ARTISTRY prináša jesennú kolekciu dekoratívnej kozmetiky - Luxe Matallic

Spoločnosť Amway predstavuje novú jesennú kolekciu luxusnej dekoratívnej kozmetiky radu ARTISTRY - Luxe Matallic. Kolekcia ponúka metalické tekuté tiene, metalické tekuté očné linky a púder s 3D efektom.

 

Jeseň pomaly klepe na dvere a spolu s ním prichádzajú aj nové smery v líčení. „Trendy budú metalické odtiene. Inšpiráciou v jesennom líčení budú prehliadkové móla, kde sa to blýska od hlavy až k päte kovovými odtieňmi“ hovorí úvodom školiteľka značky ARTISTRY Zuzana Gavendová.

 

Bude vás zaujímať: Správna starostlivosť o prirodzené vlnité vlasy

 

jesenné novinky artistry amway 2016

Zdroj: Shutterstock®

Jesenné líčenie očí je v znamení tekutých metalických odtieňov v kovových odleskoch. „Hitom jesene sú smaragdové, platinové alebo ametystové farby, ktoré na očných viečkach vytvoria nádherný kovový lesk. Stále je IN aj tekutá linka, na tu sa nesmie zabudnúť. A nebojte sa s ňou experimentovať! Originalite sa medze nekladú a vyskúšať ich môžete aj pod spodné viečko“ radí Zuzana Gavendová.

 

Odporúčame tiež: TEST: ARTISTRY - Pacific Lights - Svietiaci lesk na pery

 

artistry jesenna kolekcia 2016

Zdroj: Shutterstock®

Pleť možno ešte nesie známky slnečných paprskov, a preto jej pristane bronzový púder, ktorý hrá rozjasňujúcimi farbami. „Púder vašej pleti dodá prirodzený vzhľad“ dodáva Zuzana Gavendová.


A nemôžete zabudnúť ani na pery. „Tým pristanú žiarivé mentolové lesky na pery, ktoré ich osviežia a dodajú im plnú hydratáciu. Farbám sa medze nekladú, na pery môžete voliť tóny od žiarivých červených až po prirodzené nude odtiene“ dodáva Zuzana Gavendová.

 

Odporúčame tiež: Značka ARTISTRY prináša novú vôňu Flora Chic

 

metalické tekuté očné tiene artistry amway

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.11.2016 19:21

krásne odtiene

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE