Especially Escada Delicate Notes

Je tak ako jej predchodkyňa postavená na srdci z ruží, ale zameriava sa na jemnú a zmyselnú stránku tohto kvetu. Výsledkom je toaletná voda, ktorá pôsobí prirodzene.

ESPECIALLY ESCADA Delicate Notes je nádherne bezstarostná, svieža a delikátna interpretácia originálnej vône ruží módneho domu ESCADA.

Elegantná a pritom jemná vôňa je inšpirovaná mladou dušou ženy ESPECIALLY ESCADA túžiacej po luxusnej sviežej vôni, ktorá ju pozdvihne do oblakov. Rovnako ako v jej vôni, aj v nej sa mieša sofistikovanosť s uvoľneným optimizmom. Nová toaletná voda sa stane jej novým sviežim a módnym doplnkom.

„Zbožňujem svieže vône. Rovnako však milujem bezstarostný dotyk luxusu, ktorý so sebou prináša vôňa ESPECIALLY ESCADA Delicate Notes, pretože mi umožňuje únik z reality, uvoľňuje pocity, inšpiruje ma robiť hravé a zábavné veci, aké som predtým nerobila.“ Bar Refaeli.


Je tak ako jej predchodkyňa postavená na srdci z ruží, ale zameriava sa na jemnú a zmyselnú stránku tohto kvetu. Výsledkom je toaletná voda, ktorá pôsobí prirodzene, prostredníctvom tónov čerstvých ruží a ylang ylangu vyjadruje nežnú ženskosť. Kombinácia neodolateľných a žiarivých tónov novej vône je stelesnením spontánneho optimizmu a bezstarostnosti.

Especially Escada Delicate NotesVôňu otvára sviežosť rosou pokropenej ruže s ľahkým dotykom hrušky, ktorá odhaľuje ženské srdce zostavené z ružových lupienkov a ylang ylangu. Ako hodvábna šatka vejúca vo vetre, aj táto kombinácia tónov delikátne odieva aj odhaľuje exotické, pižmové semienka ambrette.

„V tejto verzii vône vystupuje do popredia jemnejší charakter lupienkov ruží, ktorý je v celkovej harmónii so šťavnatosťou hrušky a vláčnymi tónmi pižma. Výsledok je elegantný a žiarivý ako kvetinové letné šaty.“ Will Andrews.

Balenie:
Dizajn vône je luxusný a elegantný. Matný hranatý flakón odhaľuje svetloružovú tekutinu. Vôňu zdobí uzáver zlatej farby v podobe ikonického loga s tvarom dvojitého E. Podobne ako vôňa, aj flakón je vyváženým spojením moderných a klasických prvkov, pričom vyznieva bezstarostne aj elegantne. Vonkajšie balenie zdobí logo dvojitého E v bielej farbe na ikonickom ružovom pozadí. Pôsobí jemne, ľahko a luxusne.

7 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

16.01.2014 19:52

Svieža vôňa, to je moje:))

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.01.2014 16:19

ruže mám rada a aj všetko s nimi spojené,krásny flakón

Vaše meno:

Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

02.02.2014 14:18

Tie ružičky sú nádherné, dokonalá reklama.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.02.2014 15:06

krásný flakón ruže mám rada určite krásne voňia

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.02.2014 15:06

krásný flakón ruže mám rada určite krásne voňia

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 19:32

tento by som si rozhodne kúpila, krásny flakón + príjemná vôňa ruží čo viac si želať.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.03.2018 15:11

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE