Aké znamenie sa hodí k Baranovi? Tieto kombinácie si budú rozumieť!

Aj keď mnohí z nás berú horoskopy s rezervou, to, čo nás väčšinou najviac zaujíma, je práve oblasť lásky. Ak stretneme nového partnera, alebo už máme toho svojho vyvoleného po svojom boku, minimálne zo zvedavosti si občas pozrieme, ako to s naším vzťahom vyzerá podľa hviezd. Ak ste podobne zvedavé ako aj my, pozrite sa, ktoré znamenia dokážu vytvoriť harmonický pár s Baranom a ktoré by sa mu podľa horoskopu radšej  mali vyhýbať.

Pozri aj: Letná edícia do plaviek: 10-minútové špeciálne cviky na brucho

harmonický vzťah

Zdroj: Shutterstock®

Ktoré kombinácie stoja za to?

 • Baran – Baran

Ide o veľmi výbušné a temperamentné spojenie. Spájajú ich síce podobné záujmy, avšak rovnako tak negatívne vlastnosti. Obaja sú veľmi tvrdohlaví a pokiaľ sa nedokážu naučiť robiť kompromisy, ich vzťah veľmi rýchlo stroskotá. A to práve na nezmyselných bojoch o to, kto bude mať väčšiu nadvládu.

 • Baran – Býk

Baran je veľmi ohnivý a akčný. Býka to môže časom vyčerpávať, Barana zas môže začať nudiť Býkova spomalenosť. Avšak opäť je to o otázke kompromisov. Pokiaľ  sa dokážu jeden druhému prispôsobiť, môžu vytvoriť vskutku plnohodnotný vzťah so všetkým, čo k nemu patrí. Veľkým plusom je tiež silná sexualita medzi týmito znameniami.

 • Baran – Blíženci

Oboch láka cestovanie za dobrodružstvom. Sú akční, ale aj výbušní a nestáli. Paradoxne práve tieto vlastnosti dokážu oboch zomknúť tak, že sa so všetkou láskou budú môcť postaviť proti neprajnému okoliu. Pripraviť by sa ale mali na vzťah s talianskym nádychom.

 • Baran – Rak

Baran s Rakom môžu vybudovať harmonický vzťah. Spája ich silná vášeň, ale tiež podobné záujmy, obzvlášť, ak sú umelecky zamerané. Problém však môže nastať pri otázkach nevery. Ak sa jeden z nich začne vo vzťahu nudiť, alebo sa bude cítiť zanedbávaný, ľahko skĺzne do niečoho, čo to druhé znamenia nikdy nebude vedieť odpustiť.

Pozri aj: Už žiadne bolestivé vyrážky! Vyrob si domáci krém na holenie nôh

partner Baran

Zdroj: Shutterstock®

 • Baran – Lev

Keď sa stretnú dve ohnivé znamenia, zapália obrovský požiar. A to tak v dobrom, ako aj v zlom. Navzájom si budú rozvíjať tie pozitívne vlastnosti, ak ale dopustia, aby zvíťazilo to negatívne, len ťažko to uhrajú v harmonický vzťah. Baran ani Lev totiž neradi ustupujú, ešte ťažšie žiadajú o odpustenie.

 • Baran – Panna

Panna nachádza v temperamentnom Baranovi vášnivé zaľúbenie. Imponuje jej Baranova odvaha, zmysel pre erotično, ale tiež jeho akčnosť. Baranovi sa zase na Panne páči jej praktická stránka a perfekcionizmus. Z lásky a vášne  však obvykle prechádza vzťah len do priateľstva.

 • Baran – Váhy

Krásny a perspektívny vzťah. Váhy sa zvyčajne rady Baranovi prispôsobia, čo tomuto ohnivému znameniu mimoriadne lichotí. Majú tak spoločné záujmy aj názory. Baranovi sa pozdáva krása, ktorú mu Váhy prinášajú do života.

 • Baran – Škorpión

Toto spojenie býva veľmi neobvyklé a ak k nemu aj dôjde, zvyčajne nevydrží viac než pár týždňov. Veľké rozbroje tu zvykne robievať žiarlivosť, ale aj tvrdohlavosť obidvoch znamení. Tú chvíľu, ktorú ale spolu strávia využijú veľmi intenzívne a nikdy na ňu nezabudnú.

partneri

Zdroj: Shutterstock®

 • Baran – Strelec

Spája ich láska k cestovaniu a dobrodružstvu. Majú podobne akčné povahy, vďaka čomu si veľmi rozumejú po praktickej stránke života. Ak však začnú mať rozdielne svetonázory, môže dôjsť aj k storočnej vojne.

 • Baran – Kozorožec

Kozorožec do tohto vzťahu zvyčajne vstupuje veľmi opatrne. Baranova výbušnosť a energia ho občas desia. Baran ho však veľmi silne priťahuje po fyzickej stránke. Akonáhle však z ich vzťahu vyprchá vášeň, začne sa nudiť.

 • Baran – Vodnár

Ak dokáže Baran do tohto vzťahu vniesť aspoň štipku tolerancie a skrotiť svoju žiarlivosť, tento vzťah má veľmi dobrú perspektívu. Obaja sú veľmi spoločenské povahy, Vodnár však na rozdiel od Barana k niektorým veciam pristupuje až veľmi liberálne.

 • Baran – Ryby

Oheň a voda. Odjakživa ich to k sebe spája, avšak v praxi sa nakoniec spojením vždy zničia. A takýto koniec má väčšinou aj vzťah týchto dvoch znamení. Na začiatku sa síce k sebe veľmi priťahujú, na záver sa však môžu až nenávidieť.

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

19.01.2014 13:09

tak to sedí ja som lev a veru manžel je strašne tvrdohlavý no aj napriek všetkému sme spolu 28 rokov

Vaše meno:

Vierka Petrovičová

Vierka Petrovičová

02.01.2015 00:41

Aj u mna to veru sedi ;)

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

06.10.2021 05:57

Zaujímavé, niečo na tom bude...

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

06.10.2021 08:46

poznám spojenie barana a strelca a nesedí mi to na nich

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

06.10.2021 21:24

Baran – Ryby... To sme my. Manžel baran,ja som ryba. Tento mesiac budeme oslavovať 45. výročie. A o nejakej nenávisti nemôže byť ani reči. Občas ma naštve,lebo je tvrdohlavý a nedá si povedať,ale to je asi väčšina mužov :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE