Veľký letný horoskop – časť I.

Prázdniny sa už oficiálne začali a s nimi, aj keď sme už pracujúce, si ešte viac uvedomujeme, že leto je naozaj tu. Čo prinesie JÚL a AUGUST sme si už v skratke prezradili. Dnes sa ale pozrieme bližšie na jednotlivé znamenia, aké prekvapenia si pre ne hviezdy nachystali, či dávajú prísľub novej lásky, spečatenie tej starej, či nám vrhnú pod nohy letné flirty, dobrodružstvá, kariérny postup, alebo zaslúžený oddych. Pamätajte však, nech už vám letný horoskop vyjde akokoľvek, svoj osud pevne držíte naďalej v rukách len a len vy, a podľa toho si môžete svoje leto aj vytvoriť.

Ryby

Júlové dni vám síce neprinesú romantickú víchricu, na oplátku ale zase môžete očakávať stabilitu a porozumenie. Týka sa to tých dám, ktoré sú už dlhšie zadané. Single budú v júli tak trochu tápať. Odrazu by chceli všetko a ideálne naraz. Avšak tak ľahko to nepôjde. Júl venujte hlavne tomu, aby ste sa v sebe zorientovali a ujasnili si svoje životné ciele a priority. Už august bude láske maximálne naklonený. Mnohé z vás pod vplyvom pozitívneho postavenia planét nájdu to, čo roky hľadali.

Ukáže sa tiež, či dotyčný po vašom boku je naozaj ten pravý. Ak áno, môžete očakávať zásnuby, či dokonca rovno svadbu, alebo plánovane neplánovaného potomka. V práci to už síce až takéto ružové nebude, ale ako poriadne zamilované prehliadnete aj poznámky vášho nadriadeného. Zmeny v pracovnej oblasti však tak skoro neočakávajte, aj keď ste zatúžili po vyššom plate.

Vaše šťastné dni: 16. 7., 18. 7., 18. 8. až 12. 9. 2014

Odporúčame: Predsavzatia do nového roka: Aké sú najčastejšie a ako ich naplniť?

horoskopy

Zdroj: Shutterstock®

Baran

Zatúžili ste v tieto horúce dni po láske? Či ste na ňu pripravené, alebo nie, vedzte, že je tu. Nevyhnú sa jej ani zadané, dupľom nie slobodné. Nahoďte úsmev a letné šaty a nebráňte sa novým známostiam. Chýbať nebudú krátke letné flirty, no Jupiter vám toto leto dopraje ešte čosi viac – mimoriadne intenzívne zamilovanie. Vďaka tomuto sa vám síce krátkodobo skomplikuje život, avšak už po pár týždňoch budete presne vedieť, ktorou cestou sa chcete uberať.

Ak ste momentálne single a nemáte ísť ani s kým na dovolenku, zariskujte a choďte sama aspoň na krátky wellness víkend niekde blízko vášho bydliska. Naberiete potrebnú sebadôveru a dôkladne si oddýchnete. Po pracovnej stránke to budete mať v lete akési rutinnejšie. Mnohé z vás budú mať tendencie to v práci flákať, pozor preto, aby ste sa nedostali do nepríjemného konfliktu so svojim bossom.

Vaše šťastné dni: 16. 7., 26. 7., a obdobie od 12. 8. – 5. 9. 2014

Býk

Toto leto bude pre mnohé z vás rozhodujúce. Ak ste vo vzťahu, kde máte pocit, že to už dlhšie nefunguje a nedokážete (alebo nechcete) vzťah zachraňovať, v letné dni sa rozhodnete ho nadobro ukončiť. Čerstvé single dámy si tak budú zvyšok leta užívať po svojom. Niektoré sa budú zo zlomeného srdca liečiť oddychom od mužov, iné sa zas zvesela do mužskej náruče rady vrhnú a minimálne si zvýšia trošku sebavedomie.

S ničím to však netreba preháňať a preto si obzvlášť dávajte pozor na krátke letné nočné lásky, aby vám nezanechali nepríjemné spomienky. A zápal intímnych partií je naozaj to „najmenej“. Hlavne august bude prelomový, ak sa teda v tomto mesiaci uistíte, že ste našli to, čo ste hľadali, hviezdy nevylučujú ani romantické spečatenie. Koncom leta sa vyberte na dovolenku, aspoň na pár dní, ktoré vám dodajú sily na najbližšie mesiace.

Vaše šťastné dni: 1. 8., 28. 8., 5. 9. až 14. 9. 2014

Odporúčame prečítať: Keltský horoskop

leto

Zdroj: Shutterstock®

Blíženci

Mars je síce známy ako búrlivák, ktorý častokrát prináša nezhody, vo vašom prípade však počas leta prinesie pôžitky a potešenia. Najmä mesiac júl venujte zábave, smiechu, oddychu a relaxu vo všetkých jeho podobách. Ak ste prvý polrok boli viac než pracovne vyťažené, nezabudnite si vybrať aspoň pár dní dovolenky. Potrebujete prílev energie, ktorý na vás prišiel spoločne s letom v sebe aj udržať. Pozor by si mali dávať dámy, ktoré sú v dlhodobom vzťahu. Hrozia hádky kvôli neverám, aj nevinným flirtom. A z veľkej pravdepodobnosti v tom vy až tak nevinne nebudete. Zábrany stratíte najmä v cudzine, preto si so sebou pribaľte radšej svoju polovičku, alebo stiahnite kamarátku, ktorá bude vaším svedomím.

Vaše šťastné dni: 25. 7. až 3. 8., 27. 8., 3. 9.

horoskop na leto

Zdroj: Shutterstock®

Rak

Vaša charizma bude najsilnejšia práve vo vašom mesiaci – teda v júli. Nezneužívajte vašu schopnosť manipulovať s druhými. Ak ste zadané vážte si to, čo doma máte a nepodliehajte letným náhodným flirtom. Budú síce lákavé, avšak na neveru vám partner veľmi ľahko príde. Júl teda venujte svojmu partnerovi, ak ste slobodné, pokojne sa po niekom ideálnom poobzerajte, veľkú lásku však ešte nečakajte, na ňu musí dozrieť čas.

Vďaka búrlivému Marsu si mnohé z vás leto užijú najmä po sexuálnej stránke, pozor preto na neplánované otehotnenia, ale tiež choroby intímneho charakteru. Snáď netreba ani hovoriť, že by vám na dlhú dobu značne znepríjemnili život. V auguste dajte na svoju intuíciu, a to nielen čo sa lásky týka, ale tiež peňazí, práce a zdravia. Najmä to posledné nepodceňujte, hrozí vám kolaps z dehydratácie, stresu a vyčerpania.

Vaše šťastné dni: 18. 7. až 25. 7., 20. 8. až 13. 9. 2014

augustový horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Ste pripravené možno na najkrajšie leto za posledné roky vášho života? Gratulujeme, pretože toto leto si naozaj užijete! Vládnuci Jupiter vám prinesie šťastie v mnohých oblastiach, samozrejme aj v láske. Vaše osamelé srdiečko konečne pookreje, vráti sa vám stratené sebavedomie a vaša charizma bude skutočne neodolateľná. Konečne začnete k sebe priťahovať tie správne osôbky.

Pána pravého spoznáte už z diaľky. Naďabíte naňho ale na tom najneočakávanejšom mieste. Tešte sa na veľa veľa zábavy, romantiky, aj vášne. Okrem novej lásky vás čaká taktiež množstvo nových známostí, ktoré vám dopomôžu v kariére. Finančne si prilepšíte hlavne v auguste, koncom tohto mesiaca sa môžete tiež začať obzerať po svojej vysnenej práci.

Vaše šťastné dni: 26. 7., 13. 8. – 15. 9. 2014

Odporúčame prečítať: Veľký letný horoskop časť II.

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.07.2014 15:09

mám super horoskop tak dúfam že bude všetko tak ako má byť, - krásne leto všetkým :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

07.08.2014 09:30

ak sa horoskop vydarí... tak sa naozaj veľmi teším

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE