KERASTÁSE SOLEIL slnečný rad

Počas leta sú vlasy vystavené väčšiemu náporu vo forme slnka, slanej a sladkej vody a potrebujú väčšiu starostlivosť a ochranu. Uv-žiarenie pôsobí na vlasy veľmi násilne, preniká do vlákna a môže spôsobiť podstatné škody.

 

Vrchná vrstva – hydrolipidný film vlasu je oslabená, vlasy strácajú hydratáciu a bez danej ochrany UV lúče prenikajú až do hĺbky vlasu. Vlasy tak strácajú lesk, farbu a sú zoslabené. Preto tak ako sa v lete staráte o svoju pokožku, nemali by ste zabudnúť na svoje vlasy.

 

Značka Kérastase vyvinula kompletný  program v oblasti ochrannej letnej starostlivosti na mieru Vašim  vlasom. Vďaka naším prípravkom budete mať komplexnú ochranu pred slnením, počas slnenia i po ňom.

kerastase

Zdroj: Shutterstock®

BAIN APRES SOLEIL CHEVEUX COLORÉS Šampónový kúpeľ s ochranným UV filtrom po slnení.

 

TECHNOLÓGIA: Photo - Défense filter, Ceramidy: posilňujú vlasy a obnovujú medzibunkový cement. Ochranný UV Filter: aktivuje ochranu proti UV žiareniu a chráni vlasové šupinky.

APLIKÁCIA: Naneste šampónový kúpeľ na mokré vlasy. Po slnení jemné masírujte. Pri oplachovaní nanášajte postupne Malé množstvo teplej vody jemne emulgujte.
Dôkladne opláchnite. Podľa potreby zopakujte.

VÝSLEDKY: Hebké a lesklé vlasy. Intenzivní farba. Hebkosť vlasov na dotyk.

 

 

LAIT RICHESSE Denná regeneračná starostlivosť pre okamžitú hebkosť a lesk vlasov vystavených slnku s technológiou Agua Liss.

 

TECHNOLÓGIA: Aqua - Liss. Umocňuje zadržiavanie potrebnej vody vo vnútri (hydratácia) zvonku (Ochrana pred nepriaznivými vplyvmi) vlasového vlákna. Ceramidy: posilňujú vlasy a obnovujú medzibunkový cement. Provitamín B5: zlepšuje zadržiavanie vody vo vlasovom vlákne, čo mu dodáva poddajnosť a pružnosť. Glycerín: spôsobuje hebkosť vlasov, hydratuje. Katiónové deriváty: vytvára ochranný film okolo vlasového vlákna. Silikónové deriváty: dodávajú hebkosť vlasu.

APLIKÁCIA: Naneste starostlivosť  na uterákom vysušené vlasy do dĺžok a koncov. Jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2-3 minúty. Pri oplachovaní nanášajte postupne malé množstvo teplej vody. Jemné emulgujte. Dôkladne opláchnite. Podľa potreby zopakujte.

VÝSLEDKY: Hebké a lesklé vlasy. Jemná a ľahká textúra.

kerastase-paris

Zdroj: Shutterstock®

MASQUE UV DÉFENSE ACTIVE Prvá regeneračná starostlivosť s ochranným UV filtrom.

 

TECHNOLÓGIA: Photo - Défense filter, Ceramidy: posilňujú vlasy a obnovujú medzibunkový cement. Ochranný UV Filter: aktivuje ochranu proti UV žiareniu a chráni vlasové šupinky.

APLIKÁCIA: Naneste masku  o veľkosti 1-2 orieškov do uterákom vysušených vlasov. Jemné vmasírujte do dĺžok a končekov.  Nechajte pôsobiť 5 minút, potom emulgujte  trochou vody a dôkladne opláchnite.

VÝSLEDKY: Regenerácia štruktúry vlasového vlákna. Vlasy sú silnejšie a poddajnejšie. Hebké a lesklé vlasy. Dlhotrvajúca ochrana vlasov.

 

 

MICRO-VOILE PROTECTEUR Prvý ochranný sprej s UV filtrom pre farbené, ľahko scitlivené vlasy a ich ochranu pred slnkom.

 

TECHNOLÓGIA: Foto-defense Filter + Minerálne Oleje + Rozjasňujúci polymér. Ochranný UV Filter: aktivuje ochranu Proti UV žiareniu. Chráni vlasové šupinky. Minerálne Oleje: tvoria okolo vlasového vlákna hydrofóbny film a bránia tak  jeho krepovateniu. Rozjasňujúci polymér: prináša dlhotrvajúci lesk.

APLIKÁCIA: Pred alebo počas slnenia rozprášte rovnomerne po celých suchých vlasoch. Neoplachuje se.

VÝSLEDKY: Vlasy a jejich barva sú dlouhodobo chránené pred škodlivými vplyvmi  UV žiarenia. Vlasy sú chránené pred krepatením a sú dlhodobo pod kontrolou. Vlasy sú jemné, hebké a lesklé. Farba vlasov je intenzívna.

 

AQUA-SEAL Ochranný fluid-krém pre veľmi scitlivené vlasy vystavene slnku a vode s technológiou Agua Lock.

 

TECHNOLÓGIA: Aqua – Lock System. Fluidný krém s vodeodolným účinkom. Systém Aqua-Lock má trojaký účinok: vodeodolnosť, ochrana proti slnku,  zadržiavanie potrebnej vody vo vnútri vlasu pre jeho hydratáciu. Ceramidy: posilňujú vlasy a obnovujú medzibunkový cement.Provitamín B5: zlepšuje zadržovanie vody vo vlasovom vlákne, čo mu dodáva poddajnosť a pružnosť. Kationické silikóny: zlepšujú hydrofóbnosť vlasového vlákna.

APLIKÁCIA: Zahrejte 2 lieskové oriešky prípravku v dlaniach. Tým  sa z krémovej textúry vytvorí olejová. Aplikujte na dĺžky končekov suchých vlasov. Neoplachujte.

VÝSLEDKY: Ochrana proti vode. Zlepšenie zadržiavania vody vo vnútri vlasového vlákna. Hebké lesklé vlasy. Vlasy pod kontrolou.

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

12.05.2015 21:30

na leto ako stvorené - kvalitná kozmetika

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

13.05.2015 19:45

toto by moje vlásky potrebovali

Vaše meno:

Mária Michalíková

Mária Michalíková

17.05.2015 12:01

na leto je super

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.05.2015 16:02

v lete sa treba starať o vlasy obzvlášť precíznejšie sú dosť náchylné na lámanie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 11:54

táto značka na vlasy mi príde veľmi kvalitná síce stojí trošku viac ale do vlasov by sa oplatilo investovať :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE