Chloé - Chloé LOVE

Oslava žiarivej, spontánnej ženskosti. Volnosť a pôvab. Nákazlivá krása. Love, Chloé žena miluje život a dokáže ľudí rozosmiať v jedinom okamihu. Jej prirodzený šarm je viditeľný z každého kroku.

Oslava žiarivej, spontánnej ženskosti. Volnosť a pôvab. Nákazlivá krása. Love, Chloé žena miluje život a dokáže ľudí rozosmiať v jedinom okamihu. Jej prirodzený šarm je viditeľný z každého kroku. Vôňa, ktorú nosí, sa klania jedinečnej osobnosti a jej aure.

SKVOSTNÝ FLAKÓN - je najcennejším tajomným skvostom kolekcie Chloé. Je nepostrádateľným a dokonalým doplnkom každej ženy.

 

 

Chloé - Chloé LOVE

Útlá silueta flakónu z dokonale tenkého skla, ktoré je inšpirované antickým parfémom, flirtuje so silnejšími kovovými časťami z ružového zlata, ktoré symbolizujú Chloé módne doplnky. Vôňa, ukrytá v tomto skvostnom flakóne, evokuje jemne ružovkastú kúpeľ. Béžovo rúžová, symbolická farba Chloé, odráža púdrovú paletu celej rady. Konečný dotyk dotvára tenká zlatá retiazka obopínajúca hrdlo flakónu a jemne vyrytý názov vône. Jedinečný vzhľad flakónu zlučuje modernosť s vintage nádychom a jemnými detailami, ktoré predstavujú eleganciu kožených doplnkov značky Chloé.

 

ŽENSKÁ AURA

Love, Chloé je sofistikovaná a delikátna vôňa inšpirovaná intímnosťou vnútornej krásy. Je vyjádrením všetkých nádherných ingrediencií, ktoré sa v parfumérstve používajú. Ľahká púdrová vôňa so zmyselným kvetinovým prebudením sa snúbi s pižmom a nádychom púdru, mastka a ryže. Ucítite, ako by Vás ovial jemný vánok.

 

Chloé - Chloé LOVE

Pri vytvaraní tohto parfému jeho tvorcovia Louise Turner a Nathalie Cettogracia zo spoločnosti Givaudan nasledovali filozofiu značky Chloé. „Aby sme dosiahli púdrovú bázu, museli sme potlačiť výrazný bouquet,” hovorí Louise Turner. V hlave sa mieša kvet pomarančovníka s chladným nádychom ružového čierneho korenia, ktorý dodáva vôni temperament a modernosť. Na koži sa rozžiari elegancia ukrytá v samotnom srdci vône, v ktorom kosatec koketuje s kvetinovými nótami, ktoré sa vzájomne prelínajú: orgován, hyacint a wisteria. Kvetinový akord pozdvyhuje heliotrop, tradičná ingrediencia používaná v parfumérstve viac než storočie. Svojim šarmom Vás okúzli mandľa a jemné tóny vanilky. Do základu dokonale navrhnutého parfumérmi sa prepletá pižmo spolu s púdrom a rýžovým práškom. Pretrvávajúci púdrový aspekt zahalí vašu kožu rovnako ako ženská aura v každom okamihu.

 

3 komentárov
Aňuša Smejo Gavlasová

Aňuša Smejo Gavlasová

03.02.2013 22:18

Úžasná vôňa, mohla by som ju na sebe nosiť stále :)

Vaše meno:

Lenkakollarova

Lenkakollarova

04.02.2013 21:25

Krasna vona, vzdy sa hodi, najma v lete

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

26.03.2018 10:33

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE