L´oréal Paris lesky na pery Color Riche Extraordinaire

Krása spočíva v detailoch. Zamerajte sa na pery a v niekoľkých okamihoch získajte sofistikovaný look. Odborníci z L'Oréal Paris vyvinuli lesky na pery Color Riche Extraordinaire pre ešte intenzívnejšiu farbu a výraznejší lesk.

 

Mimoriadna farba, lesk i hebkosť

 

Lesky na pery Color Riche Extraordinaire majú bohaté pigmenty, ktoré pokryjú každý milimeter povrchu pier. Ich zloženie je obohatené o vzácne a vyživujúce oleje - arganový, lotosový a olej z kamélií, vďaka ktorým sú pery hebké a hladké. Mikrokvapôčky olejov na povrchu pier zachytávajú svetlo, a zvýrazňujú tak farbu pier a vytváraju úžasný žiarivý efekt.

 

Jedinečné spojenie olejov

 

Color Riche Extraordinaire sú prvé lesky na pery s výťažkami z olejov od L'Oréal Paris. Vzácne oleje, ktoré sú už dlho známe pre svoje účinky, dodávajú leskom Color Riche Extraordinaire výnimočnosť. Ich kombinácia vytvára jedinečné spojenie, ktoré poskytuje perám hebkosť a zároveň zvýrazňuje sýtosť farby.

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

loreal

Zdroj: Shutterstock®

Arganový olej - bohatý na mastné kyseliny, omega-6, vitamín E a antioxidanty, sa tradične využivajú pri starostlivosti o pleť a vlasy. Lotosový olej pochádza z Číny, kde je lotos symbolom čistoty a krásy. Olej z kamélií obsahuje okrem vitamínu E aj rastlinný kolagén. Unikátne zloženie nových leskov na pery Color Riche Extraordinaire dopĺňa olej zo šípovej ruže, ktorý má vysoký obsah omega-6 a je známy pre svoje účinky pri tvorbe ochrannej bariéry kože.

 

Odporúčame prečítať: L´oréal Paris ELSEVE Total Repair 5 šampón a balzam na vlasy

loreal

Zdroj: Shutterstock®

Sýte a hebké pery sú výrazom ženskosti. Vyskúšajte novú generáciu leskov na pery, ktoré dodajú perám nielen úžasný lesk, ale aj mimoriadne sýtu farbu a príjemnú hebkosť. Vyberte si z 10 nádherných odtieňov nových leskov Color Riche Extraordinaire a zažite ihneď intenzívny pocit dramatických pier.

 

Odporúčame prečítať: L´ORÉAL Professionnel Tecni.ART gél na vlasy

loreal

Zdroj: Shutterstock®

loreal

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

03.07.2015 13:23

vyzerajú super

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:15

vyzerajú krásne....nádherne :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE