfajte s príchodom prvého snehu sa to napraví.

Jesenný horoskop – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Každý má svojho anjela strážneho

Býk 

 

V septembri vám bude chvíľku trvať kým sa nastavíte na fakt, že už je po lete. Ak ste počas júla / augusta čo to zanedbali, teraz to začína vyplávať na povrch, a vy jednoducho pred svojimi povinnosťami neujdete. Podobne ak ste pri postavení na váhu zistili, že číslo je akési vyššie než pred letom, vinu pokojne hoďte na hranolky a zmrzlinu. Zároveň si však vypracujte cvičebný plán, lebo aj keď nejaké tie kilečká navyše ukryjete pod hrubé svetre, na jar budúceho roku svoju lenivosť budete preklínať:) Október bude plný pozitívnych zmien, najmä v oblasti lásky. Venuša, ktorá prechádza do znamenia Panny sľubuje veľké veci. Nechajte sa prekvapiť!

 

Odporúčame prečítať: Najčastejšie chyby, ktoré robíme pri cvičení

 

 

Blíženci

 

September bude plný zmien. Nemusíte sa však obávať, aj tie negatívne sa totiž nakoniec ukážu ako kladné. Najviac vás na jeseň ovplyvní vaša planéta Merkúr, ktorá sa ponesie chvíľu aj vo Váhach. Opatrujte svoje priedušky, vonku noste šatky, vyhýbajte sa zadymeným miestnostiam, aj studeným bublinkovým nápojom. V tomto čase ste viac než iné znamenia citlivejšie na zápal hrdla, pľúc aj priedušiek. Pľúca by ste si mohli začať precvičovať, ideálne plávaním. Ak vám to práca dovolí, urobte si na konci septembra trochu voľna, ktoré strávte niekde v prírode. Načerpáte dostatok síl na dlhú zimu. V októbri budete mať hlavu v oblakoch, dôvodom bude muž. Zadaným popletie hlavu jeden neznámy, ktorý vám bude intenzívne dvoriť. Môžete dokonca začať o svojej oficiálnej polovičke pochybovať, vyvarujte sa nevere, pretože by šlo len o krátkodobý flirt. 

Jesenný horoskop – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Ako sa udržať v lucidnom sne?

Rak 

 

Tešiť sa môžete na pozitívnu jeseň. Konečne nájdete doteraz tak hľadanú pevnú pôdu pod nohami. Konečne si dokážete dať odpovede, a konečne začať niečo robiť so svojím životom. Už dlhšiu dobu ste boli nespokojné, a to tak s prácou, ako aj peniazmi, či milostným životom. Teraz pochopíte, že je len a len vo vašich rukách, aby ste to mohli zmeniť. Prestaňte sa teda ľutovať a využite naplno pozitívny vplyv planét. V októbri budete rovnako vo veľmi dobrej forme ako v septembri. Nasmerujte správne energiu, ktorou vás Luna nabíja. Popri práci a hľadaní pána Dokonalého, ale nezabudnite, ani na svoje zdravie. Najlepším relaxom pre vás bude wellness.

Jesenný horoskop – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Druhú časť horoskopov vám prinesieme už ZAJTRA :)

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

03.09.2014 07:54

teším sa na zajtrajšie horoskopy pretože sem "nepatrím"

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

04.09.2014 13:08

super horoskop , Rak, budem sa toho držať. :-)

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

10.09.2014 17:20

výborný horoskop a skvelý tip pre mňa.-)

Vaše meno:

Erika Mlátková

Erika Mlátková

11.09.2014 08:21

vďaka, budem si teda dávať pozor a nielen na hrdlo ;)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE