Kozmetické novinky na oči od GOSH Copenhagen

Avantgardné krivky a pokrokové tvary nie sú len súčasťou každodennosti, ale zasahujú aj do dizajnu, módy a líčenia. GOSH COPENHAGEN sa pripája k revolúcii v líčení a uvádza trojicu noviniek. Máte odvahu pohrať sa s trúfalými tvarmi a krivkami? 

 

GIANT PRO KAJAL

 

je dlhotrvácnou kajalovou ceruzkou s krémovou konzistenciou pre jednoduchú aplikáciu – najmä k vnútorným okrajom očí. Krémová textúra sa rozplýva na pleti pre vytvorenie ohromného farebného efektu. Ľahko a rovnomerne sa nanáša, poslúži vám skvele aj pri vytváraní dymového líčenia a zachová si oslnivý žiarivý efekt. Dizajn tyčinky umožňuje naozaj precízne nanesenie. 

 

 

GIANT PRO DOUBLE LINER

je prípravok 2v1 s čiernou tekutou linkou a krémovou kajalovou ceruzkou.

  • TEKUTÁ LINKA Rýchlo schnúcu tmavo-čiernu farbu linky s 12-hodinovým efektom dopĺňa aplikátor s mäkkou špičkou pre jednoduché vytvorenie akéhokoľvek líčenia očí. V kombinácii s mäkkou krémovou kajalovou ceruzkou sú vaše možnosti líčenia nádherne neobmedzené.
  • KAJALOVÁ CERUZKA Intenzívna, dlhotrvácna, extrémne čierna ceruzka je ideálna na orámovanie očí tým najdramatickejším spôsobom. 

 

Testovali sme: Gosh Click'n Conceal korektor

Kozmetické novinky na oči od GOSH Copenhagen

Zdroj: Shutterstock®

VOLUME SERUM MASCARA 

 

nie je len skvelá objemová a zvýrazňujúca maskara, ale je to tiež zázračná pomoc pre predĺžené riasy. Vodeodolné sérum posilňuje tenké a zlomené riasy, dodáva im objem i dĺžku a vytvára ich hustý, plný vzhľad. VOLUME SERUM MASCARA je perfektný doplnok pre predĺžené riasy v dňoch, kedy už strácajú svoj pôvab, alebo keď si ich jednoducho túžite ešte viac zvýrazniť. 

 

Ceruzku Giant Pro Kajal, Giant Pro Double Liner a maskaru Volume Serum Mascara nájdete v sieti parfumérií FAnn od januára 2017.

 

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

04.02.2017 11:12

Túto kozmetiku nepoužívam, ale počula som na ňu dobré ohlasy.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.02.2017 12:52

GOSH mám rada

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

04.02.2017 13:01

Maskaru tejto značky som mala v minulosti a bola som s ňou spokojná.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE