Bvlgari Aqva Divina

Pri neprestajnom pátraní po dokonalom luxuse Bvlgari spolupracuje s najznámejšími nosmi sveta, ktoré neúnavne vyhľadávajú vzácne prvky prírody a obracajú sa na pokrokové technológie, aby svoje diela obohatili o nové aspekty a verne zachytili podstatu každej zložky.

 

Majster parfumér Alberto Morillas vytvoril toaletnú vodu s pozoruhodným podpisom, pre ktorý siahol do svojich spomienok z detstva stráveného na brehoch Stredozemného mora.

 

Novej Venuši, opäť zrodenej zo srdca stredomorských vĺn, venoval vôňu „slaného kvetu“ – vôňu evokujúcu slnkom pobozkanú pokožku ženy vynárajúcej sa zo slanej morskej vody. Jej nahá pokožka vyžaruje zmyselnú vôňu naplnenú zložkami, ktoré sú oslavou mora, slnka a leta.

 

Hlava: Slaný bergamot – ružový zázvor
Ako trblietavá vlna sviežosti vanú z bergamotu akvatické citrusové tóny, na ktoré dopadajú odrazy ružového zázvoru, jagavé ako vodná hladina pod slnkom. Žiarivá a korenistá energia pošteklí zmysly ako vzrastajúca morská vlna.

 

Srdce: Magnólia – slnkom zaliata dula
Pôvab magnólie napĺňa srdce. Vykúpaná v slnečnom svetle, svojimi nežnými lupienkami vyjadruje magnólia ženskú krásu zloženú z krehkosti a elegancie. Jej aura žiari, podsvietená slnkom rozohriatou dulou, ktorá prispieva do esencie ovocnými a luxusnými dotykmi.

 

Základ: Nahá ambra – včelí vosk
Vôňa ako celok vyvoláva dojem rozkošne návykovej. Ambra hýčka pokožku ako delikátny balzam. Elixír čírej zmyselnosti so sirupovými, drevitými a vášnivými tónmi pozdvihuje božská textúra včelieho vosku.

Bvlgari Aqva Divina

Zdroj: Shutterstock®

Flakón Aqva Divina je poctou Botticelliho Venuši a jeho interpretácii božskej krásy. Zmyselný tvar a perleťové odlesky čerpajú inšpiráciu v krivkách a delikátnych odtieňoch lastúry, z ktorých sa zrodí perla. Všetky vlastnosti lastúry – príjemná štruktúra aj kaleidoskop farieb – evokuje podstatu ženskosti. Intenzívna metafora, ktorú si značka Bvlgari zvolila na poetickú interpretáciu flakónu Aqva Divina.

Bvlgari Aqva Divina

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

26.03.2015 00:53

luxusný flakón

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

28.02.2018 20:01

zaujímavy flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE