Darček podľa znamenia zverokruhu: Kto ocení zážitkové dary, kto drahé šperky?

Do Vianoc zostávajú necelé štyri týždne, čo je ešte stále dostatočný čas na to, aby ste zaobstarali pre svojich blízkych darčeky. Ale čo vybrať? Ak si aj vy nejaký ten čas lámete hlavu s tým, čo by mohla oceniť vaša matka, čo váš manžel a čomu by sa potešili vaše deti, možno by ste mali skúsiť vyberať dary na základe znamenia zverokruhu. Hviezdy vám poradia, čo všetci vo vašom okolí rozhodne ocenia. 

Odporúčame: Najkrajšie inšpirácie na adventný veniec: Aké sú trendy v tomto roku?

Kto ocení zážitkové dary?

Zdroj: Shutterstock®

Zážitkové dary

Tie rozhodne ocení trojica znamení Ryby, Baran, Škorpión. Tieto znamenia majú radi dobrodružstvo, spontánnosť a výlety do neznáma. Preto sa im zavďačíte rôznymi pobytmi, ktoré nemusia byť luxusné či exotické, ale ich súčasťou je niečo nové, čo ešte nikdy neskúšali. Rovnako tak ocenia aj darčeky ako skok padákom, výstup na horu so sprievodcom alebo potápanie sa. Ak chcete k týmto darom pribaliť aj niečo hmotnejšie, skúste práve veci, ktoré využijú pri týchto daroch. Napríklad nejaké športové oblečenie alebo knihy, ktoré rozprávajú podrobnejšie o mieste, kam sa vyberiete. 

Sebarozvoj

Práve Blíženci, Panny a Strelci sa potešia darčeku, ktorý im pomôže v sebarozvoji. Kurzy, náučná literatúra alebo pobyty v zahraničí. Jednoducho tieto osoby potešíte niečím, čo im výrazne pomôže posunúť sa ďalej, či už po osobnostnej stránke alebo pracovnej. Tieto znamenia rovnako milujú aj športovanie. Ak sa vaša sestra chce pustiť napríklad do jogy, tak jej dajte na Vianoce súkromné lekcie s jogínom. Pribaľte k tomu výbavu na cvičenie (oblečenie či kvalitnú podložku na jogu) a máte dokonalý darček, ktorý bude mať úspech. 

Ktoré znamenie si potrpí na luxus?

Zdroj: Shutterstock®

Luxusnejšie kúsky

Vodnár, Rak aj Lev milujú luxusnejšie kúsky. V živote ich mnohí možno toľko nemajú, tak raz za čas, ak vám to peňaženka dovolí, je lepšie im urobiť radosť práve niečím takýmto. Muži narodení v týchto znameniach napríklad ocenia hodinky či dokonca luxusné manžetové gombíky. Ženy poteší napríklad kabelka alebo akýkoľvek šperk, ktorý však musí byť dostatočne vidieť. Môžete tiež skúsiť aj víkendové pobyty v luxusných SPA centrách. Rozmaznávanie tieto znamenia jednoducho milujú, tak prečo im to nedopriať?

Vlastná výroba

Rodinné Váhy, Býk aj Kozorožec sa vždy úprimne potešia darom, ktoré majú hodnotu v niečom inom, ako len v cenovke. Musí to byť niečo, čo ste pre nich zaobstarali od srdca. Ak máte umelecké sklony, rozhodne ich potešíte napríklad obrazom od vás, alebo im skúste napísať niečo, čo bude len pre nich. Najmä ženy takéto dary veľmi ocenia. Mužov môžete potešiť napríklad na mieru vyrobeným kreslom alebo iným kusom nábytku, ktorý bude dizajnérsky, no špeciálne robený len pre neho. 

7 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.11.2020 08:51

Vcelku sedí.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

27.11.2020 08:59

Moje znamenie nie je vôbec správne zaradené :)

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

28.11.2020 21:32

Sedí

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

30.11.2020 23:28

Zážitkové dary - totálne to sedí na mňa a môjho manžela.Ja som ryba,manžel je baran.Dostali sme do daru vyhliadkový let nad Vysokými Tatrami,ktoré milujeme a bol to ten najkrajší darček,aký nám naše deti dali.Užili sme si to a nikdy na to nezabudneme.

Vaše meno:

JAN KOMADA

JAN KOMADA

18.12.2020 07:03

Zaujímavé celkom sedí

Vaše meno:

Anton Marek

Anton Marek

25.03.2021 10:27

niečo na tom môže byť :)

Vaše meno:

Maria Pomšahárová

Maria Pomšahárová

30.11.2021 11:00

tak 50 na 50 :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE