Dior Capture Totale

complex, ktorý vyzdvihuje nové aktívne ingrediencie s výnimočnými anti-ageingovými schopnosťami. Jeho vplyv je poznať vo všetkých vrstvách pleti, od najhlbších až po vrchné.

Počnúc jeho prvými kolekciami, Christian Dior kládol najväčší dôraz na skrášľovanie žien a na zdôrazňovanie ich ženskosti priamo zvnútra. Couture večerné róby pomenované Amour, Tendresse a Corolle očarili salóny čísla 30 na Avenue Montaigne a ožili na telách rozličných prudko elegantných, aristokraticky nádherných modeliek.
Každá Dior žena v sebe odráža vášeň po živote a hlbokú túžbu byť nádhernou. Každá z nich bez zbytočnej námahy necháva čas plynúť, oslobodená od známok starnutia. Zosobňujú skutočnú krásu, tú ktorá sa skrýva hlboko vnútri a je bezbrehá.


Táto charizmatická krása, plná energie, je už po 40 rokov dokonale zhrnutá v definícii starostlivosti o pleť značky Dior. Umenie vytvoriť ženu Dior. Teraz Dior vzdáva hold tejto žiarivej, nesmierne krásnej žene prostredníctvom zlomového kroku v starostlivosti proti starnutiu pleti.
Predstavte si, že skutočná krása, tajomstvo mladistvosti je ukrytá hlboko vo vnútri pleti …
Toto tajomstvo nie je viditeľné na povrchu pleti, ale hlboko v jej štruktúre, kde to všetko začína.

 

Dior Capture Totale

 

Dômyselná kozmetická revolúcia od značky Dior
Posledných 10 rokov vedci Dior predbehli v mnohom znalosti a výskum kmeňových buniek, najvzácnejšie a výnimočné regeneračné sily ukryté v samotnej pleti, ktoré vytvárajú ešte rýchlejšiu, intenzívnejšiu a dlhšie trvajúcu celkovo omladzujúcu starostlivosť proti starnutiu pleti.


2008: Dior objasnil fundamentálnu úlohu kmeňových buniek v epidermálnej bunkovej obnove. Tieto bunky majú významné regeneratívne schopnosti a každá kmeňová bunka, produkujúca stovky ďalších, v sebe skrýva dôležitý zdroj ochrany pleti, rovnako ako dokonalú odpoveď v boji proti vráskam.


2011: Vedci značky Dior zdôraznili skutočnosť, že epidermálne kmeňové bunky sú skutočným ‘zdrojom mladosti’ pleti. Okrem regeneračných schopností buniek sú tiež nositeľmi bunkovej informácie. Oblasť ich blahodarného vplyvu sa rozširuje na okolité bunky, a to vrátane tých obsiahnutých v dermise, tak aby precízne pôsobili priamo tam, kde sú viditeľné známky starnutia.

 

Dior Capture Totale

Teraz: Capture Totale dokázal ísť ešte ďalej a prvýkrát identifikoval novú populáciu kmeňových buniek s výnimočnými regeneračnými schopnosťami známymi ako hypodermálne kmeňové bunky. Tieto bunky priamo z hĺbky pleti vytvárajú pevný základ, ktorý umožňuje konštrukciu hutnejšej a pravidelnej štruktúry.

 


CAPTURE TOTALE inicioval nový Longoza-Cellular ™ complex, ktorý vyzdvihuje nové aktívne ingrediencie s výnimočnými anti-ageingovými schopnosťami. Jeho vplyv je poznať vo všetkých vrstvách pleti, od najhlbších až po vrchné, kde opravuje poničené tkanivá votkávaním pevných nových biologických švov na získanie dokonalého omladenia pleti. V súčasnosti Dior Innovation Centre Skombinoval Longoza s Secale C.
Rovnakým spôsobom je schopné priamo v pleti zacieliť na aktivitu najhlbších kmeňových buniek, ktoré sú nevyhnutné pre celkovú štruktúru a súdržnosť pleti, pre nekonečne hlbinný anti-ageingový účinok vyvierajúca z epidermis do hypodermis.

 

One Essential
Najlepšia univerzálna regenerácia buniek od značky Dior eliminuje desiatky miliónov toxínov, ktoré sú nepriateľom mladistvosti pleti, stimuluje ich a znásobuje efekty výnimočných anti-ageingových aktívnych ingrediencií *.
Aplikujte po očistení pleti a pre znásobenie efektu následne použite starostlivosti, ako denné tak nočné.

 


 

4 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

26.01.2014 20:12

Super recenzia, určite je krémik vynikajúci:))

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.02.2014 15:12

vyzerá lákavo

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.02.2014 15:12

vyzerá lákavo

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 18:25

veľmi luxusný krém.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE