Calvin Klein Beauty

Calvin Klein Beauty evokuje silu ženskosti a sofistikovanosti. Zachytáva ducha ženy, ktorej krása je skrytá v jej vnútri, ženu, z ktorej vyžaruje jej nádherná aura.

“Krásna žena je zmyselná a silná. Vyžaruje z nej sebavedomie a sofistikovanosť.”
Francisco Costa, Kreatívny riaditeľ dámskej kolekcie Calvin Klein


Calvin Klein Beauty žena:
Skutočná a úprimná, je dokonalá a fascinujúca.
Verí v skúsenosti, ktoré získala v priebehu svojho života.
Ženská a silná zároveň, ovplyvňuje svoj osud s charizmatickým kúzlom a pevným odhodlaním. Jej skutočná krása je ukrytá vo vnútri.


Vôňa
Calvin Klein Beauty evokuje silu ženskosti a sofistikovanosti. Zachytáva ducha ženy, ktorej krása je ukrytá v jej vnútri, ženu, z ktorej vyžaruje jej nádherná aura.
Srdce aj duša Calvin Klein Beauty vytvára novú interpretáciu ľalie. Oslňujúca a silná ľalia predstavuje podstatu vône Calvin Klein Beauty, podstatu ženskosti.
Vôňu Calvin Klein Beauty, ktorá stelesňuje dotyk ľalie, vytvorili tri hlavné ingrediencie. Semienka ambrette, ktoré dodávajú vôni teplo, jazmínové srdce, ktoré ju vyzdvihuje o kvetinový akcent a cédrové drevo v základe, ktoré prináša chvejivú a príťažlivú krásu.
Hlava:semienka ambrette
Srdce:jazmín
Základ:cédrové drevo


Dizajn
Flakón vône Calvin Klein Beauty stelesňuje zmyselné, ženské krivky. Kovový strieborný prsteň objímajúci sklo vyjadruje silu a dôveru, zatiaľ čo zlatavá vôňa vo vnútri evokuje žiarivosť a vnútornú krásu každej ženy. Kovový strieborný uzáver pripomína skulpturálne tvary, ktoré sú typické pre módnu kolekciu Calvin Klein. 

3 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

21.01.2014 20:41

Musí byť vynikajúca, vône to je moje...

Vaše meno:

Dominika Sedliaková

Dominika Sedliaková

01.02.2014 20:13

Určite je skvelá :))

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.03.2018 14:56

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE