John Richmond Richmond “X” Woman & Man

 

 

 

 

 

Nová línia vôní pre ňu a pre neho od JOHNRICHMOND. 
Značka JOHN RICHMOND rozširuje svoju kolekciu vôní uvedením dámskej novinky RICHMOND “X” WOMAN a pánskej novinkyRICHMOND “X” MAN.

Odrážajúc túžbu vytvoriť avantgardný a unikátny projekt, ktorý by vyjadril vášeň k umeniu a kvalite „MADE IN ITALY“, dvojica nových vôní predznamenáva budúcnosť svojou modernosťou a inovačnosťou.

 

„Milujem vône, pretože okamžite vyjadrujú osobnosť človeka, rovnako ako šaty, ktoré si obliekame. RICHMOND “X” sú vône pre mladých ľudí, ktorí hľadia dopredu a túžia po čoraz pokrokovejších produktoch, ktoré držia krok s tým, ako sa rozvíja ich štýl a osobnosť.“JOHN RICHMOND

John Richmond Richmond “X” Woman & Man

Zdroj: Shutterstock®

RICHMOND “X” WOMAN
Flakón a balenie

Úzky profil. Čisté, perfektne symetrické línie.RICHMOND “X” WOMAN je výsledkom výnimočného futuristického a technologického dizajnového projektu.

Masívny flakón so zaoblenými okrajmi, dokonale hladký a vyleštený, v novom štýlovom odtieni, ktorý mu pridáva na elegancii a rafinovanosti. Malé srdiečko vyryté na mieste rozprašovača je svojrázne ženským prvkom. Vonkajšie balenie je rovnako inovačné, vyobrazuje dizajn flakónu na čistom bielom pozadí.

 

VÔŇA

Energická, pestrá a zvodná vôňa. Svieže a vitálne tóny jablka obklopujú ovocné akcenty osmantu a radostné šťavnaté maliny.
Spŕška kvetinových tónov pozdvihuje náladu v srdci vône: žiarivá, romantická frézia s nezbednými lupienkami fialky a krémovým dotykom heliotropu. Základ odhaľuje intenzívny, hrejivý charakter zmyselnou tvárou vanilky a dynamickými hlbokými tónmi cédra a ambry.

 

HLAVA: jablko – maliny – osmant
SRDCE: frézia – fialka – heliotrop
ZÁKLAD: ambrové drevo – céder – vanilka

RODINA VÔNÍ: kvetinová – ovocná – revitá

John Richmond Richmond “X” Woman & Man

Zdroj: Shutterstock®

RICHMOND “X” MAN
Flakón a balenie

Úzky profil. Čisté, perfektne symetrické línie. RICHMOND “X” MAN je výsledkom výnimočného futuristického a technologického dizajnového projektu. Masívny flakón so zaoblenými okrajmi, dokonale hladký a vyleštený, v novom štýlovom odtieni, ktorý mu pridáva na elegancii a rafinovanosti. Motív žiletky vyrytý na mieste rozprašovača je výrazne mužným prvkom. Vonkajšie balenie je rovnako inovačné, vyobrazuje dizajn flakónu na čistom bielom pozadí.

 

VÔŇA

Inšpirovaná rockovým a luxusným, rebelským a rafinovaným svetom značky JOHN RICHMOND, táto vôňa evokuje mladistvú a energickú mužnosť dojmom rockového koncertu. RICHMOND “X” MAN sa otvára sviežim charakterom zmesi citrusov, čierneho korenia a lístkov fialky, ktoré znejú ako prvé gitarové tóny. Dva druhy levandule doručujú sviežosť do srdca, kým kašmír vytvára očarujúci rytmus basgitary. Základ sa rozvíja v mocnom zmyselnom finále spojenia drevín s hrejivými fazuľkami tonky.

 

HLAVA: bergamot – citrón – čierne korenie – fialka
SRDCE: dva druhy levandule – ananás – kašmír
ZÁKLAD: pačuli – fazuľky tonky – céder – esencia cypriolu

RODINA VÔNÍ: fougére – orientálna – citrusová

2 komentárov
anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

23.06.2014 22:05

skvelá vôna určite.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

08.03.2018 19:16

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE