GARNIER Ambre Solaire prípravky

Konečne nás slniečko obdarúva svojimi teplými lúčmi čoraz častejšie, a čo nevidno, onedlho je tu leto, preto Vám prinášam tipy na horúce novinky značky GARNIER.

 

Rada pre ochranu proti slnečným lúčom  Ambre Solaire od Garnier sa rozrástla o dve novinky. Tú prvú ocenia najmä tí, ktorí radi športujú na slniečku. Balzám v spreji Ambre solaire UV šport 30 je totiž prvým ochranným prostriedkom na opaľovanie navrhnutým špeciálne na športové aktivity. Druhou novinkou je ochranný balzám v spreji pre deti Kid Aerosol Resisto s vysokým ochranným faktorom 50+.

spray-of30-garnier

Zdroj: Shutterstock®

Balzám v spreji Ambre Solaire UV šport 30 je navyše vodeodolný, a pritom necháva pokožku voľne dýchať. Zloženie je nemastné a absorbčné, takže sa veľmi rýchlo vstrebáva. Účinnosť tohoto  ochranného prostriedku bola testovaná v extrémnych podmienkach. Chráňte svoju pokožku pri športe.

spray-kids-50-garnier

Zdroj: Shutterstock®

Balzám v spreji Kid aerosol Resisto SPF 50+ je hypoalergénny, bez parabénov a bez parfumácie. Je vysoko vodeodolný a zároveň sa vďaka  plynulému rozptylu jednoducho aplikuje po celej pokožke. Zloženie s vysokým ochranným faktorom 50+ zabezpečuje ochranu proti UVA i UVB žiareniu. Kid aerosol Resisto bol testovaný v spolupráci s pediatrami.

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.07.2015 13:23

Ambre solaire UV šport 30 je určite veľmi užitočný

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 19:08

páči sa mi aplikáacia v spreji

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE