L´oréal Paris lesk na pery Infallible Gloss

Make-up experti L´Oréal Paris vyvinuli jedinečný lesk na pery Infallible Gloss. Infallible Gloss má unikátny aplikátor, ktorý sa perfektne prispôsobí tvaru vašich pier a vytvorí dlhotrvajúci efekt maximálneho lesku, bez nutnosti opätovného nanášania. Vďaka svojmu zloženiu naviac zabráni pocitu zlepených pier. Vyberte si z desiatich výnimočných farebných odtieňov s lesklým alebo matným efektom a buďte proste neodolateľná!

 

Zo širokej ponuky leskov na pery Infallible Gloss si vyberie naozaj každá žena, či už uprednostňuje lesklý alebo matný efekt svojich pier, pery prirodzené alebo naopak výraznejšie.

 

Máte radšej fresh look s bábikovskými perami? Potom zvolíte z jemných a krémových odtieňov. Ste kráska, ktorá potrebuje žiariť hlavne v noci? Potom sú tu pre vás oslnivé a trblietavé odtiene. Trúfate si na fluorescentné pery? I vy si vyberiete. Chcete plné a zamatové pery? Potom vyskúšajte nové zmatňujúce zloženie. Ak naviac máte rada lesk, ktorý nemusíte donekonečna opakovane aplikovať, budete spokojná. Žiadny lesk od L´Oréal Paris ešte nevydržal tak dlho!

 

Odporúčame prečítať: L´oréal Paris ELSEVE Total Repair 5 šampón a balzam na vlasy

loreal-paris

Zdroj: Shutterstock®

Lesky Infallible Gloss majú neobyčajne presný aplikátor, ktorý perfektne obkreslí a vyplní vaše pery tak, že budú jednoducho dokonalé. Infallible Gloss je naviac obohatený o kyselinu hyalurónovú, antioxidanty, vitamíny a hlavne vysoko sa lesknúce farebné pigmenty. Práve vďaka tomuto zloženiu vydržia pery tak dlho krásne farebné a hydratované.

 

Renata Zelinková, L´Oréal Paris make-up artist, radí, ako Infallible Gloss najlepšie aplikovať:

1) Naneste lesk na aplikátor. Aplikátor je dokonale presný, naberie teda ten správny obsah lesku.

2) Naneste lesk najskôr na dolnú peru, od stredu ku kútikom, rovnaký postup opakujte u pery hornej. Vďaka tomuto spôsobu aplikácie dosiahnete hutnejšiu a lesklejšiu vrstvu v strede pier.

3) Pre ešte lepší efekt neváhajte dodať viac farby do úplného stredu pier, viac na hornú peru.

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

lesk-na-pery-loreal

Zdroj: Shutterstock®

loreal-paris-lesk

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.08.2015 21:23

vyzerajú božsky :-)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

15.08.2015 15:06

krásne odtiene

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 10:56

ouuuu pod stromček :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE